מס' צפיות - 389
דירוג ממוצע -
סיכום האירוויזיון והמלצה לשנה הבאה
כעת, לפני שבירושלים יחשבו על עוד פתרון יצירתי, אני רוצה להציע משהו. בשנה הבאה, שלחו בבקשה את צביקה פיק. הוא זמר ומלחין, הוא התברך בקול נעים ויודע להלחין לחנים קליטים ופופיים שבהחלט מדברים לקהל של אירופה.
מאת: הצופה 06/06/08 (16:06)

בשעה טובה צלחנו עוד אירווזיון. שיתוף הפעולה בין ערוץ 1 הממלכתי לערוץ 2 המסחרי, וליתר דיוק עם טדי הפקות, שבמסגרתו נבחר הזמיר מעודה לייצג את ישראל באירווזיון לא הביא לנו זכייה תימנית נוספת, אבל גם לא הסתיים בביזיון כמו בשנים אחרות. בועז מעודה עמד במשימה בכבוד ולמרות שבירת הקול בסוף השיר נתן הופעה מרשימה ומהוקצעת. הופעתו הייתה פשוטה וההפך מנוצצת ועמדה בניגוד לקריקטורות ששלחו מדינות אחרות. הייחוד הזה לא הספיק לזכייה אמנם, אבל בועז מעודה יכול להיות מרוצה מעצמו.

 
וכעת, לפני שבירושלים יחשבו על עוד פתרון יצירתי, אני רוצה להציע משהו. בשנה הבאה, שלחו בבקשה את צביקה פיק. צביקה פיק הוא זמר ומלחין, הוא התברך בקול נעים ויודע להלחין לחנים קליטים ופופיים שבהחלט מדברים לקהל של אירופה.

 
הוא חתום על להיטים רבים ואפילו הביא לנו את הניצחון עם "דיוה". צביקה פיק עשה כמה ניסיונות להגיע לאירווזיון על תקן המבצע והפסיד לצעירים ממנו, אך לדעתי אין ראוי ממנו לייצג אותנו.

 
הוא ניחן בפרסונה המוזיקלית המתאימה, הוא יודע לתת שואו, הוא דיווה ואושייה תרבותית והוא אוכל את הבמה והקהל בלי מלח ובלי מיץ שזיפים. והכי חשוב: הוא כל כך כל כך רוצה! בכל שנה נחמץ לבי כשאני רואה איך ילדים צעירים עוקפים אותו ונוסעים להם לבירה אירופאית זו או אחרת ומותירים אותו להתבוסס בכוכב נולד שקטנה למידותיו או באיזה ריאליטי מקושקש.

 
אני פונה בקריאה נרגשת לקברניטי ועדת הקדם: תנו לצביקה צ'אנס! תנו לצביקה לנצח.

הכותבת היא מבקרת מטעם עצמה בעניינים שבתחתיתו של עולם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר