מס' צפיות - 1517
דירוג ממוצע -
הדוגמניות הגמר חלק 1-"טיפשה כמו שניצל"
מאת: gabi2008 15/04/08 (07:14)

הפרק מתחיל בידיעה שאחת מהמתמודדות שהלכו במשך העונה יכולה לחזור לגמר. בבקשה שזאת תהיה האיגואנה של נטלי, אי אפשר לסבול עוד דוגמניות משם בגמר.

 

שיר נכנסת לחדר שכל המודחות נפגשות בו והיא לא מבינה מה קורה. מה עושים של כל התמונות והעמודים והחדר והשמפניה. גם אני לא הבנתי מה החדר עושה שם. ואז גם קארין מגיעה ושיר מתחילה לפרגן לה: "היא ערסית רעה וקטלנית". הקטע הוא שגם על עצמה היא יכולה להגיד אותו דבר.

 

עוד מתמודדות מגיעות. קארין אומרת שלא כולם חייבים לאהוב אותה. כמובן שלא כולם חייבים לאהוב אותה, אבל היא תהרוג אותם אם לא. שיר בטוחה שצליל יכולה למזוג לעצמה. אני בטוחה ששיר לא תוכל להיות גבר.

 

כל הבנות שהגיעו מסתכלות על חלק מהצילומים שלהם בעונה. ריטה בוכה כי העונה משעממת ומתרצת את זה בכך שהייתה לה מתחזה בתוכנית. פלאשבק לקטע שהיא אמרה למישהי שהיא דומה לגזר וחסה. כמובן שאפשר להיות דומה גם לגזר וגם לחסה, הרי זה דברים לא מנוגדים בכלל.

 

ההפקה רואה שמשעמם אז היא נותנת למתמודדות לשאול אחרות שאלות בעילום שם. ואז הבנות נכנסות בשלשות אל גלית בשביל לראות כמה השופטים שנאו אותם ובשביל שגלית תתעלל בהם מנטלית.

 

אנחנו שוב נאלצים לשמוע את שיר מברברת שטויות שהיא לא יכולה להיות דוגמנית כי היא גברית, ושהיא מעדיפה להיות רקדנית. כי רקדנית יכולה להיות גברית, בטח. מסטודיו ריקוד למקום הימורים זה יותר אירוני ממישהי כמו קארין לאייקיו מעל 50.

 

גלית שואלת את אנסטסיה אם הכל בסדר והיא עונה שכן. אז גלית מציעה לראות רגעים פחות בסדר שלה מהתוכנית. כמה נחמדות, התחשבות, קסם אישי וטאקט יש בבן אדם אחד.

 

שיר עושה תרגילי קארטה. נו באמת, היה עדיף להמשיך לצפות בפרסומות. אפילו לתינוק של במבה יש יותר צ`ארם מלה.

 

לימור ביציאה על קארין: "היא דפוקה כמו שניצל". קארין ושניצל. בדיוק, לשניהם אין מוח. לפחות אחד מהם קצת יותר נחמד ויפה, וזו לא קארין.

 

 

בתמונה:מה אתם רוצים בבית?את השניצל או את קארין?

 

צליל הדובדבן של הקצפת בתוכנית מגיעה אל גלית עם ריטה וקטיה. היא אומרת שהיא מרגישה שהיא מאיימת על חלק מהבנות, וריטה וקטיה צוחקות בקול. הן אומרות שיש מתמודדות יותר מתאימות לתוכנית מאשר צליל.

 

מי? שיר? קארין? אולי הן עצמן בכלל? חה חה. צליל שואלת את קטיה את 20 השאלות. שאלה מכשילה. היא שואלת אם אהבו אותה שם. קטיה אומרת שמה שבטוח זה שלא שנאו אותה. ריטה ממהרת להפסיק להסתכל על צליל באיבה ובכעס. בטח שלא שנאו אותה שם. ריטה אומרת שאם היא הייתה עושה הכל מההתחלה היא לא הייתה מדברת כל כך הרבה. ואז היא מתחילה לדבר הרבה על למה.

 

הדוגמניות עונות על השאלות ששאלו אותם בתחילת הפרק, מה שאומר לפני 7 שעות ו-32 דקות. קארין שואלת את צליל ממתי דרוזים הולכים לרב. למה אסור היה לשחוט אותה ולצנזר את הקטע הזה? כמובן שכל הפתקים עם ההערות הארסיות מגיעים מצליל. ואז קארין עוד אומרת לצליל שהיא יצאה הטובה והנחמדה של התוכנית.

 

קארין קוראת לצליל ילדת ריטלין. וואו איזה קללות הולכות שם. גם לקארין לא היה מזיק ריטלין. אולי 10 מ"ג לכל שנייה שהיא נושמת בה. שיר גנבה בשגגה מגף מההפקה.לה גנבו בשגגה את המוח. קארין אומרת שבגלל בעיה בריאותית היא לא הלכה לצבא. זה נקרא מחסור במוח. או פרופיל 21.

 

סוף התוכנית. גלית אומרת שהבנות עצמן מחזירות מישהי לתוכנית. גיחכתי ואמרתי לעצמי בשקט: "ברור שזאת תהיה צליל". אבל מסתבר שניסים קורים וצליל באמת חוזרת לגמר. הללויה. היום בטח ריטה תחזור מהחלטת הצופים. שיהיה לכם יום טוב עד אז.

הכותבת היא הכותבת היא gabi2008,שמבקרת כל פרק של "לרדת בגדול 3" ומתייחסת לרכילויות על היורדים וכל מה שקשור לנושא בבלוג שלה: http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=models3

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
חבורת טפשות
15.04.08 (10:58)
2.
אחלה
צליל 15.04.08 (10:59)
3.
תוכנית מעולה הדוגמניות
פרח הסלע 15.04.08 (13:59)
4.
למה להעליב את השניצל ל"ת
מיכל 15.04.08 (16:47)