מס' צפיות - 600
דירוג ממוצע -
סע בעקבות הפלקטים הצהובים ותגיע לממלכתו של איתן איש של בשר
בעקבות עגלת הבשרים הנטועה על דשא ביתו הפרטי של איתן במושב כוכב מיכאל
מאת: מובי דיק 05/03/22 (19:53)

     מושב "כוכב מיכאל"  מושב שקט על כביש שדרות קרית גת בצומת גבעתי  היה  הומה  בימי "דרום  אדום". הוא לקח נתח נכבד מתנועת  האנשים היורדים דרומה במיוחד  בשבתות   כשמש חורפית הציפה אותם.   על הבתים הקטנים הופיעו מודעות הכתובות בכתב יד המודיעים   על  מכירת  שמן זית, דבש או מלוח. וזה בנוסף למסעדת  האומנים האיטלקית  בשם   קארוואג'יו.

הפלקטים הצהובים בהם  כתובות שתי מילים :בשרים מעושנים   בלווית  חץ המורה את הכיוון,  זוכה תשומת לב  מירבית.

כשהריח לא מטעה,"הגעת  למקום היעד".  

   איתן איש גדול מתנשא קרוב  לתקרת  גג הקרון כשלידו השוליה-בנו סמוק הלחיים האחראי על  הטענת המעשנה העובדת  בפול טיים. הלחמניות כעין   חלה קטנה עמוסה  במיטב הבשרים והנקניקיות נוטפות השומן, יוצאות  במהירות לשולחנות  כשהכסאות  הפלסטיק המועטות הופכות לכסאות מוסיקליים, נחטפות עם כל אדם שעוזב את המקום.

   התור מתארך ומתנהל בשקט מופתי כי ....... העומדים לבטח קראו והחכימו  מדבריו הכתובים  על קיר  הקרון מאחורי ראשו של   בעל הבית,"המשביר" הבשרי.   וכה  כתב  איתן איש של בשר :,". עדיף שאתם תחכו מאשר  אני אתעצבן"  "לא, אני לא זוכר מה לקחת בפעם הקודמת".

הכותבת היא מובי דיק הינו שם העט שבחרתי בו מזה שנים רבות. אני אמנית חברה באגודת המאיירים בישראל, וכמו כן עיתונאית הכותבת בעיקר בכל הנוגע לתרבות..מוזמנת לפסטיבלי מוסיקה קלאסית בארץ ובחו"ל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר