מס' צפיות - 639
דירוג ממוצע -
איירון מיידן בישראל - ההופעה הטובה ביותר של קיץ 2020
כל הסיבות לא לפספס את ההופעה המדובר של ענקית המטאל בישראל בקיץ 2020!
מאת: תרבות בישראל 14/12/19 (17:32)

בטח כולכם כאן שמעתם על ההופעה של איירון מיידן בישראל בקיץ 2020. טוב לא בטוח שכולכם. למרות זאת אחת מהלהקות המצליחות בכל הזמנים, חובבי הפופ הצעירים שקוראים כאן במדור התרבות של אתר פרשן, יחשבו שמדובר בשם של סרט או הצגה.

 

אז עבור מי שלא מכיר, מדובר שאחת הידיעות המרעישות ביותר בעולם המטאל הישראלי. כן, איירון מיידן היא להקת מטאל. להקת מטאל אמיתית הנחשבת גם לאחת החלוצות והמובילות לאורך השנים יחד עם עוד מספר מצומצם של להקות מטאל בסדר גודל כזה.

 

לא הרבה פעמים תהיה כזו הזדמנות לצפות בלהקת מטאל בסדר גודל כזה שתופיע כאן בארץ הקודש. למרות זאת, צריך לדייק. איירון מיידן כבר הופיעו בעבר בישראל. לכאורה, לא צריך להתרגש יותר מדי, אבל, וזה אבל גדול, אף פעם הם לא הופיעו כאן יחד עם הסולן המיתולוגי שלהם ברוס דיקינסון.

 

 

דיקינסון נחשב לסולן האולטימטיבי של המטאל העולמי ולאחד כזה שעיצב את דמות האבטיפוס של המטאל. הוא אהד בצעירותו את להקת דיפ פרפל הענקית וממנה הושפע רבות, אך רק שנים לאחר מכן, שהצטרף אל איירון מיידן, הצליח להביא לידי ביטוי את יכולותו.

 

החיבור בין דיקינסון לאיירון מיידן הוא חיבור מיוחד שאין להסביר אותו מלבד להקשיב ולהעריץ. וזה בדיוק מה שיקרה כאן ב-30 במאי 2020 באיצטדיון בלומפילד. אולי עכשיו תצליחו להבין מדוע ההופעה של איירון מיידן בישראל היא אחת הידיעות המשמחות ביותר בתקופה האחרונה. מציע לכם לקנות כרטיסים בדחיפות, כי יש לי הרגשה שזה עומד להיגמר בקרוב מאוד.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר