מס' צפיות - 701
דירוג ממוצע -
היא, הוא והיא........וגלית גוטמן
תוכניתה של גלית גוטמן "בגובה העיניים משולש הבגידה"
מאת: מובי דיק 01/05/21 (11:58)

    פעם אמרו:"תהיי יפה ותשתקי", על גוטמן  אי אפשר לומר שהיא שותקת או מתכוונת לשתוק, היא דוגמנית עבר נפלאה שעשתה סוויץ' לעבר המסך הקטן, וכמו שנהוג במחוזותינו, קבלה מעמד של עיתונאית ותוך זמן קצר כבשה  הופעות  בפריים טיים ואף למעלה מזה.

   לאחרונה  נראה כי  גוטמן חודרת לשטח עריכת תוכניות אירוח ו/או תחקירים.

  לא מזמן הגרדרובה שלה עברה מהפך : לא עוד חולצות חושפות כתף או בגד צבעוני, היום היא בשחור המשדר רצינות כיאה למעמד  הטלויזיוני בערוץ 12.

   התוכנית שלה: "בגובה העיניים ומשולש הבגידות"  הציף סקרנות , נושא שתמיד נוגע ליצר המציצנות שלנו. וליד הנושאים 

והאקטואליים של רצח נשים, נושא הבגידות שייך לאותה  קטגוריה.

  אז מה היה לנו בתוכנית : 3 נשים גלויות פנים (ביג דיל) וגבר  עלום, כולו  בצל הזרקורים (דבר ידוע הגברים  מטבעם פוחדים מלהיחשף לא  כנשים היותר אמיצות).

   שלושתן   לא קשורות באותו גבר, הן מספרות כל אחת את הסיפור שלהן  הידוע מראש : ילדים, בית, אהבה ענקית ופתאום ב"אמצע החיים" בערך בגיל ה-50,נופלים עליהן השמים . הגבר  שלהן,גבר החלומות אץ רץ לשתות מ"המים המתוקים" הנמצאים  בכל  ברז, קיוסק או ממטרה. הווה אומר הוא יוצא החוצה מביתו פתאום הפתיונות מזמינים וזמינים והוא שותה עד לאבדן חושים.

וכשהוא הופך להיות חבית ללא תחתית, שבע מעל  הראש ממה שהוא מגלה  ואוכל, לפתע נזכר שאי-שם ישנה אשה  שאהב וחשק וילדים  שפתאום  הם  החיים שלו. 

   והנשים? חלקן מרגיש,מבין שמשהו אינו כשורה,או  שהן מקבלות רמזים עבים בעקיפין או ישירות  על מעללי הגבר שלהן. הצעד הבאה בדרך כלל הוא גירושין.

   ולא דברנו על  נשים שהפכו להיות פילגשות, מאהבות של צד  המטבע האחר, פשוט בהזדמנות זו    על תוכניתה של גוטמן חשבתי לתת תמונה כוללת של  ה "חיים מודרניים".

   השאל היא  האם התוכנית היתה מענינית?  אני יכולה לומר  מהתרשמותי שלי, זו היתה   תוכנית ילדותית, שטחית ואפילו משעממת.. כי.......בכל צ'ט ובכל רשת חברתית הדרים הנחפשים עד לעצם, רק בלי שמות ופרצופים.

   לו היתה גוטמן חופרת יותר מהכיוון הפסיכולוגי מדוע  כך הם פני הדברים, בלי פילטרים ומסכות,היינו  אולי יודעים ומסיקים 

שזו תופעה חברתית כוללת  על מה החיים  המודרניים   הופכים   ומזמנים  לשני המינים גם יחד.

  ולא פלא    שבהזדמנות זו ,אני נזכרת בסידרה הנהדרת שעשה  בזמנו  עורך הדין  רונאל פישר ב" 8 חטאים" , שם כל 

חטא נדון עד לעומקו, שכמובן כלל גם את  חטא הבגידות.

 

הכותבת היא מובי דיק הינו שם העט שבחרתי בו מזה שנים רבות. אני אמנית חברה באגודת המאיירים בישראל, וכמו כן עיתונאית הכותבת בעיקר בכל הנוגע לתרבות..מוזמנת לפסטיבלי מוסיקה קלאסית בארץ ובחו"ל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר