מס' צפיות - 1023
דירוג ממוצע -
פורשי מפלגת הגמלאים תוקעים סכין בגב הדמוקרטיה
מאת: דניאל גבאי 15/05/08 (16:07)

חבירתם של פורשי מפלגת הגימלאים לאישיות כלכלית כמו גיאדמק, איננה אלא לעג לרש לבוחרים ולחטיפת קולם למען אינטרס אישי של ח"כ שרוני וחבריו.

 

אינני יכול להבין את השתיקה היחסית של הציבור ושל אמצעי התקשורת השונים כלפי המהלך. פורשי הגמלאים בעצם גנבו את קולם של עשרות אלפי אנשים ובעצם תקעו סכין בגבם.

 

כנסת ישראל אינה יכולה להישאר אדישה למהלך זה אשר מסוכן באופן יוצא דופן לדמוקרטיה השבירה ממילא שלנו. כל  ילד אשר רואה את המהלך יבין שזוהי הדרך הנכונה לפעול, אין ספק שמפלגת הגימלאים נכשלה באופן נחרץ ביותר בכל יעדיה עד כה כאשר מצבם של הקשישים בישראל גרוע היום מאי פעם ועיקר תשומת הלב של מנהיגנו היא לחקירותיהם השונות אך זה אינו מצב אשר הציבור בישראל צריך להסכים לו.

 

כנסת ישראל חייבת לחוקק חוק מיוחד אשר אוסר על חברי כנסת לפרוש ממפלגתם במהלך הקדנציה וכן לחייב את אותו נבחר ציבור להתפטר לאלתר מן הכנסת ולחכות לבחירות הבאות.

 

פורשי הגמלאים מסמלים יותר מכל את השחיתות הציבורית והאישית אשר נמצאת בכל פינה בארץ שלנו ומאיימת למוטט את היסודות עליה בנויה מדינתנו. חשוב לציין, אינני חבר באף מפלגה פוליטית אך אני בטוח שדברי אלו מייצגים בנאמנה   אחוז גדול בציבור המחכים לשינוי אמיתי בנורמות הנהוגות בארץ.

 

(תמונה: ויקיפדיה)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הם יודעים בודאות שנגמר להם הסוס
בעז לביא 15.05.08 (17:26)
2.
וואלק הבן-אדם צודק
אחד שיודע 15.05.08 (19:31)