מס' צפיות - 1627
דירוג ממוצע -
יעקב כהן הוא החולה המדומה והצגות נוספות - חדשות תרבות
החולה המדומה בהבימה, מיה דגן תככב ב"שורת המקהלה" של הקאמרי.המופע לילה אחד באפריל של קרן פלס חוזר להופעות חדשות. אלו חדשות התרבות להיום.והצגה עושה כרצונו המעולה ממשיכה בהבימה.
מאת: תרבותי 15/09/18 (16:28)

תיאטרון הקאמרי ממשיך להציג את המחזמר שורת המקהלה המצליח של המחזאי אדוארד קליבן שזכה בזמנו למחמזר שהציג את המפסר הרב ביותר של הופעות (מעל 6000!). במחזמר שביים צדי צרפתי, יככבו מיה דגן, דנה פרידר ויחזקאל לזרוב לצד עוד כ-30 שחקנים, רקדנים וזמרים.

 

עלילת המחמזר מתארת אודישנים למחזמר ידוע שמתמודדים על מספר מצומצם של תפקידים. בימאי המחזמר מתקשה לבחור ומבקש מכל מועמד לספר על עצמו וכך אנו מקבלים סיפורים שונים ורבגוניים על כל אחד מהמועמדים. במקביל, צריך הבימאי להתמודד גם עם אחת המועמודות שהייתה חברתו בעבר.

 

זהו אחד ממחזות הזמר הידועים והמפורסמים בעולם, ומסקרן מאוד לראות עד מתי המחזמר ימשיך לרוץ בתיאטרון הקאמרי ב-2018.

 

לילה אחד באפריל עם קרן פלס חוזר

 

גם המופע קברט המצליח ועטור השבחים לילה אחד באפריל של קרן פלס ואמיר דדון, חוזר לסדרת הופעות חדשות באולם המרתף של הבימה. אחרי שכבר כבש את הקהל ואת המבקרים, תוכלו לצאת ולצפות במופע הבועט והאינטימי מאוד שכתבה, הפיקה ומשתתפת קרן פלס. מופע מומלץ ביותר.

 

עושה כרצונו ההצגה

 

ולסיום, ההצגה החשובה ביותר עושה כרצונו בתיאטרון הבימה שמבוססת על ספרה המצמרר של אסתי ווינשטיין המציג את זכרונותיה לפני שהתאבדה, ממשיכה להציג הופעות רבות בתיאטרון הבימה וברחבי הארץ ועכישו אפשר גם למצוא להצגה עושה כרצונו כרטיסים מוזלים במחירים של פחות מ-70 ש"ח. כדאי מואד לנצל את ההזדמנות ולצפות באחד ההצגות החשובות ביותר שעלו כאן בשנים האחרונות.

 

החולה המדומה הבימה

 

בנוסף, אולי יעניין אתכם גם לצפות בהצגה החדשה של תיאטרון הבימה החולה המדומה בכיבובו של השחקן והקומיקאי המצליח יעקב כהן. זוהי בהחלט הצגה מומלצת שמביאה את הקומדיה המצחקיה והידועה של מולייר מפני 300 שנה אל ישראל של היום בפרשנות מצחיקה ומעניינת עליה מנצח בצורה מופתית יעקב כהן.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר