מס' צפיות - 1328
דירוג ממוצע -
התרגיל המלוכלך של ערוץ 10
מאת: יקירמרכז 18/05/08 (10:59)

פן שאולי אף אחד לא שם לב אליו בתוכנית הגמר של "הישרדות" הוא איך ההפקה הוציאה על ידי טריק מלוכלך מקהל הצופים עוד ארבע מאות אלף שקל בלי שהם הרגישו אפילו שמנצלים אותם, שעובדים עליהם.

 

בתוכנית הגמר, ערוץ 10 יצא עם משהו חדש - משאל העם של "הישרדות", לצופה מן הצד (אני) זה היה נראה שקהל הצופים יהיה פרמטר נוסף שישפיע על בחירת המנצח בגמר "הישרדות", וכמו שאמר המנחה של האירוע "יש לכם הזדמנות להשפיע על בחירת המנצח".  

 

עוד על גמר "הישרדות":

הניגעלות = הישרדות

 

אם אתם רוצים להשפיע על הליך הבחירה מה שאתם צריכים לעשות בסך הכל זה לשלוח sms עם המספר של השורד שלכם למספר מיוחד, בעבור ההרגשה המיוחדת של השתתפות פעילה בבחירת השורד האהוב עליכם תשלמו בסך הכל שקל חדש אחד בלבד (נו באמת מה זה שקל בשביל התענוג של לבחור את המנצח של "הישרדות").  

 

כששמעתי את זה גיחכתי ואמרתי לעצמי מעניין מי יהיה עד כדי כך מסונוור ולא יבין שזה עוד טריק של ערוץ 10 כדי לסחוט מהצופים המותשים של "הישרדות" עוד כמה שקלים (מאות אלפי שקלים כפי שהתברר לבסוף), אבל התברר שטעיתי, כי יותר מארבע מאות אלף איש תרמו את תרומתם לערוץ 10 בתקווה להשתתף בבחירת השורד האחרון.  

 

מסתבר שבערוץ 10 לא התכוונו כלל לתת לצופים לקבוע מי ישרוד, כיון שבסיום תוכנית הגמר התברר שבחירת הצופים לא השפיעה בכהוא זה על הליך הבחירה של הזוכה, ובעצם ערוץ 10 השתמש בעוד טריק מלוכלך כדי להוציא מקהל הצופים כמה שקלים נוספים, בהתחשב במחיר הפירסומות באירוע הגמר לדעתי כל הסחיטה הזו באמת היה מיותרת.  

 

חבל ערוץ 10 יכולתם לסיים את זה אחרת.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מסכים איתך לחלוטין
שי 18.05.08 (12:16)
2.
נו ומה זה מפריע לך בדיוק?
מתן לוי 18.05.08 (18:17)
3.
למתן לוי - ציטוט מהכתבה
רונן 18.05.08 (21:08)
4.
נו.. ו? מה הבעיה?
לירן 18.05.08 (22:12)