מס' צפיות - 430
דירוג ממוצע -
בימין או בשמאל, היכן עונדים מגישי ואורחי ערוץ 14 את טבעותיהם.
איך ולמה עונדים מגישי ערוץ 14 טבעות.
מאת: מובי דיק 19/08/23 (16:26)

     לגברים אין הרבה אפשרויות להתהדר בתכשיטים, בכל זאת  אינם טווסים או ציפורי שיר המראים את  גבריותם  בחיזוריהם מול בנות מינם.

    ינון מגל,יעקב ברדוגו, שי גולדין, אראל סגל ,מולי אריה ובועז גולן, הם מגישי  תוכניות בערוץ 14. אף אחד מהם לא עונד  עניבה או פפיון , יוצא דופן   הוא  יעקב ברדוגו ומה עושים   אם בכל זאת רוצים   להתהדר בצורה ענווה במיוחד עם מישהו מהם חובש כיפה. 

    הגברים  הללו   שאנחנו רואים מדי יום על המסך  כאילו עשו יד אחת, והטבעת היחידה שהם בוחרים,מרובעת או עגולה עוזרת לרובם  לשחק ולהבליט את אצבעותיהם בשונה למגישי  תוכניות  גבריים מערוצים אחרים . 

   נתחיל  מהקל האיזוטרי עד לכוכבים הראשיים :

     מולי אריה  ידו הימנית מתהדרת  בטבעת היושבת באמה ומשחקת יפה עם זקנקנו האפור  וראשו בעל ציצית שיער.

     ב"אולפן הפתוח"  בועז גולן בקמיצת ידו השמאלית טבעת די צנועה שיכולה בהחלט ברבות  הימים  להשמין.

      יעקב ברדוגו  אדם שמנמן רב פעלים מרשים במקטרונו וגם בעניבתו,גם הוא בין נושאי  הטבעת בקמיצתו טבעתו  מרובעת ,היו ימים שלפתע היא נעלמה אבל מיד חזרה למקומה.

   "שבע"  עם שי גולדין - יפיופף כשלעצמו  ואצבעות ימינו מחזיקות בעט כאביזר  אחיזה.

   דר  גדי טאוב היסטוריון  וסופר אורח מעת לעת.  אמתו הימנית מחזיקה היטב בדיבורו השוטף אינו מתלהם כיאה לאיש אקדמיה.

    עוד  אורח והפעם אורח צבעוני במיוחד אלדד יניב  מטפח באדיקות את זקנקנו, בימינו 2 טבעות על זרת וקמיצה וגם  אליהם   חוברים  וחובקים אחרי כף היד, צמדי גומיות ולצוארו שרשרות. היתכן כי  טווס זה  יסחוב אחריו גם את  האחרים לקישוט שהרי עגיל באוזן או  קעקוע אחד נחמד  רק יגדיל ויפאר את הערוץ. 

   עכשיו יש  לשים לב לא רק לטבעות אלא על  הסגנון המיוחד של   שניים ממנחי הערוץ הזה. שכדאי  שהאחרים ילמדו איך להעביר מסרים  ולמשוך  בכבלי קסם את   הקהל .

    ב"פטריוטים"  מגל ינון   אמנם  באמתו הימנית טבעת לא  מרשימה,אבל כשיש זרועות נפתחות במלואם הגורפות את כל  האויר מסביב,אי אפשר  שלא להתרשם  מהאנרגיות השופעות ממנו ויוצאות דרך  מסגרת משקפיו השחורים : "הוי..הוי..הוי.. מסכן הטייס סרטו לו את העין...מה אתם אומרים על זה" ? ועדר  הקהל   שמסביבו צוחק ומוחא כפיים  וינון  מלהיב אותם שוב ושוב.

    אבל פסגת  הרטוריקה,צורת  העמדה של הגוף והפעלת אצבעות עדינות וגמישות כידי פסנתרן שיצאו זה עתה מטיפולה של  פדיקיוריסטית שייכות ל-אראל סגל  שידו השמאלית  באמתו נושאת בגאון טבעת מרשימה  המצטרפת לצרורות דיבורו הבלתי פוסק.

    השאלה היא איזו  והאם   הטבעת  נוסכת כוח לטקסט שהם משמיעים  בפני הקהל  הצורך את ערוץ 14.

הכותבת היא מובי דיק הינו שם העט שבחרתי בו מזה שנים רבות. אני אמנית חברה באגודת המאיירים בישראל, וכמו כן עיתונאית הכותבת בעיקר בכל הנוגע לתרבות..מוזמנת לפסטיבלי מוסיקה קלאסית בארץ ובחו"ל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר