מס' צפיות - 340
דירוג ממוצע -
קומדינטים בעזרת השם או לאן נעלמה הטבעת הכחולה של ברדוגו ?
על דמויות המגישים הגבריים בערוץ 14
מאת: מובי דיק 17/04/23 (08:46)

  בעבר הלא רחוק הם היו בעלי טורים בעתונות הכתובה,אנשי תקשורת,שדרני רדיו,יש בהם בעלי מקצוע  שונים,אבל כולם "אוכלים" טלויזיה  מנוסים. הם חובשי כיפות קטנות כמעט ולא ניראות. אלה  הגברים  מגישי תוכניות בערוץ 14.

   כתבה זו  תתמקד בשפת הגוף ובעיקר  בידיים שלהם.

     שי גולדן  עיניו הכחולות בולטות על רקע ספיחי שיער שעוטפות את פניו. בדרך כלל  הוא קורא מהניר כשקולו מונוטוני וכאילו באגב מגניב את דעותיו :"מה זה  השטויות האלה"  "כאן אצלנו תמצאו את  השילוב הנכון,  מאלה  שאומרים אחרת וינסו  להעליט אתכם".

    שמעון  ריקלין  ארכיאולוג במקצועו היה  חבר קבוע ב"מועצת החכמים" ובחדשות הלילה של  ערוץ 2.  ב-2018  דורג ע"י גלובוס במקום ה-22 מתוך  50 עיתונאים משפיעים. היום הוא  איש נינוח  לא מתלהם,  מראהו המוקפד מתאים לזקנקנו.

    יעקב ברדוגו  איש עסקים בעברו מנכ"ל "מפעל הפיס" עו"ד במקצועו , פרשן  פוליטי ברדיו. השנה הוא מגיש לבדו את התוכנית "בשבע", מזוהה  כאיש של נתניהו.  באחד האמשים הוא ענד טבעת משובצת כחולה  כנראה בהשפעת טבעתו של אריאל סג"ל. למחרת  נעלמה כלא היתה. ברדוגו מצטייר כסבא-דובי.

       ינון מגל   היה העורך הראשי של "וואלה" כיהן  כחבר כנסת במשך  8 חודשים. הוא מנחה את "הפטריוטים" בסגנון כרוז של  קרקס "גבירותי ורבותי, כאן תמצאו  ענין כי אנחנו מהצד השני ". מניף זרועות פורס אצבעות  כשחיין אולימפי.  יש שאתה חושב שהוא יוצא מהמסך  כלפיך. וכשמסביבו קהל היושב במעגל    המוחא כפיים וכך הוא מקבל לגיטימציה לתוכן   דעותיו האישיות  התופסות נפח בתוכן  הכללי.

      אראל סג"ל הוא הדמות המענינת והצבעונית של ערוץ 14. התפרסם  בזכות  טורו ההומוריסטי  "אופנת סג"ל". מאז  2019 הוא בעל  טור ופרשן של "ישראל היום". מאז שהחל בתהליך חזרה בתשובה ממעיט להשתמש בדימויים העוסקים  במיניות והפרשות גופניות, ששמשו אותו  בתוכניות רבות. הוא מוזיקאי המופיע גם בלהקת העיתונאים ושותף להוצאת סינגל ראשון  ללהקה. סיים לימודי קולנוע  ב"קמארה  אובסקורה".

   אכן הוא יודע ומודע איך צריך להשתמש בקולו, בתנועות גופו ובעיקר בידיו  התומכות בדעותיו הקיצוניות הפוליטיות,הנאמרות

תוך כדי  דבריהם  של  אורחי האולפן. יש לו אצבעות  כשל מנתח, ידו השמאלית לא חולמת, היא  מלאת עזוז כשטבעת זהב 

מנצנצת  מדגישה את המשחק  של בעליה. סג"ל  לא זקוק לעזרתה של ליליאן וויילדר מורה לנאום ולמשחק מול מצלמה, כפי שעשה  נתניהו בהיותו  בניו יורק. 

   

הכותבת היא מובי דיק הינו שם העט שבחרתי בו מזה שנים רבות. אני אמנית חברה באגודת המאיירים בישראל, וכמו כן עיתונאית הכותבת בעיקר בכל הנוגע לתרבות..מוזמנת לפסטיבלי מוסיקה קלאסית בארץ ובחו"ל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר