מס' צפיות - 572
דירוג ממוצע -
רוקדים על עקבים
מאת: הצופה 06/06/08 (15:50)

התוכנית "רוקדים עם כוכבים" בנויה כמו אימון מחזורי ומהנה באותה מידה. יש חמישה שלבים שעובר כל זוג וכשזוג אחד מגיע לשלב 5 הזוג הבא מתחיל בשלב 1. קודם מראים סרטון על הרקדנים. הסרטון מספק קצת רקע עליהם ונותן לנו כמה פריימים נוטפי זיעה מהאימונים המפרכים שהם עוברים בדרך לתהילה. זה החלק האהוב עלי ביותר כי הוא מספק זווית מציצנית מעט אל מאחורי הקלעים ומאפשר לראות את הכוכבים בלי איפור ונצנצים.

 
החלק השני הוא הריקוד, שבו מופיעים בני הזוג בתלבושת מופרכת. כל קשר בין הלבנט העממי שבו אנו חיים ומזיעים ובין חליפות הטוקסידו והשמלות המקושקשות מקרי ביותר. ומה נסגר עם כל השנדלירים? בזמן הריקודים שמתי לב שתמיד מי שעובד יותר קשה היא האישה. היא עושה את רוב הכוריאוגרפיה, ועוד על עקבים! הגברים שם רק כדי לתת קונטרה. זה סבבה כשהזוג מורכב מכוכב ורקדנית ומבאס (לכוכבת) כשהזוג מורכב מכוכבת ורקדן. יוצא שהכוכבות צריכות לעבוד הרבה יותר קשה מהכוכבים. למרבה המזל, רוב הנשים (שאני מכירה, בהשוואה לגברים שאני מכירה) נוטות יותר מעצם טיבן לריקוד והמשוואה מתאזנת קצת.

 
כשנגמר הריקוד מתחילה מריחת הזמן. הרקדנים המתנשפים עוברים לדבר עם אבי קושניר ומספרים איך הם הרגישו עם הריקוד וכמה נהנו. והנה הגענו אל קושניר. אני מניחה שאם הוא מנחה את התוכנית 4 שנים יש אנשים שחושבים שהוא ראוי. אני לא האנשים האלה. קושניר מהוקצע ומיומן, אבל יש משהו לא נינוח בהנחיה שלו, ההלצות שלו עבשות, הוא חסר כריזמה ואני לא מרגישה שהוא אוהב את מה שהוא עושה. אם תרשו לי להזכיר מנחה אחר, צביקה הדר, למרות הפריחה שהוא עושה לי עם כל ה"יקירי", עם העממיות בכוח ועם הבדיחות שהוא יורה עלינו בלי רחמים, ניכר שהאיש נהנה מהעשייה. אבי קושניר נראה כמעט סובל ומחכה שהמשדר ייגמר. משנגמר שלב הסתלבט עוברים לשמוע את דבר השופטים. לזכות התוכנית ייאמר שבכל פעם שומעים רק שניים מתוך ארבעת השופטים. אחרת הערב בכלל לא היה נגמר. אני לא מבינה כלום בריקוד ולכן כל מה שהשופטים אמרו נשמע לי מלומד ומנומק.

 
הכי אני מחבבת את קלוד. הוא הכי כסחן. מששמעו המתמודדים את דין התנועה הם עוברים לגרין קארד, סליחה, לגרין רום ופוגשים שם את הילה נחשון, ששוב שואלת אותם איך היה להם הריקוד. מיד אחרי שהם גומרים להחמיא אחד לשני ולהגיד כמה הם נהנו לעבוד יחד השופטים מצביעים, מתקבל ניקוד ופה נגמר המעגל שלהם ומתחיל סבב נוסף עם זוג אחר.

 
רגעים שאנצור:

 
♥החזה החשוף והשעיר של זוהר ליבה.
♥שרירי הזרועות והבטן של אורן סמדג'ה.
♥נדב אבוקסיס רוקד עם מטרייה!

 
הצעות ייעול:

 
♦לאחד את שלב השיחה עם הרקדנים לאחר הריקוד ובגרין רום. מספיק לשמוע פעם אחת מהרקדנים כמה הם נהנו. השלב הזה לא באמת מעניין ולא תורם כלום לתוכנית. השופטים בהחלט יכולים להצביע מיד אחרי שהם מסיימים את דברי הביקורת שלהם.
♦לתת להילה נחשון להנחות את התוכנית ולקושניר למצוא משהו שהוא ייהנה לעשות. נחשון חיננית בהרבה מקושניר, היא חייכנית, זוהרת ונעימה ונראה שהיא חשה בנוח לראיין את המתחרים ולדבר מול המצלמה. אחרי ארבע שנים בתוכנית "ואי בעשר" נחשון בשלה לעבור קדימה ולדעתי היא תספק הנחיה רעננה ודינמית הרבה יותר.

הכותבת היא מבקרת מטעם עצמה בעניינים שבתחתיתו של עולם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר