מס' צפיות - 2450
דירוג ממוצע -
האם ערוץ 10 עושה בית ספר לערוץ 2 ?
ההברקה האחרונה של ערוץ 10 היא תחזית מזג האוויר בתוכנית "היום שהיה". ה"חזאי" יותם בל מציג תחזית סלאש סטנדאפ מדי ערב. עכשיו נשאלת השאלה מתי ערוץ 2 שממשיך לצעוד מאחורי ערוץ 10 יעתיק גם את הרעיון הזה ויצא קטן.
מאת: רועי ג. 05/06/08 (23:53)

לאחר כל כך הרבה שנים וזיעה אפשר להתחיל לומר שערוץ 10 מתחיל לנגוס בערוץ 2 ולהדאיג היטב את קברניטיו. אם לא במספרי הרייטינג אז לפחות בחדשנות ובמקוריות שיוצאים מממשרדיו בשנה האחרונה.

 

למי ששם לב, בשנה האחרונה ערוץ 2 הוא זה שמחקה והולך בעקבות ערוץ 10 בהתמדה. זה התחיל כמובן בהצלחה האדירה של הישרדות שסתמה כל פיה בערוץ השני וגרמה מיד לתגובה בקניית זכויות השידור של התוכנית "המירוץ למליון" של רשת CBS ע"י ערוץ 2 בתקווה שזה אולי יביא את הישועה.

 

לאחר מכן, תוכנית הלילה (המאוד מעצבנת ומעיקה אגב) של ערוץ 10 "מצלצלים" שדואגת לעשוק את כספם של הצעירים והתמימים ע"י חידות מטופשות ופתרונם בסמסים, גרמה לתגובה מהירה של ערוץ 2 שהעלתה תוכנית זהה לחלוטין בשם (המאוד מקורי) "צילצול הכסף". אגב, אני שמעתי שבגרמניה יש אותה תוכנית רק ששם, המגישה עומדת לכל אורך התכנית בתחתונים בלבד. כן בדיוק מה ששמעתם!!!

 

אבל ההברקה האחרונה היא תחזית מזג האוויר בתוכנית "היום שהיה" בערוץ 10. ה"חזאי" יותם בל מציג תחזית סלאש סטנדאפ מדי ערב. למי שצופה בזה בפעם הראשונה זה נראה כמו טעות בשידור חי או שהחזאי החליט להשתגע, אבל מדובר כאן ברעיון מקורי ויפה ובעיקר, מאוד מצחיק. (מצורף כאן סרטון שתוכלו לראות במה מדובר).

 

עכשיו נשאלת השאלה מתי ערוץ 2 שממשיך לצעוד מאחורי ערוץ 10 יעתיק גם את הרעיון הזה ויצא קטן. לדעתי, רק עניין של זמן - Mark My Word

 

למי שעדיין לא חזה בתופעה, להלן התחזית ששודרה לפני יומיים בתוכנית "היום שהיה" בערוץ 10. (אמיתי לגמרי)

 

הכותב הוא סתם אחד שגילה את האתר והחליט לכתוב בו. אשמח מאוד אם גם תגיבו לכתבות...

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ענק פשוט ענק!!
06.06.08 (01:00)
2.
מצחיק צאוד
מצחיק מאוד 06.06.08 (18:47)