מס' צפיות - 1244
דירוג ממוצע -
שורת המקהלה - ההפקה הגדולה של הקיץ בקאמרי
מאת: תרבותי 05/05/18 (14:52)

הטרנד המצליח של מחזות הזמר המיובאים לישראל מתרחב הקיץ עם ההפקה החדשה של הקאמרי שורת המקהלה שתרוץ באולם התיאטרון ובאולמות נוספים בקיץ 2018 הקרוב.

 

המחזמר האמריקאי המצליח, שבגרסה הישראלית מציג את הכוכבים מאיה דגן, דנה פרידר ויחזקאל לזרוב, שבר שיאים רבים בזמנו בארה"ב והיה בשנות השמונים והתשעים המחזמר שרץ הכי הרבה בברודווי עם למעלה מ-6000 הצגות. לאחר מכן השיא נשבר ע"י המחזמר המפורסם קאטס.

 

במרוצת השנים זכה שורת המקהלה לעיבודים רבים כולל עיבוד מושקע לווסט אנד שבלונדון ואפילו זכה לגרסה קולנועית בכיכובו של מייקל דאגלס. המחזמר זכה גם במהלך השנים גם לכמהעיבודים בישראל אך לא באותה רמת השקעה כפי שאנו רואים עתה בקאמרי הקיץ.

 

בקאמרי לא לקחו סיכונים והביאו את צדי צרפתי המנוסה שיביים ויינצח על ההפקה. עד עתה כפי שזה נראה מדעות המבקרים ברשת, מדובר בסיפור הצלחה ובהימור נכון של הקאמרי. בביקורות באתרים כמו "וואלה", "גלובס", "כרטיסים ברשת" או "ynet", זכה המחזמר בשבחים רבים כאשר בעיקר דובר על רמה גבוהה מאוד של הפקה וביצוע עם כמה הערות קטנות על התוכן או על העומק.

 

לכן בסופו של דבר, אם אתם אהובים אקשן ושואו על הבמה, כדאי מאוד להצטייד בכרטיסים לשורת המקהלה שלא בטוח שייארו הרבה מהם להופעות הקרובות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר