מס' צפיות - 611
דירוג ממוצע -
החסר מגישות בערוץ 22 בטיוי?
לתופעת גלית גוטמן שכובשת את המסך
מאת: מובי דיק 06/01/22 (12:29)

   נראה כי  גלית גוטמן  שולחת זרועות  למסך  בכל ימות השבוע . נכון, היא  נאה ביותר,בעלת דיבור  ברור, לא מהיר, אקצנט מעולה  וניראת  טוב  בבגדים השחורים  שלה שהחליפו  את הבגדים   שהיו לה  בתחילת הקריירה כמגישה, תלבושות שהתאימו יותר לדוגמנית   הפוסעת  על  מסלול.

  ובכל זאת  האם אין מלאי מגישות,מראיינות, עיתונאיות שיכולות לרענן את  המסך ? כי גוטמן נמצאת  מול עינינו במשך כל השבוע בתוכניות : "גלית ואילנית", פאנל   הבוקר  של הערוץ, "ששי  בבוקר," "גלית ויואב", וכן  בתוכנית  התחקיר "בגובה העיניים". ולכן אין יותר מתאים  מאותו פסוק  "נמאס  לאכול סטייק כל יום".

   ומכאן  נשאלת השאלה אין מקבלים  קריינים/קרייניות  לתפקיד, מהם הכישורים שנדרשים מהם. נראה  שלפי המקרה של יונית לוי קריינית חדשות יום יומית, השיפוט  בהחלט היה גרוע. היופי שלה לא יכול  לכפר על   הורדת  העיניים אחרי כל משפט, וקצב  דיבור של מכונת יריה המבליע  את  התוכן.

   הערוץ ניחן  בכמה  מגישות ועיתונאיות המהוות דוגמא איך צריך   לדבר מול  מסך : עדי מאירי, דפנה ליאל, ריטה גולדשטיין, קרן מרציאנו ועמליה דואק.   ועכשיו אפשר  גם  לומר: צפיחית בדבש אף פעם לא נמאסת.

הכותבת היא מובי דיק הינו שם העט שבחרתי בו מזה שנים רבות. אני אמנית חברה באגודת המאיירים בישראל, וכמו כן עיתונאית הכותבת בעיקר בכל הנוגע לתרבות..מוזמנת לפסטיבלי מוסיקה קלאסית בארץ ובחו"ל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר