מס' צפיות - 389
דירוג ממוצע -
שיר במתנה - הפתעה ליום הולדת מקורית!
מאת: m-r 09/05/21 (08:38)

מתנה מקורית ליום הולדת? הפתעה מרגשת? שיר במתנה בהקלטה באולפן הקלטות מקצועי, ירגש כל אדם בכל גיל. למה שיר במתנה הוא המתנה הטובה ביותר ליום ההולדת? איך בוחרים שיר ליום הולדת? ואיך האדם הקרוב צפוי להגיב להפתעה?

 

להעניק שיר במתנה: הפתעה מקורית ומרגשת


איך בוחרים מתנה ליום הולדת? אחת השאלות המורכבות ביותר, בחירת מתנה לגבר או לאישה תלויה במאפיינים של כל אדם, באישיות שלו או שלה וברצון שלכם להפתיע, לחדש ולרגש.
בשוק קיימות מתנות ליום ההולדת ללא הגבלה, אלפי ואולי עשרות אלפי אפשריות של מתנות שרובן אינן מקוריות וכן אופציות שונות שיתאימו למתנה מקורית.


אחת המתנות המבוקשות ביותר בשנים האחרונות היא שיר במתנה לאירוע מיוחד, הקלטת שיר באולפן הקלטות כמתנה לכל אדם, בכל גיל ועבור כל אירוע משמח.


מלבד יום הולדת, שיר במתנה מוקלט עבור אירועים משמחים נוספים כדוגמת בר ובת מצווה, יום נישואין או יום האהבה, חתונות, שיר במתנה לעובד לעבודה ואירועים רבים נוספים.

 

מקליטים שיר ליום הולדת באולפן הקלטות מקצועי


כדי להקליט שיר לא צריכים להיות זמרים, באולפן ההקלטות של "אולפני לי-רון" ילווה אתכם מפיק מוזיקלי מקצועי ועתיר ניסיון בהקלטות לאירועים, בסוף ההקלטה המפיק יערוך וישפר את קולכם - תוכלו להרגיש חופשי לזייף, כמעט כל המקליטים שיר ליום הולדת ואירועים רבים אחרים אינם זמרים או בעלי יכולות ווקליות מיוחדות.


את הקלטת השיר באולפן הקלטות ניתן לבצע בהקלטת יחיד, זוג והקלטה קבוצתית. ניתן להקליט את השיר בעצמכם בהפתעה מרגשת או להעניק את יום ההקלטה עבור האדם לו אתם חוגגים, כיום הקלטה ופעילות בלתי נשכחת.


ההקלטה מבוצעת באולפן הקלטות מקצועי עם ציוד הקלטה ובידוד אקוסטי איכותיים ליצירת איכות סאונד גבוהה, בדיוק כמו הזמרים הגדולים. אם אתם מקליטים את השיר, תוכלו להיכנס ליוטיוב ולחשוב על מספר אופציות שמהן תקליטו שיר קאבר אחד באולפן ההקלטות.


במידה ואתם מעניקים את יום הקלטת שיר באולפן הקלטות כמתנה, תוכלו לחשוב על מספר אופציות שהאדם יאהב וכן להתייעץ עם נציגי האולפן על האפשרויות השונות. כדי להקליט שיר במתנה, שריינו יום ושעת הקלטה עם משרדי "אולפני לי-רון".

 

האם האישה תאהב את המתנה? איך יגיב הגבר לשיר?


מקליטי השירים באולפן ההקלטות מדווחים על תחושת שחרור, הנאה וכמובן שיר במתנה מקצועי שריגש אותם.


אחת מהמקליטות היא רומי (16) שהופתעה לגלות שמגיעה לאולפן ההקלטות להקליט שיר במתנה בעצמה: "הייתי בשוק, אני רגילה שמפתיעים אותי עם כל מני נסיעות או מתנות אבל שיר במתנה באמת הפתיע. אני אוהבת לשיר, לא זמרת גדולה אבל ההקלטה הייתה חוויה ואת האמת הופתעתי מהתוצאה הסופית, ממש כמו זמרת".


רעייתו של איציק, ריקי (52), הגיעה להקליט שיר ליום הולדת של בעלה ועדכנה אותנו יום אחרי ההפתעה: "איציק היה מופתע, שאני אקליט שיר? הוא לא ציפה לזה ומאוד התרגש, גם אני התרגשתי".

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר