מס' צפיות - 812
דירוג ממוצע -
הדוגמניות חצי הגמר ב'-"יכול להיות שאני פסיכית"
טקס אחרון לפני הדחה ולפני סוף הפרק גלית מחליטה לעשות שיעור חינוך. קטיה נשברת מול הפסיכולוגיה והלחץ ומודה שהיא פסיכית. אלה אומרת שהמומחה לא קיבל אותה רק בגלל הקעקועים שלה. גם מישהו מכם מתחיל לחשוב שגלית נורא נחמדה?
מאת: gabi2008 12/04/08 (08:42)

עוד פרק של הדוגמניות. בפתיח העורכים עדיין מתעקשים לשמור על הסלוגן: "העונה החדשה של הדוגמניות משודרת בחסות...". אין לי מושג איך בדיוק אפשר לקרוא לעונה חדשה כשאנחנו רואים את הפרצוף של נטלי כבר חודשיים על המרקע שלנו ורוצים לשבור את המסך בעקבות איך שהיא נראית.

 

והנה אנחנו חוזרים היישר אל מאורעות הפרק הקודם, כשנטלי הייתה צריכה להחליט בין קטיה לצליל ו"אף אחד" לא ידע את מי היא תבחר וזה היה כל כך "לא צפוי". יש לי רק שתי מילים להגיד על זה: פלאפל עוואד!!!

 

כמובן נטלי שולחת את צליל הביתה. היא אומרת שצליל הכי פחות מתאימה. גם לדעתי צליל הכי פחות מתאימה. אם לא מחשיבים את נטלי עצמה, את קטיה ואת אלה.צליל נפרדת וקטיה ונטלי ניגשות לחבק אותה. היא כועסת: "מה זה הצביעות הזאת?". אז כן, היא כועסת עליהן כי הן צבועות, אני כועסת עליהן כי יש להן פה.

 

נוצרות 5 דקות של קטע קיטשי מעצבן ודפוק. אפילו יותר מקטיה. אההא. שמתי לב שההפקה עוברת תמיד מקטע עצוב לקטע שמח וההפך. עזבו את זה שנייה שבשבילי כל פרק שקטיה לא נופלת מצוק בו הוא קטע עצוב, הנה הקטע השמח:

 

אלון דה ליאו המעצב משועמם וההפקה משלמת לו אז הוא לוקח את הדוגמניות למועדון. אלה אומרת שהיה שם סושי ובנות יפות. זה מעלה תהיות מה מבין שני אלה יותר חשוב לה. התוכנית מתחילה לתמוך בעיוורים בעזרת המתמודדות. זה נשמע בערך ככה:

 

אלה: "ואז שני הבנות האחרות שאלון הביא דיברו רוסית.."

קטיה-: "ואז פתאום אנחנו רואות ~קולות של תופים ודרמטיות~ שהבנות מדברות רוסית!!"

סשה: "וראינו שאלון הביא רוסיות"

נטלי: "ואז הן התחילו לדבר ברוסית ושמו אותי בצד"

אלה: "ואז דיברנו קצת רוסית"

קטיה: "והתחלנו לדבר איתם ברוסית".

 

גם הבלוג תומך בעיוורים. אבל זה כבר מוגזם.

 

נטלי מרגישה לא שייכת אז היא הולכת להימרח על אלון והבנות מתעצבנות. סשה טוענת ש: "אני לא בן אדם שיעשה את זה, זה לא בשבילי". במילים אחרות היא טוענת שהיא בן אדם מוסרי שלא יתלקק עם מעצב רק בשביל עבודה. בן אדם מוסרי שהולך לחדר מתים כי משעמם לו.

 

נטלי מתרצת: "לא הבנתי כל כך על מה הן התעצבנו..". נו באמת, צריך לסלוח לה.זה לא אשמתה שהאייקיו שלה יותר נמוך מהבניין ה"גבוה מאוד" שסשה מפחדת לעלות עליו.

 

קטע עצוב. משימה. להביע תחושה וריח בסרט. סשה דואגת כי מצלמים את זה על גלגל ענק: "אני אפול עכשיו מהברזלים כי זה המזל שלי". אלה מעודדת כהרגלה: "את יכולה להתגבר על זה". נכון, אז אפשר להתגבר על נפילה מגלגל ענק. אבל על טאקט כמו של אלה אי אפשר.

 

קטיה מצטלמת במשימה עם כובע וספי מפרגן: "אני בעד להראות את השיער ולהוריד את הכובע, כי הוא מסתיר את הפנים".

 

סשה חופרת על החלומות שלה 2 דקות ו30 שניות.טוב שהיא לא רוצה יותר מדי.

 

בלה-בלה-פריים של נטלי ממזמזת עמוד-בלה-בלה ונטלי מצטיינת המשימה. הפרס שלה הוא אלף דולר לקניות והיא יכולה לבחור חברה אחת שתעשה איתה קניות. היא שוכחת לשנייה מי זאת קטיה ואומרת מבלי משים את השם שלה. ואז היא מברברת על זה שהיא רוצה את כל האלף לעצמה. עכשיו יש לי סיבה לשנוא אותה. כי מסתבר שלא כולכם חושבים שהמראה שלה והאופי שלה הוא סיבה לשנוא אותה.אבל זה בסדר, יש כאלה שחושבים שהמראה והאופי של מיקי בוגנים הם לא סיבה לשנוא אותו.

 

קטיה ונטלי חוזרות מהקניות והולכות ביחד עם אלה וסשה למומחה שיחליט מי מהן יכולה להצליח בחו"ל. זו פשוט משימה שזועקת: "סשה!!!!!11". כשקטיה נכנסת למומחה השופטים בארץ אומרים שכדאי לה לעשות תספורת.הם שוכחים שהם עצמם בחרו לעשות לה קארה.באופן מפתיע מאוד סשה היא מצטיינת ומקבלת עמוד שער בגלאמור הצרפתי.

 

טקס אחרון לפני הדחה ולפני סוף הפרק. גלית מחליטה לעשות שיעור חינוך. קטיה נשברת מול הפסיכולוגיה והלחץ ומודה שהיא פסיכית. אלה אומרת שהמומחה לא קיבל אותה רק בגלל הקעקועים שלה. גלית שואלת אם נראה לה שזו באמת הסיבה היחידה ואלה שותקת. גם מישהו מכם מתחיל לחשוב שגלית נורא נחמדה?. אחר כך גלית שואלת את אלה אם יש לה אמביציה ורצון להצליח. אלה אומרת שיש לה רצון כי היא לא יודעת מה זה אמביציה. פחחח.

 

אבל באמת, מה זה אמביציה?

 

נגמר 10 דקות של פרסומות ו10 דקות של שיעור חינוך ומגיע טקס הניפוי האחרון שמתיימר להיות מרגש. גלית אומרת שנטלי באה בתור הבחורה הכי יפה בעיר. איזה עיר, עזה?. כמובן שקטיה מודחת וקוברת את השרשרת שלה בדרמטיות.

 

הסוף.

 

אה, עדיין לא הסוף. יש עוד גמר. אז עכשיו, אחרי כל הסבל (ריטה לומדת להגיד סטייליש), התלאות (בגדי ים ומשקפי שמש בחינם) והקושי (משימות כמו לספר את השיער) הגענו לגמר עם שלוש מתמודדות שלשלושתן מגיע לזכות. חוץ מכמובן אלה ונטלי שלהן לא מגיע.

 

אל תשכחו, יום שני ויום שלישי ,שני פרקי הגמר. ורק אז תוכלו להגיד לתוכנית ביי-ביי לתמיד. (נראה לכם שאחרי הרייטינג הנמוך העונה יהיה עוד אחת?).

הכותבת היא הכותבת היא gabi2008,שמבקרת כל פרק של "לרדת בגדול 3" ומתייחסת לרכילויות על היורדים וכל מה שקשור לנושא בבלוג שלה: http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=models3

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר