מס' צפיות - 500
דירוג ממוצע -
המילכוד של בנימין נתניהו
נתניהו והצוות שלו יודעים משהו שאנחנו לא יודעים, והוא כמה הציבור מטומטם ושכחן, אחרת לא מובן למה הוא חושב שיצביעו לו אחרי כל מה שעולל להם.
מאת: יקירמרכז 27/05/08 (12:40)

הרשומה הזאת חורגת קמעא מהקו של הבלוג אם כי לא לגמרי, בגדול אני לא מעוניין לכתוב על פוליטיקה, אבל צפיה שלי בבלוג של בנימין נתניהו האיץ את הדופק שלי וגרם להתיישב ולכתוב.  

 

אני רוצה לנסח שאלה למר נתניהו, איך אתה לא מתבייש אחרי כל מה שעשית לקהל הבוחרים שלך בשנים 2003-2005 אחרי שהבאת כל כך הרבה מהם לפת לחם, גרמת לכך שמשפחות שלמות יאלצו לצמצם בלחם ובחלב שלהם, גרמת לפירוקן של משפחות בגלל לחצים כלכליים, לזכותך יאמר (צריך לומר את האמת) שגם גרמת להאצת הכלכלה שהזרימה עוד המון כסף לכיסים של העשירים אבל.... אופס..... עוד פעם רוקנה לעניים (הבוחרים הפוטנציאלים שלך אגב) את הכיסים.  

 

אז איך אתה לא מתבייש לבוא ולהציג את עצמך כמועמד לראשות הממשלה ומצפה מאותם אנשים שהרסת לבוא ולהצביע לך? הרי ברור לכולם מי הם הבוחרים הפוטנציאלים של בנימין נתניהו, השכבות החלשות, אלו שיש להם כל כך הרבה ילדים וכל כך מעט כסף, ונתניהו כנראה חושב שעם הקסם והכריזמה שלו הוא ישכיח מהם את מה שהוא עשה להם, ומסתבר שנתניהו והצוות שלו גם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים, והוא כמה הציבור מטומטם ושכחן, אחרת לא מובן למה הוא חושב שיצביעו לו אחרי כל מה שעולל להם.  

 

שלא יובן לא נכון אני לא מטיף נגד הימין ולא נגד הליכוד (אני די רחוק מזה), אני רק רוצה להזכיר לאנשים למה הוא אחראי, ומה הוא גרם להם, אני רוצה להזכיר לכל האנשים שנפגעו מהקיצוצים שלהם הוא היה אחראי מה היה, ושהציבור לא יתן שיתייחס אליו כטיפש ומטומטם.  

 

עוד דבר מר נתניהו: בבלוג שלך תכתוב דברים שמעניינים את האנשים ולא דברים שמעניינים אותך ואת חבריך בכנסת או בפוליטיקה, תתייחס לנושאים הטעונים האלו, תסביר אם ואיך אתה מתכווין לתקן את שעוללת, אולי כך תוכל להחזיר אליך את הבוחרים שהרחקת, וגם אם לא להחזיר לפחות להפחית את המטענים שרבים מהם נושאים בלבם עליך.

 

לבלוג של יקיר מרכז.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אז מה אתה מעדיף את ברק??
27.05.08 (15:20)
2.
לכן זה מילכוד, מצד אחד אין אלטרנטיבה מצד
משה 27.05.08 (16:03)
3.
אם ככה אז כל הפוליטיקה
27.05.08 (17:09)
4.
קצבאות ילדים - עידוד הערבים
מלמד 03.06.08 (11:54)