מס' צפיות - 548
דירוג ממוצע -
הסוציומטרי הרג את דן תח"מנו".
איך אדם כה חכם (אינטילג') אסטרטג החוף, אקרובט הקומבינה לא תופס זאת, אלא אם כן הוא "סתם לא שם לב".
מאת: בעז לביא 20/05/08 (18:34)

לזה קוראים בלשון הצבא בלת"מ (בלתי מתוכנן). אתה חושב כל הזמן על האויב בחזית ונערך באופן זה מולו, בסוף אתה חוטף מהאגף ושופך לאגר.

 

מצד שני, מה יכול לחשוב בן אדם שכל תקופת ההשרדות נוהג כסוציומאט המאה, כולם חושבים שמאלה, הוא חושב ימינה ועוד צועק עליהם  "אתם טועים", מגדלים תרנגול כפרות כסמל של בני יהודה בזירת הקרב, והטמבל הזה שוחט אותו. האם חשב הליצן הזה שאולי מישהי "תתאהב בקשיחותו" תפול מתבוססת בתשוקתה לרגליו והמושבעים יעלו לו לבונה כקרבן?

 

בכל מקום שדרוש היה איגואיזם, תחמנו היה שם. כי לימדו אותו בקורס "איך לדפוק אחרים ולהתקדם על גבם כמו אצל כל הממונאים המוכרים. בתכלס ובכאב לב, אני אומר שזה נכון! במפעלים, עסקים פרטיים וכיוב'. הסוציומאט זוכה!

 

אבל לא בצבא נניח במערכות פיקוד בשדה. או בקבוצות (אד הוק) כ"השרדות" אשר תחת סיסמת המוסקטרים "אחד למען כולם כולם למען אחד" דופקים אחד את השני בחן, לא במניאקיות. בכל זאת עוד ישנם כמה דברים שיתופיים לעשות בלי קשר ל"משימה" שתורמים לרווחת הקבוצה אם כלם תוקעים שם יד ורגל.

 

אני לא יודע אם דני עשה את החושבים בענין הזה. אני רוצה להניח כי ניחש. ותהרגו אותי אני לא מאמין שהוא חשב לרגע שהוא הולך לזכות אחרת...אני יכול להבין מדוע העלה את קוריצ'ה כקורבן (על מזבח ההפסד).

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר