מס' צפיות - 289
דירוג ממוצע -
מדוע האדמה רועדת כאשר זמרים גדולים מופיעים על הבמה?
מדובר בתופעה מדאיגה שעד שזה לא ייגמר בסוף, יש לי תחושה שיהיה מדובר בסוג של אניגמה (כלומר, תעלומה לא פתורה).
מאת: רועי אורן 31/07/23 (01:34)

לאחרונה קראתי כתבה מצוינת של ציפי שמילוביץ' על התופעה הקרויה טיילור סוויפט שהפכה בשנים האחרונות לאחת הזמרות המצליחות והרווחיות ביותר בארצות-הברית בפרט, ובעולם כולו.

שמילוביץ' מציינת שסיבוב ההופעות הנוכחי (שהוא הסיבוב הראשון מאז שנת 2018) הופך אותה לאחת הזמרות הגדולות בעולם, עד כדי כך שאמרתי לידידה שלי שהיא דומה לה, היא נסתה לקנות כרטיס למסע האירופאי שלה והצליחה אחרי מספר ניסיונות כושלים.

סוויפט תסיים בשבוע הקרוב את ההופעות בארצות-הברית, ותצא למסע הופעות באירופה ,השאלה היא מה יקרה כאשר זמרת אחרת תעלה על הבמה ותופיע מול קהל רב של אנשים.

                        תיאור המקרה

כפי שקרה בהופעה שנערכה בברלין בשנה שעברה ,בשתי ההופעות של סוויפט בסיאטל שנערכו בסוף השבוע שעבר הייתה רעידת אדמה בעוצמה של 2.3 בסולם ריכטר שנחשב רעש אדיר.

לא באמת ברור מה גרם לרעש האדמה? האם זה שילוב של הקהל הרב שבא לראות את הזמרת האגדית בשילוב הכלים והציוד שהיו על הבמה ,או לחילופין שמדובר באחד משני המשתנים בנפרד, או שמא זה קשור לאחד השירים ששרה סוויפט עצמה.

מדובר בתופעה מדאיגה שעד שזה לא ייגמר בסוף, יש לי תחושה שיהיה מדובר בסוג של אניגמה (כלומר, תעלומה לא פתורה).

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר