מס' צפיות - 752
דירוג ממוצע -
הניגעלות = הישרדות
הדבר שהכי הדאיג אותי אחרי הצפייה המרתקת לכורסא (פשוט נתפס לי הגב התחתון) זו המחשבה שעלתה בזמן הישיבה על האסלה - "הייתכן כי הדמות שניצחה בתכנית בעצם משקפת את המציאות הישראלית???"
מאת: מומו הצופה 18/05/08 (10:58)

חבר'ה אהלן, הפעם רק כמה שורות, אני פשוט עסוק בלרוץ מהכיור לשירותים אחרי הגועל נפש שצפיתי בו אמש בערוץ 10...

 

הדבר שהכי הדאיג אותי אחרי הצפייה המרתקת לכורסא (פשוט נתפס לי הגב התחתון) זו המחשבה שעלתה בזמן הישיבה על האסלה.. "הייתכן כי הדמות שניצחה בתכנית (קוסמטיקאית מכרמיאל- לא ידעתי שלקוסמטיקאיות יש כזה כוח לשרוד למעט העובדה שכולן עובדות בשחור בלי שום בעיה), בעצם משקפת את המציאות הישראלית???"

 

קרא עוד בפרשן על גמר הישרדות:

התרגיל המלוכלך של ערוץ 10

 

האפשרויות במציאות שסביבנו יותר רבות מהחוסר מציאות שלנו- כל אלו מאפשרות לפחות תשובות לשאלתי האסלתית: השורד האחרון במדינה שלנו יהיה אפס מוחלט או בעצם... או בעצם.. מר אולמרט???

 

הישראלי השורד הוא אדם חסר יכולת הנהגה ואסטרטגיה, לא נאה ולא יאה, לא ממש בעל יכולות פיסיות ולא אינטליגנטי מידי, לא מעניין ולא מושך אף אחד ולבטח שלא מסוגל  לזכות בזכויות בלי שמישהו נותן לו אותן "במתנה"?? (נועם נותן חסינות לקוסמטיקאית כי לא היה לה שום סיכוי לזכות וכך ייתן לנוכחותה בתכנית "המתת חסד" עדינה.

 

כאן העניינים הסתבכו לי קצת כי בד"כ זו ישראל שמסייעת לכולם, מרחמת על כולם (יותר מאשר על עצמה), מגינה על כל הפושעים, האנסים, הנוהגים בזלות על הכבישים של כולנו, על מושחתים, על המחבלים, על רוצחי ילדים וכהנה וכהנה ואז הם מסתובבים ותוקעים לה סכין בגב... שוב.. ושוב.. ושוב.. ושוב.. ושוב..

 

אפרופו הקוסמטיקאית (שוב), איזה סרט ירוץ לדעתכם בראשה של ישראלה ישראלי כשהיא תבוא לעשות בניית ציפורניים אצל הזוכה המאושרת ותראה ג'יפ לנדרובר 350,000 ש"ח, טבין וטקילין, חונה ליד הבית (בטח חצי אוטו על המדרכה צמוד לגדר כדי שהולכי רגל ירדו לכביש. בשכונה שלה בטוח גם כל הולך רגל שירד לכביש ישאיר חתימה על הצבע של האוטו עם המפתח של הבית שכניסתו נחסמה על ידי הקוסמטיקאית).

 

ונועם, נועם נועעעעםםםם אתה באמת כולך נועם וחן אבל א ה ב ל  ב ד ם ! !  איך, איך, איך נתת את החסינות במתנה לקוסמטיקאית. בטח יפה נפש שכמותך חשב שעשה לעצמו טוב ביחסי הציבור של בקהל הישראלי ולמעשה אכל אותה מאחורה ובלי שימון מחלב צדפות שדגת במשך שנתיים.

 

בדיוק כמו שקורה לנו בעולם.. אולי, אולי, אוללללייי ילמדו יפי הנפש שאם חסכת נפש אחת לאויב, גדעת 10 נפשות שלך ועצמך??

 

דן מנו, טוב, נו.. האינדיאני הקטנטן הזה חשב שהוא מופיע באיזה הפקה הוליוודית קלאסית עם 10 אוסקרים נוצצים בכל כיס ובסוף גילה, שהאסטרטגיה הבסיסית שלו נלמדה על ידי חברי השבט שלו מהר מאוד והם אפילו התמחו, הם הפסיקו לשחק והפכו את הכול למלחמת חורמה.. נגדך.. אפילו אני, שבכיתה ב' כשלא התחלקתי עם הבולים שלי עם שאר הילדים ואחרי זה כיסחו אותי ממכות עד שנה שלישית באוניברסיטה, לא הגעתי לכאלה רמות של חוסר פופולאריות בחברה כמוך.

 

אפילו לא שמו קרטון אחד עם השם שלך באדנית העגלגלה ואל רק זה, עוד התעללו בגופה שלו מסכן, רק 18% בלבד מהסטטיסטיקה הסמסית הישראלית בחרו בך, אפילו פחות מחמישית. גיסנו, לצערנו כנראה שרק בזכות הספינות תוכל להגיע רחוק למה כאן יצאת אפס אחד וגדול. אגב שמעתי שהיום, 11 שעות מגירושך מגן-העדן שחשבת שהיה לך, כבר טסת לך חזרה ללונדון ללימודים. לא ידעתי שאתה לומד בלונדון במכלל פרטית..

 

כנראה שזו דרכם הצולחת של העשירים כי כנראה שכאן לא היית מתקבל לשום מכללה שהאל שכח (מכללת ספיר למערי הכן). ואתה, מגיש התכנית - את שמך לא אדע אך את שם אשתך אזכור לנצח, זה כבר אומר עליך הכול גיסנו.

 

דן מנו אמר הבוקר ברדיו ת"א, שאתה לא אדם חברותי ושכל המשפטים שאמרת בליל ההכרעה (ההחראה), תורגמו אחד לאחד מהתכנית האמריקאית בפרק הסיום. יפה לך. האמת, שראיתי אצל איזה מוהל בבני ברק תמונה שלך על הקיר עם אשתך הכוסית שתחיה. החיוך, בתמונה מהברית וזה שהדבקת על  המסך = אותו החיוך. בעצם.. אולי זה שעל המסך אפילו קצת רחב יותר.

 

לגבי שאר המתמודדים, אזכור רק את משה הי"ד. לגבי שאר המתמודדות, מרינה, שחר, ויקה, ליה וורה, במילה אחת - כוסיות על!!! הכי אהבתי את שחר שרוכבת ברחובות ת"א בלילה על אופניים עם דיזל כשעל פניה משוך חיוך ענק!

 

טוב, האמת נסחפתי קצת אבל מה חשוב, אחרי ששחררתי קצת קיטור כאן איתכם, הוקל לי.

 

י'אללה תודה,

 

מומו הצופה

הכותב הוא כחולה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
גדול!!!!!!!!!!
עמרי 15.07.08 (21:41)