מס' צפיות - 357
דירוג ממוצע -
"תנו לי עוד רגע, עוד רגע להשאר באור הזרקורים"
כך משדרות הידועניות בדרך הופעתן בכלי התקשורת
מאת: מובי דיק 25/04/23 (18:29)

    דניאל גרינברג,רוסלנה רודינה, בר זומר,בר רפאלי,ניקול ריידמן,  לאה שנירר,אביבית בר זוהר. כולן ידועניות, חלקן הגדול  כבר נחשבות שחקניות או זמרות.

     האם הן   עוסקות במדע, שמא בפיתוח מערכות, אולי נשות  הוראה  או  סופרות ? לא, הן מה שנקרא היום  יודעניות, ובעבר סלב.  ולא פלא שבנות הנוער הצעירות מתחרפנות. וזה  נראה  כל כך פשוט " מה חסר לי ? פנים יפות יש, שיער גולש גם צבוע בקצוות יש, הגוף שלי הוא בדיוק במידות הנכונות. אז מה עוד  נשאר לי לעשות כדי שאכנס  בשערי התהילה ?"

   ראשית הפלפון מתחיל  לעבוד,יש לפמפם  את   הוואטסאפ, הטיק טוק והאינסטגרם. "רגע רגע לא למהר אז איך לעשות שכיום ידברו עלי שמספר העוקבים שלי יעלה מעלה מעלה. המפלט האחרון ,להתפשט, ככה, כל כך פשוט,לרכוש בגד ים בלתי נראה כמעט ובסוף להתחיל בהזרקות,שיפוצי פנים וזהו יצאנו לדרך"

    וזה מה שעשו    חלק ממי שנזכרו לעיל : דניאל גרינברג,רוסלנה רודינה שתי הנשים לשעבר של אייל גולן, רוכבות על העיניים הכחולות שלהן. בר זומר  שנופשת באיי שיסל בהריון מתקדם משווה עצמה לשלל בעלי חיים בסיטואציות שונות במצב הריוני. בר רפאלי מנסה  להחיות את המוניטין שלה בפרטי לבוש אינטמיים. אביבית בר זוהר החלה את  המסע שלה בשתי תוכניות ריאליטי ב"אח הגדול". שפתיה הפכו מזמן  לבלונים מתנפחים, אבל עיניה הכחולות הנפלאות שאפו ליותר   : הצעד הבאה לעבור לטורקיה לשיפוץ  מה שנקרא "ברבי מיקאובר" ז.א. פיסול  פנים. ניתוח כזה  בתוצאה הסופית  דומה לדמויות מנגה  בקומיקס יפני. ואחר התגובות  שקבלה סיכם בצורה ממצה :"מייקל ג'קסון חזר לחיים".

     אבל מי שעברה  מזמן את הגיל התרגיל עדיין נשאר.  לאה שנירר נכנסה  לחיינו בתוכנית "מעושרות" שנמשכה  בשנים  2011-2013.  בהיותה מאמנת ובעלת סטודיו  לפילאטיס היא מפציעה מפעם לפעם בתוכניות אירוח שונות. מאימרותיה "גאה  להיות הרבה מעבר למסורתית"

    את המסיבה הפרטית שלה חגגה בקרב מקורבים ומשפחה אלא שמשם יצאה  הבשורה : בגד הרשת של   שנירר. 

"אני באמת לא התכוונתי ולא חשבתי שיצא מזה כזה  רעש"  ועל מה רעשו הסיפים ?  על הגוף המושלם הזה  בקושי ראינו   תחתונים וחזיה כמעט  שקופה..ומעליהם עטופה  השנירר ברשת שחוריה לא הסתירו מאומה . "  מה קרה? אני בת 65 חוגגת בגדול את החיים".  האם נתפסו הדגים ברשתה ?    לא נדע למה  שנירר מסוגלת כדי  להשאר לעוד רגעי חסד באור הזרקורים. 

הכותבת היא מובי דיק הינו שם העט שבחרתי בו מזה שנים רבות. אני אמנית חברה באגודת המאיירים בישראל, וכמו כן עיתונאית הכותבת בעיקר בכל הנוגע לתרבות..מוזמנת לפסטיבלי מוסיקה קלאסית בארץ ובחו"ל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר