מס' צפיות - 982
דירוג ממוצע -
קורונה ואשר בן עוז תופעה של פעם ב-100 שנה ?
תוכניתו של חיים אתגר :חשיפה"
מאת: מובי דיק 30/11/20 (23:16)

     הוא ילד שגדל בבית שאן, התייתם בגיל  צעיר,עסק בעבודות שונות, החל  מעבודה בסופר מאחורי דוכן  הגבינות. אבל אשר  רצה להגיע  מהר מאוד להצלחה, מקים עסק של  צילומים על גבי מגנטים, מקבל הזמנות, מכניס את הכסף  לכיסו והמזמינים נשארים ללא כסף ובלי מגנטים.

      

     הזמן עובר ,מתחתן,מוליד שני ילדים, מתעלל באשתו, לא  משלם  מס הכנסה וגם לא ביטוח לאומי.  הוא מגיע "בזכות" לתוכניתו של   רפי גינת, קודמו של חיים אתגר, אודות נוכלים קטנים.

   לפני כעשור הוכנס לבית הכלא, הטמפרמנט שלו עובד חזק מול האסירים  האחרים, גם  הצינוק מחכה לו. ויש לו  זמן די והותר

לחלום  מה יהיו צעדיו לכשישתחרר. הוא דבק  במשימה להגיע הכי רחוק  שאפשר   ואכן   רק שנים מועטות עברו וכבר הוא מוכתר כסנסציית נדל"ן.

    הראיון של אתגר ששודר השבוע, הופץ   ברשת 12  כבר ימים קודם בזו הלשון :"פרק נוצץ על אדם יוצא דופן, עם תעוזה שמזכירה  את  תופעת ירדנה עובדיה שהתחילה בקטן בפריפריה ועושה חיל  שנים רבות באחת ממדינות אפריקה. מי שהיה בצינוק    רוכש  פנטהאוז  בקומה  ה-63 של  מגדל  בתל אביב".

    בסרט אנחנו רואים אה השניים אתגר ובן עוז בפנטהאוז, דירה ענקית לבנה, שהיתה   שייכת לארקדי גיידמק. שותים מבקבוקי קריסטל ויסקי  שעלותם  מאות  דולרים, מתבשמים   ומפריחים עשן  מסיגרים ענקיים. בודקים את שעוני ה"רולקס"

עטורי היהלומים.. אתגר מלווה  את  אשר בעקבות ההתחלה שלו: בסופר,עוטה חלוק לבן פורס  גבינות צהובות. משם  הולכים  מסביב לחומות בית הכלא.

   אשר :"אני  החזרתי את חובי לחברה, יצאתי משם בלי פרוטה, אבל כוח שכנוע היה לי ברוך השם. קניתי מקטורן,חולצה, נעלים, הכל מתואם והתחלתי  לשבת ב"ארומה" במגדלי  U. ככה הכירו   אותי  כי הצגתי עצמי כאיש עסקים מבלי למצמץ.

פעם עליתי לקומה   ה-63, נכנסתי לחדר,יושב שם אדם מבוגר, שואל אותי. מה אתה  עושה כאן אני אומר לו, אני הבעלים של הקומה הזו.. הוא עונה : אני הבעלים של  הקומה  הזו. אני מבין שנתפסתי, אבל הוא אומר לי : שמע נא אם אתה מצליח למצוא לי נכס בהרצליה, תתקבל  כאן  לעבוד. ככה  התחלתי, מפה לשם  מתחילים להגיע אלי הצעות לרכישה , אני מוסר לו את הידע,  כי אני בעצם  רק מתווך. אבל מהתיווך הזה נעשיתי מגה מליונר".

   ומה עושה  אתגר, מנסה "להפיל אותו" ?:"אתה בעצם נוכל  שהתעלל, רימה אנשים ומוסדות לא כן?" "כן " אומר אשר.

"סליחה, אני מעגל פינות, אני וקורונה תופעה של  פעם ב-100 שנים.  אני זכיתי  לראות את ההיס וריה של עצמי, אני גדול,

אני  יותר מהרצל , מבן גוריון".

   הן  זאת כי גם התקשורת נותנת יד לקדש ערכים  של  מעגלי פינות, לנוכלים קטנים, לחולי גדלות. לו רק  היו מזכירים את כל אותם אנשים קטנים שנפגעו מדרכו של  אשר. מדוע למשל   אתגר לא טרח  לשאול את  מגה המליונר הזחוח אם חשב פעם

להשיב להם את הכספים שגזל מהם?

   אבל אתגר כנראה הסתפק במילה "סליחה" שהיא אבן יסוד בהתנהגות של  בן עוז, מילה קטנה  שלא מרגיזה אף אחד

שדרכה  הוא יכול לרכך את  מעשי העבר.

הכותבת היא מובי דיק הינו שם העט שבחרתי בו מזה שנים רבות. אני אמנית חברה באגודת המאיירים בישראל, וכמו כן עיתונאית הכותבת בעיקר בכל הנוגע לתרבות..מוזמנת לפסטיבלי מוסיקה קלאסית בארץ ובחו"ל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר