מס' צפיות - 1144
דירוג ממוצע -
תערוכת הלגו בהאנגר 11 בנמל ת"א - כל הפרטים!
כל הפרטים על תערוכת הלגו המקורית והרשמית לכל המשפחה שנפתחה בהאנגר 11 בנמל תל אביב כולל רכישת כרטיסים בהנחה.
מאת: תרבות בישראל 07/08/18 (02:29)

אם אתם מחפשים רעיון לאן לקחת את הילדים בחופשה הקרובה, אפשר לסמן וי על אירוע אחד. מדובר בתערוכת הלגו הרשמית שמגיעה לישראל ותתקיים במהלך כל חודש אוגוסט 2018 הקרוב.

 

תערוכת הלגו בנמל תל אביב היא למעשה אוסף של מוצגים ייחודיים שבנה ועיצב אמן הלגו הבינלאומי שון קיני שנחשב יחד עם 13 אמני לגו נוספים, ל"מומחה לגו מוסמך". מאז פריצתו הבינלאומית כמומחה לגו, קיני הציג תערוכות במספר רב של מדינות בצפון אמריקה, אסיה ואירופה, הוציא תשעה ספרי ילדים מרובי פרסים והציג את יצירותיו בעיתונים החשובים בעולם: כמו "הניו-יורק טיימס", "הוושינגטון פוסט" ו"בי-בי-סי ארט".

 

מלבד המוצגים של קיני שיוצגו בתערוכה, תציג התערוכה גם מתמחים שונים שייתנו הזדמנות לילדים להשתתף בחוויה. בין היתר יוצגו המתחמים הבאים:

 

מתחם פעילות רובוט הכולל מעל ארבעים עמדות הפעלה ומומלץ במיוחד לגילאי 7 ומעלה.

מתחם טכניק הכולל אוסף כלים ורכבים מכל הזמנים. מתחם מיינדסטרום רובוטי הכולל אוסף העיר האינטראקטיבית הגדולה בישראל בהשתתפות אמני לגו מהארץ ומחו"ל וגם מתחם מציאות מדומה המציג עמדות צפייה במציאות מדומה בתלת מימד. בו יוכלו הצופים לראשונה בישראל לעבור מסע בתוך האוסף של לגו סיטי ב 3D.

 

כרטיסים לתערוכת הלגו מוצעים כעת במחיר מוזל ועומדים על 75 ש"ח בלבד. או 256 ש"ח לכרטיס משפחתי. התערוכה תתקיים בכל יום בשבוע כולל שבת ותימשך עד לראשון בספטמבר.

 

עדכון (11/4/2019): תערוכה חדשה העונה לשם תערוכת המייקרים 2019 תיפתח בפפארק קרסו למדע והיא מיועדת לילדים ולכל המשפחה. התערוכה תתקיים במהלך כל החודשים הקרובים ועד לסוף חודש יוני 2019. מחירי הכרטיסים מתחילים ב-85 ש"ח. מומלץ ושווה לבדוק...

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר