מס' צפיות - 514
דירוג ממוצע -
אהוד ברק - האם זאת האלטרנטיבה?
זו לא הפעם הראשונה בה ברק מפריח סיסמאות, מצהיר הצהרות, מבטיח הבטחות, וברגע שזה מגיע לרגע קבלת ההחלטה הוא משתפן ומראה לנו שמילה אינה מילה, והכסא קצת יותר חשוב.
מאת: kalligula 30/05/08 (23:22)

כרגיל במחוזותינו נראה שממשלת אולמרט צועדת בצעדי ענק לסוף דרכה, ובנימה אישית אוסיף ככל שיקדם כך ייטב. לא אסלח ולא אשקט עד שממשלה זו תשלם את מחיר מלחמת לבנון השנייה.

 

הלוא כבר הורגלנו ללכת לבחירות כל שנתיים, כך שזה לא כ"כ נורא מלבד בזבוז כספי משלם המיסים שמשנה לשנה רואה איך ממשלות ישראל מתנערות מאחריותן כלפי האזרח ועסוקות רק בהישרדותן, לא פעם ע"ח האזרח הקטן.

 

 ע"פ כל התחזיות לקראת נובמבר יערכו בחירות כלליות, וטוב יעשו עם יערכו אותן בצמוד לבחירות המוניצפליות ובכך יחסכו כסף אם עוד נשאר רגש של אכפתיות כלפי תושבי המדינה. לפחות לחלום מותר ובעיקר להראות שעוד לא אבדה תקוותנו. לפנינו עומדות שלוש אופציות, ליכוד, עבודה וקדימה.

 

לא ארחיב את הדיבור על הליכוד בראשותו של נתניהו, שם הכל ידוע וסגור ולכאורה אין הפתעות מרעישות מלבד שהפעם אין מרכז אלא כלל מתפקדי הליכוד שהם אלה שירכיבו את הנבחרת שע"פ פרסומים הרבה פנים חדשות ומפתיעות יהיו בה. מפלגת העבודה בראשותו של ברק, שקצת קשה לי להבין איך הוא מצפה שנבחר בו.

 

בימים האחרונים הוא קורא לראש הממשלה להודיע על נבצרות או התפטרות, הוא טוען שאי אפשר לכהן תחת ראש ממשלה שעסוק בחקירות ונלחם על הישרדותו הפוליטית, קורא למפלגת קדימה להתיישר ולהתנהל בצורה ישרה . ומה הוא עצמו עושה? ממשיך להיצמד לכיסאו וליהנות ממכונית השרד ומנעמי השלטון והשררה.

 

זו לא הפעם הראשונה בה הוא מפריח סיסמאות, מצהיר הצהרות, מבטיח הבטחות, וברגע שזה מגיע לרגע קבלת ההחלטה הוא משתפן ומראה לנו שמילה אינה מילה, והכסא קצת יותר חשוב. אהה סליחה למען שלומו של עם ישראל הוא לא יכול להרשות לעצמו להפקיר את משרד הבטחון ואת כל מעשיו האלה הוא עושה בעבורנו ואף מוכן לסבול, אחרת איך ניתן להסביר את המשך ישיבתו בממשלה תחת מנהיג שהוא לא ישר, ולא פנוי עכשיו לנהל את המדינה?

 

לא משנה שהוא לא מסוגל לנהל את מפלגתו שלו, חברים פורשים ממנה, מדברים אחד כנגד השני עד שלעיתים אתה לא מבין איך הם נשארים שלמים תחת קורת גג אחת ומהו בכלל הדבק שמחבר ביניהם. ביום שתוכיח שאתה מסוגל להנהיג מפלגה תבקש מאיתנו להצביע עבורך ע"מ שתנהיג מדינה.

 

מפלגת קדימה בראשותו של אולמרט שכנראה כבר לא יעמוד בראשה בבחירות הבאות, בעצם במחוזותינו לך תדע, ע"פ הכתוב בעיתונים הוא שוקל להציע את עצמו שוב לבחירה (דרך קלה לנפח את חשבון הבנק), המתמודדת העיקרית מולו ומי שכנראה תזכה בראשות מפלגה זו היא ציפי ליבני. אותה ציפי ליבני שכל יום משחררת הצהרות (אמנם לא בקולה) על חוסר אמינותו של ראש הממשלה ועל כך שהוא חייב ללכת הביתה, משחררת רמיזות ומוציאה הצהרות לתקשורת בה אין לה את האומץ והיושרה לקרוא לילד בשמו.

 

הלו, תתעוררי אם את לא מסוגית לעמוד מול אולמרט אז מה מבטיח לנו שתוכלי לעמוד אל מול כל הסכנות שעומדות בפיתחה של מדינת ישראל? אותו מהלך היא ביצעה אחרי פירסומי ועדת וינוגרד בהן היא טענה שעל ראש הממשלה להתפטר אבל לא היה לה את היושר לקום ולעשות מעשה, כי הכסא והשררה היו חשובים לה יותר.

 

אהה סליחה גם היא חשבה שלמען המדינה היא לא יכולה עכשיו להזניח את המדינה. איך אדם יכול להישאר להיות כפוף לאדם שהוא לא סומך עליו ולא מאמין בו ובעיקר רואה בו לא ראוי. לליבני וברק הפתרונים. איך אתם רוצים להנהיג מדינה? אתם חושבים שאתם ראויים? אוי לה למדינה שזו האלטרנטיבה המוצעת לה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר