מס' צפיות - 806
דירוג ממוצע -
כוכב נולד
"מנאייכ" הסידרה בת 10 פרקים, תמה ולא נשלמה
מאת: מובי דיק 01/09/20 (21:40)

   עכשיו כבר אפשר לומר; שלום  אסייג , כוכב נולד.   עד כה נהנינו מכתיבתו ומשחקו ב"שנות השמונים" המבוססת  על חייו בטירת הכרמל. הוא משחק את אביו,ואילו בנו דניאל   אסייג משחק את  עצמו  בצעירותו.

   בסידרת הפשע "מנאייכ" אסיג הוא איזי בכר,שוטר במח"ש במשטרת ישראל, שוטר הרחוק מהדמות  של  שוטר, הוא לבוש באותם בגדים אזרחיים, בעל  כרס קטנה,פניו על פי רוב, חסרות הבעה, משועממות כאומר :עזבו   אותי בחייכם. אולם מה שבוער בו עדיין הוא חוש הצדק ורדיפת האמת וכשהוא מבין שחברו הטוב ביותר  ברק (עמוס תמם) מפקד בכיר במשטרה המפעיל שוטרים   אחרים החוברים לכנופית פשע שבצעו גם רצח, איזי מתנער מקורי האפטיה ויחד עם שוטרת נמרצת טל (לירז  חממי) הם חושפים אחד לאחד את השחיתות, מעבירים את המידע לטופ, וגם  שם, השרשרת לא נפסקת, כל אחד מכסה על התחת שלו, מזייף  דו"חות, מעלים תיקים, ולאיזי   לא נשארת הברירה,,הוא יוצא לגימלאות.  סוף.....

   ואנחנו הצופים הנשארים עם שק מלא נחשים,תפוחים נגועים, שואלים האם מישהו יכול להגן עלינו האזרחים, האין   בכל המערכת שומר  סף אחד ? 

   אם  רועי  עידן שהגה וכתב את "מנאייכ" העלה  את מה  שראו עיניו ושמעו אוזניו  בהיותו  שוטר סיור מתנדב במשטרת תל אביב במשך  4 שנים, מה היה מעלה ומגלה אם היה שוטר מהשורה במשך  20 שנה ?!

      ועל כן    יש להאמין כי   רועי עידן הוא   צעיר, מעצב,תסריטאי, מראיין ברדיו,מגיש  בטלויזיה כותב תסכיתים וסרטים, לא   ירפה מלעסוק    בעתיד  בסוגה  זו של מתח ופשע, דמיוני או  ריאלי .

הכותבת היא מובי דיק הינו שם העט שבחרתי בו מזה שנים רבות. אני אמנית חברה באגודת המאיירים בישראל, וכמו כן עיתונאית הכותבת בעיקר בכל הנוגע לתרבות..מוזמנת לפסטיבלי מוסיקה קלאסית בארץ ובחו"ל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר