מס' צפיות - 664
דירוג ממוצע -
מתנת יום הולדת לחגיגות השישים
אכן מתנת יום הולדת ה60 נפלאה לאזרחי ישראל ע"י השלטון ובעלי השררה, שר אוצר לשעבר שמואשם בגניבה, השר רמון שהורשע במשפט, השר בניזרי שנמצא אשם במעשי מרמה וגניבה וכמובן נשיא מדינה לשעבר שמואשם באונס!!!
מאת: kalligula 09/05/08 (00:12)

אולי זה רק סמלי שחגיגות ה60 למדינת ישראל, עברו ע"י העננה המרחפת על חקירת ראש הממשלה אולמרט בפרט וממשלתו בכלל.

 

לאורך כל החגיגות ובעיקר בתוכניות הטלוויזיה שליוו את כל הטקסים הקבועים (שאליהם הוא טרח להגיע) משהו בפניו שידר חשדנות משהו כלפי העיתונאים, וכל שאלה ותשובה היתה בה רמיזה על קורותיו של אולמרט בימין האחרונים והחקירה הסודית והמצונזרת הזו.

 

אז נכון שבשנים האחרונות הורגלנו לחקירות ראשי ממשלה -  נתניהו, ברק, שרון ועכשיו אולמרט, למען האמת סביב אולמרט לאורך כל הקריירה הפוליטית שלו יש תמיד איזה שהוא חשד של התנהלות לא ממש כשירה, איזו מין הליכה על הסף, מסריח לא מסריח, בערך כמו שהיה אצל קודמו בתפקיד אריאל שרון.

 

ואנחנו ישראלים כמו ישראלים פשוט צמאי דם, ישובים אל מול המרקע ומצפים בקוצר רוח למה יעלה בגורלו של ראש הממשלה וכל זה בסכינים שלופות וניבים מחודדים.

 

אולי כל ההתנהלות אל מול כלי התקשורת בהוצאת צו איסור פרסום, חצאי אמיתות, רבעי דיווחים מרחבי האינטרנט בעילה של ציטוט מגורמי חוץ שעליהם לא חל צו איסור הפרסום, סרן שמועתי שעובד שעות נוספות , גרמו לניפוחה של הפרשה הזאת שבסופה תוכתר כ "ההר שהוליד עכבר".

 

אני אישית שלמרות כשלונה של מלחמת לבנון , ולמרות דוח וינוגרד שלטעמי היה חריף דיו ע"מ להעיף את ראש הממשלה מכסאו, ולמרות פרשיות נוספות שאולמרט נחקר בגינם די בספק ממה שיתגלה היום, ואם בכלל יגרמו לו לפנות את מקומו.

 

אז מה נותר לומר, אכן מתנת יום הולדת ה60 נפלאה לאזרחי ישראל ע"י השלטון ובעלי השררה, שר אוצר לשעבר שמואשם בגניבה ועוד עשרות סעיפי אישום שלא היו מביישים פושע מועד, השר רמון שהורשע במשפט, השר בניזרי שנמצא אשם במעשי מרמה וגניבה וכמובן נשיא מדינה לשעבר שמואשם באונס!!! ולכאורה נראה כאנס סדרתי, הרשימה עוד ארוכה וככל שנוסיף עליה רק נוריד את המצב רוח הלאומי השפוף ממילא.

 

כבר נאמר ש"כל עם מקבל את ההנהגה לה הוא ראוי" האומנם?אולי כן ולכן המשמעות בדבר שכולנו לא רק נבחרינו צריכים לבדוק את עצמנו איך קרה שהפכנו להיות אחרי תקופה כ"כ קצרה במושגים של גיל למדינה, למדינה שנגועה בכל הרעות החולות ובמימדי שחיתות שלא היו מביישים רפובליקת בננות שנשלטת ע"י חונטה צבאית.

 

ואם אתבדה ואכן הפרשה הזו תביא לקץ שלטונו של אולמרט, זו אכן תהיה מתנת יום ההולדת ה60 למדינה הגדולה ביותר לה יכולתי לצפות, כי אני בניגוד למרבית אזרחי ישראל לא שכחתי את אותה מלחמה אומללה אליה נשלחתי. 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר