מס' צפיות - 1211
דירוג ממוצע -
מהי רמת האינטלגנציה של צופי "השרדות"?
צופי 'השרדות' בערוץ 10 אינם לוקים ברמת האינטליגנציה. הם אינם צריכים את "גילויי" "ידיעות אחרונות" כדי להבין שאף לא אחד מחביביהם חי על 150 גר' אורז ליום וקליפת קוקוס, משך עשרות ימים.
מאת: בעז לביא 13/04/08 (15:37)

אם היו "חופרים" קצת יותר, היו מגלים, שגם את הדגים ברשת הדייג תקעו "שופט הריקודים" וחבריו להזנת חירום של "מתעלפינו".

 

צריך לקבל את הסידרה כמות שהיא ולא לחפש בפינות (תמיד יש כמה). שיהנו בערוץ 10 מהבלופים שתקעו לנו, והעיקר שהצופים ירגישו כאילו היו הם בתוך החבורה, יזדהו, יקללו, ירחמו ויבכו כרוח "פני הדברים". עם הקלטות מהבית, והדרמות של "בית משה", עם הגבות של נעמה שאגב בינינו תמיד נראו (למרות הכל) במיטבן וגם המייק אפ של ההפקה על הפנים של מרינה טרודת היתושים.

 

למה להרוס כל "חלקה טובה". אני למשל הייתי מבצע הגרלת "אוטו לוטו" בין הצופים תחת ההימור "איזו מערכה ניהלו יעלי ונועם באי ה"מתים" תחת הקילה והשמיכות "בליל הפרידה"? (ובתנאי שבלילה לא פינו אותם לסוויטה של מושיק ה"איכר מסביון").

 

או למשל ליה חביבת הקהל, העולה מרוסיה עם המבטא הארגנטינאי. למה לא לערוך תחרות איגרוף טראנסנדנטאלי בינה לבין שחר ממעלה ה"נמר" שבעין מנדרין סמוך למיצפה.

 

אגב ציפור לא גדולה ולא קטנה לחשה לי (אבל זה באמת לא לציטוט) שבעצם, את הכתבה ב"ידיעות""הזמינו" (ואף מימנו את הטיסה ובנו את הווילות ) מפיקי השרדות !! כן כן, הם ולא אחר כדי להעלות חזזזק את הרייטינג (בינינו אחלה טריק). הפוך על הפוך עאלק.

 

או יש לי חידה אחרת (שאינה נושאת פרסים). כמה פעמים בתכנית נשבע משה, ש"הפעם הוא חייב לקחת את התחרות" ? לא יעזור כלום. וכמה פעמים תקע לעצמו מכת יד למצח בסגנון ה"אוח אכלתי אותה" (אגב סך הכל הוא אכל לא רע עם האנטריקוטים שהגניבו).

 

שמעו לי אם המוטי רייף הזה לא היה קמצן, הקהל היה יכול לצאת עשיר מהסיפור וגם עם "סוויטה לשנה" על אחד מסיפוני היאכטות של "מנו ספנות".

 

אשכרה, היה חסר לי שם איזה "שף" רס"ר כזה שירים שאגה על ההפקה, משהו כמו, "... אסון אסון! הלזנייה הדביקה הזאת לא עולה אצלי על הסט, תתביישו לכם יא טוחני פלפל שום בצל שכמותכם, עופו מהמטבח שלי יצרני בונזו בינוניים" !!!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר