מס' צפיות - 449
דירוג ממוצע -
האם להזהר מגיידמאק?
מאת: רינה 01/06/08 (14:45)

לפני שנה בדיוק כתבתי כאן רשומה שכותרתה "זהירות מגיידמק"  ובה הבהרתי והזהרתי שפניו לשלטון כאן בארץ הזאת. לא סתם הוא פינה אנשים מהצפון בזמן מלחמת לבנון השניה, הוא גם פינה את תושבי שדרות בזמן ההפגזות לפני שנה (מעניין למה הוא לא מפנה אותם עכשיו), קיבלתי תגובות די נסטיות שניסו להבהיר לי כי אני מדברת שטויות וגיידמק בסה"כ איש אוהב אדם ורוצה רק את טובתם של התושבים ופניו לא לשלטון.

 

במוצאי שבת (אמש) שודרה כתבה ארוכה על גיידמק ומסתבר שכל מה שכתבתי הופיע אתמול בכתבה בערוץ 2 וגיידמק גם הצהיר כי הוא יהיה בהתחלה ראש עירית ירושלים, וכאן הוא מעיף הצהרה לדתיים "בירושלים יהיה צביון דתי, לא יהיו בילויים, לא יסעו בשבת". הוא כבר קנה את בית חולים "ביקור חולים" לטובת תושבי העיר (הדתיים מין הסתם)

 

אחרי זה הוא יהיה בשלטון אולי שר אולי ראש ממשלה (האם לקח דוגמה מאולמרט?) הוא גם ניבא לעצמו 20-25 מנדטים, וגם הצהיר בביטחון שהוא ינצח ואחרי שינצח הוא יטפל בפקד דנינו שגרם לו עוול בחקירותיו. הון ושלטון לא צועדים יד ביד, איש בודד עם הון זה פתח לרודנות מהגרועות ביותר וההיסטוריה מספרת על הרבה כאלה ומה קרה לעם.

 

אבל, נראה לי כי גיידמק בכל זאת ימצא דרך להשתחל לממשלה. האנשים כאן הארץ הזאת לא לומדים לקח. הם מקשיבים למילים וגם מאמינים לכל מה שטוב להם לשמוע, וכמו שהוא בעצמו הצהיר, הוא עובד על התת מודע של האנשים וזה נכון.

 

אחד הכלים הדרושים לפוליטיקאי כדי להיבחר לממשלה זה פה גדול וכמה מילים על תקן מנטרה. אצל רבין ז"ל מלת המפתח הייתה "אני" ("אני אחליט", "אני אקבע" "אני אכוון" וכו') אצל שרון יבדל"א מלות המפתח היו "שלום וביטחון" אצל מר נתניהו הנכבד מלות המפתח הן "צמיחה וכלכלה" והעם שומע את הקולות ובולע אותם בשקיקה ובוחר.

 

אני לא הייתי מהבוחרים באולמרט, אני גם לא הקשבתי לתעמולת הבחירות שלו. אני ידעתי רק לבקש מכל אלה שאני מכירה לא לבחור בו כי האינטואיציה שלי אמרה שאם הוא יבחר, זה יהיה רע מאוד למדינת ישראל. אני לא בחרתי בו וגם לא כל מי שאני מכירה והוא בכל זאת נבחר, ברוב זעום, אבל נבחר ומאז רע למדינת ישראל.

 

אם גיידמאק מבטיח שהוא יבחר והוא יהיה בשלטון, אז אני בטוחה שהוא ייבחר והוא יהיה בשלטון, אני לא אתפלא אם הוא יהיה אפילו ראש ממשלה כי העם שלנו כמו שהוא ציין, עושה מה שאומרים לו ונורא קל לעבוד על התת מודע של העם.

 

נחמה פורתא אני מוצאת בכך שיש לו הון משלו והוא לא יצטרך לסחוט ריגשית קשיש תמים ולהוציא ממנו מאות אלפי דולרים במעטפות, כי יש לו משלו, איך הוא הגיע לזה? אתמול הוא ניסה להסביר איך הוא עשה את ההון, אבל היה פער עצום בסיפור שלו בין מקצועו כצבעי ושיפוצניק כשהוא הגיע לצרפת, לבין ההסבה המקצועית שהוא עשה לתפקיד מתווך בין רוסיה לצרפת ומשהו לא מוסבר על אנגוליה. בכל אופן הוא טען שהוא סחר רק בנפט ואני עדיין לא מבינה מה בקשר בין שיפוצניק, מתרגם, מתווך וסחר בנפט.

 

מכל מקום, אני שוב מזהירה מפני האיש ופועלו, שיעשה מה שהוא רוצה, רק אל תתנו לו להגיע לשלטון.

הכותבת היא אחת שאיכפת לה מכל מה שקורה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לא רק שאת לא מדברת שטויות...
Gillian 01.06.08 (21:24)