מס' צפיות - 592
דירוג ממוצע -
על מושחתים ועל הסכמים
מאת: kalligula 22/05/08 (00:22)

האם זה צירוף מקרים? נראה לי שלא. האם זו קונספירציה? גם סביר להניח שלא, הרי בקונספירציה הזו צריכים להיות שותפים גם ראש ממשלת תורכיה וגם הנשיא אסד, והם לא נראים לי השותפים למהלך שכזה. על אף שלו אני הייתי נשיא סוריה, הייתי עושה כל דבר, ומשתתף בכל מהלך, וכל קונספירציה, לו הייתי יודע שבסופה תוחזר לי רמת הגולן.

 

על דבר אחד אין ויכוח, זה מוזר ואף מעלה סירחון. איך קרה שביום בו מוסרים צווי איסור פרסום לעלילותיו של ראש הממשלה אולמרט, ביום בו מתברר שאולמרט קיבל מעטפות עם עשרות אלפי דולרים ולא בהכרח בסמוך למערכות בחירות כפי שהוא ניסה לטעון באותה מסיבת עיתונאים הזוייה, ביום הזה מתפרסמות הודעות הן בירושלים, הן באנקרה והן בדמשק ובה אנו מתבשרים שישראל וסוריה מקיימות מו"מ לשלום בחסות ובתיווכה של תורכיה וע"פ פרסומים סורים ישראל התחייבה לנסיגה מלאה מרמת הגולן לקווי ה4 ליוני.

 

בכלל בשנים האחרונות בהם הורגלנו לראשי ממשלה שעורכים צעדה לעבר חדרי חקירות, בהם מועלים האשמות חמורות בדבר שוחד, הפרת אמונים, מה שהופך את ראשי הממשלה לברווזים צולעים בלשום המעטה, ומעמיד בספק את הלגיטימיות שלהם למהלכים שעלולים להיות להם השלכות ארוכות טווח ועלולות להעמיד את עצם קיומנו בסכנה.

 

כך היה עם רבין ז"ל והסכם אוסלו שהועבר בזכות העריקים מצומת, סוחר הסמים שגב, וגולדפרב שקיבל הבטחה מרבין וגם סובארו, אותו הסכם הביא עלינו את האינתיפאדות הרצחניות והכניס נשק חם לזירה שאת תוצאותיו אנו אוכלים עד היום.

 

אחרי כן היה לנו את אהוד ברק שמההבטחה הגדולה הפך להיות הפלופ הגדול ביותר בפוליטיקה הישראלית שכאשר כבר היה ברור לכל שימיו ספורים וממשלתו מקרטעת הביא לנו את הבריחה החפוזה מלבנון שעלתה לנו בחטיפה בהר דב והביא לנו את החיזבאללה לגבול, את המחיר שילמנו כעבור 6 שנים במלחמה האידיוטית תחת ניהולו של אולמרט.

 

אז בא לנו אריק שרון שלמרות ובניגוד לכל הבטחותיו לציבור בוחריו עשה תפנית של 180 מעלות העמדותיו, מה שהביא לו את חיבוקה של התקשורת הישראלית שכ"כ נעמה לו אחרי מה שעשתה לו במלחמת לבנון הראשונה, ובין חקירה לחקירה אי יווני,מקרקעי ישראל,משרד התשתיות,תרומות וכו` (למזלו בנו נשכב על הגדר עבורו ומרצה עונש מאסר בימים אלה) החליט ללכת למהלך של יציאה מעזה באופן חד צדדי מה שהביא לנו את שלטון החמאס וחבל ארץ שלם שחי כבר מעל ל7 שנים תחת מטחי טילים ועלה לנו בהרוגים ופצועים והפך את הרצועה לחמאסטן.

 

עכשיו אנחנו מתמודדים עם אולמרט שהביא לנו את מלחמת לבנון השנייה שרק אלוהים יודע איך הוא יושב עדין על כסאו אחריה,כל יומיים מתפרסמת פרשייה חדשה בגינו בית פה בית שם, תרומות, משרד התמ"ת ועוד עשרות פרשיות שוחד ופלילים ובין כל אלה הוא מנהל מ"ומ מתקדם עם הרשות הפלשתינאית על אף שגלעד שליט נמק בכלא עוד מעט 700 ימים, וכל דרום המדינה הפך להיות בן ערובה של גחמות החמאס, והיום התבשרנו שהוא במו"מ מתקדם עם סוריה ומוכן לרדת מרמת הגולן תמורת שלום, מה עם איראן? חיזבאללה? החטופים רגב וגולדוואסר? זה לא משנה עכשיו הוא חייב להביא הסכם חפוז ומהיר ולהסיט את האש מחדרי החקירות לעבר ההסכם המיוחל.

 

מה איתנו?

 

אנחנו כרגיל נאכל את פרי הביאושים שרוקח לנו ראש הממשלה בנסיונו האחרון לתקן את הרושם בציבור הישראלי ובעיקר בדפי ההיסטוריה, ואם זה יעלה לנו בחורבנה של ישראל זה לא משנה הרי ילדיו ממילא כבר לא גרים כאן, ובטח לא משרתים בצה"ל אז מה כבר יכול לקרות למשפחת אולמרט המרופדת בעשרות אלפי דולרים?

 

מי שלא מבין ששלום עם סוריה הוא מתכון ברור לחורבנה של ישראל הוא עיוור וגרוע מכך טיפש!!! ההרתעה הגדולה ביותר שיש לישראל היום מול סוריה , זו העובדה שהיום אנחנו מרוחקים 60 ק"מ מדמשק ויושבים על הרמה, כאשר נרד ממנה יחד עם החיזבאללה,חמאס,איראן כדאי שנתחיל להכין סירות ולחפש לנו בית אחר. והלוואי שאתבדה. טיפ קטן לאסד, עם מושחתים לא עושים עסקים, כל שכן חותמים הסכמים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר