מס' צפיות - 2090
דירוג ממוצע -
"חמישה גברים וחתונה" - 5 מסכנים ואשליה
מאת: מומו הצופה 29/04/08 (14:46)

סדרה חביבה וממכרת שמתארת את המציאות הישראלית ב"מיטבה" (?). חמישה גברים שאף אחד מהם אינו מאושר מחייו, לא הנשוי, לא הרווק ולא אלו שבין לבין וכל זאת למה? בגלל ארבע נשים רזות עם מוח של נשים שמנות.

 

איה גירשה את הכלב מביתה לאדם (?) שהדבר האחרון שצריך לשים לו ביד זו רצועה של כלב (רצה להפוך את הבורדר קולי פרינס המתוק ל"פייטר", קיבלה עונש בתור בן זוג שקרן ובוגדני (ששום הסבר לא צריך להצדיק את ההתנהגות שלו) וגם היא, משחקת בבגידות עם הסטלן שמוחו כבר נכנס לדרך חד-סיטרית.

 

יאיר, בחור מיותר שגורם נזק בעיקר לגברים אחרים, היה טוב יותר אם הסדרה היתה מסתיימת באי-הפתיחה של המצנח שלו בפרק הראשון.

 

גאנם - סטלן תל אביב שהולך לאיבוד בשדרות רוטשילד ואוכל קש מסטלנית נימפומנית בתת-רמה (מביאה הביתה מוסכניקים וערבים, שכמובן מהווים את שיא פאר היצירה החברתית הישראלית) וגם הוא, כתל-אביבי גזעי, נוהג עם הצינגלה ביד ועובר בלי להניד עפעף לבגידה ועוד באחד החברים הטובים ביותר שלו.

 

רווק הנצחי בעל האופי התל אביבי שמנצל כל דקה פנויה לגלוש באתרי הכרויות וכמו כל החברים באותם האתרים - פלצן ומרושע אבל בעיקר שקרן.

 

הזוג הנשוי היחידי, גם הוא מוכה בעיוורון ודווקא מהצד הגברי (טוב נו, צריך לאזן משהו), האישה מתאמצת להיות סקסית אבל הבעל נגעל (???) ממנה ובמקום ליהנות מהגילוח למשעי שלה, מעדיף לשמוע מחברו הרווק סיפורים על סקס ברכבל וסביר להניח שאם השוודית היתה מגולחת דווקא אז, זה היה מענג לו את האו-ז(י)ן הרבה יותר.

 

בקיצור, רצית להכנס לדיכאון אבל להפוך את חייך לסופר פעילים - עבור לתל אביב, משודך או רווק זה כבר לא משנה, ממילא בסוף תשאר לבד... אבל אם בכל זאת רצית להשאר עם מה שיש ובלי לשבור, תתמכר לסדרה הזאת בכיף, יש בה את כל מה שאסור שיקרה לך!!

הכותב הוא כחולה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
נבואה
ג'וני 05.06.08 (09:56)