מס' צפיות - 2329
דירוג ממוצע -
הדוגמניות רגע לפני חצי הגמר
במטוס בדרך לפריז מחכה לדוגמניות הפתעה. לכל אחת על המושב יש בוק עם התמונות שלה ממהלך התוכנית. מה שמבטיח לנו לקט לפני החצי גמר עם סיכומים על כל אחת מהבנות ופלאשבקים למה היה איתם בתוכנית. חשבתי שסבלנו את כל זה מספיק פעם אחת, למה לחזור שוב?
מאת: gabi2008 05/04/08 (08:01)

קודם כל, לכל מי שפספס (ואני בטוחה שאף אחד לא פספס) הנה הכתבה בynet על זה שסבא של צליל דרוזי. אבל לא לדאוג. אנחנו לא נשפוט את צליל בגלל שסבא שלה היה דרוזי. אנחנו נשפוט אותה כי כל מילה שהיא אומרת כל כך מעצבנת אותי שכבר בא לי כבר להוציא את המוח שלי דרך הפה כדי להפסיק לשמוע אותה. אגב,זה אומר שאני בעדה (כי כשכל השאר מדברות לא רק שבא לי להוציא את המוח שלי, אלא שבא לי להוציא גם את שלהן).

 

טוב.

 

♦ עוד בפרשן: הדוגמניות פרק 8 - הטרגדיה

 

במטוס בדרך לפריז מחכה לדוגמניות הפתעה. לכל אחת על המושב יש בוק עם התמונות שלה ממהלך התוכנית. מה שמבטיח לנו לקט לפני החצי גמר עם סיכומים על כל אחת מהבנות ופלאשבקים למה היה איתם בתוכנית. חשבתי שסבלנו את כל זה מספיק פעם אחת, למה לחזור שוב?

 

צליל סלע

 

צליל מסתכלת על התמונות שלה וצוחקת ביחד איתנו על איך היא בכלל התקבלה לתוכנית. בפלאשבק היא מברברת על זה שהיא רוצה להיות הדוגמנית החכמה הראשונה. רעיון נהדר, אבל בשביל זה היא צריכה להיות חכמה.

 

אסטרטגיה: לא ממש מתאמצת. במשימות שקל לה בהן היא מצליחה, ובאלה שקשה לה בהן היא לא.

 

צליל היא הישראלית האולטימטיבית של התוכנית. מתווכחת,מתעלמת, רבה, מתלוננת. היא עושה מניפולציות חברתיות וגורמת לכולם לשנוא אותה. היא מתרברבת בצילומים שלה לחברות ידועות במקום לעשות את המקסימום עכשיו.

 

קטיה גור

 

קטיה עולה לתא הטייס ומבקשת ממנו להטיס את המטוס במקומו.הוא מסכים.אם זה היה תלוי בי לא הייתי נותנת לה להתקרב לכל דבר שצריך ריכוז ומוח כששולטים עליו.בפלאשבק מראים אותה במשימה של הגופות, ושומעים את ריטה אומרת עליה:"היא ממש נכנסה לקטע,התחילה לנשום והכל". מצדי שתפסיק.

 

אסטרטגיה: נותנת את הכל במשימות, אבל בכל זאת לא תמיד מצליחה.

 

קטיה היא דרמה קווין. כל דבר אצלה מלווה בצעקות ובבכי. היא חיה בסרט. סרט שאף אדם שפוי לא היה קונה כרטיס אליו. טיפוסים כאלה עולים על העצבים של כולם, אבל אצל חלקם רואים בזה אופי של מנהיגות. קטיה, מנהיגת הרוסיות? אפילו קארין יותר מתאימה לתפקיד.

 

אלה משקואצן

 

אלה מסתכלת על התמונות וכועסת על עצמה כי היא יצאה שמנה. בפלאשבק כולם מתעצבנים עליה כי היא לא יודעת להקשיב. מיקי אומר לה שמעכשיו היא תתחיל להקשיב. אני לא ודעת איך הוא התכוון שהיא תשמע ותבין אותו אם היא לא יודעת להקשיב.

 

אסטרטגיה: יכולה לעשות סקנדלים ומהומות על כל משימה, אבל כמעט תמיד בסוף מצליחה.

 

אלה היא טיפוס הפכפך. מצד אחד היא עם קטיה, צועקת בשמחה ונהנית, מצד שני יודעת להגיד שזה לא מכובד ולא נעים כשבנות אחרות צועקות ככה. היא יכולה ביחד עם כולם ללכת נגד צליל ולהצביע בה תמיד כנכשלת ואז במשימה אחת להיות בעדה ולטעון שהיא לא מושפעת. אבל זה בסדר, תמיד צריך "נחמדה" בכל ריאליטי, אז לא נתייחס להפכפכות שלה ונגיד שהיא הנחמדה והלא מושפעת שמגיע לה לזכות.

 

נטלי דדון

 

נטלי מסתכלת על התמונות וברוב צניעותה משבחת את עצמה. בפלאשבק שוב צליל חופרת על הפוסטר של פלאפל עווד. נכון, זה טיפשי והזוי להצטלם לשם, אבל זה גם טיפשי והזוי להצטלם מנגנת על השיניים. כל עבודה מכבדת את בעליה.

 

אסטרטגיה: מנסה להטות את המשימות לטובתה ולרוב לא מצליחה, אבל בסוף התמונות יוצאות טובות.

 

בנטלי האמת אין שום דבר מיוחד חוץ מכמה יציאות שיכולות לעשות לנו את העונה. מי שהתחילה בתשובה: "נראה לי שכן, כי היא אוכלת רק חסה.." כשנשאלה אם האיגואנה שהיא הביאה תוכל להיות דוגמנית תסיים מלכה. אולי אפילו מקום ראשון. אבל בכל זאת יש לה משהו מעצבן בפרצוף. כי לדעתי "סוסה אצילית" זה לא כל כך מחמאה.

 

ריטה אוס

 

ריטה מסתכלת בתמונות המומה מעצמה.בפלאשבק היא רבה עם כל אדם אפשרי. בדיוק כמו שהיא רבה עם המוח שלה כשהיא הייתה קטנה אז הוא ברח ממנה.

 

אסטרטגיה: מצליחה במשימות שמתאימות לה. יש הרבה משימות שמתאימות לה. לא משתדלת יותר מדי.

 

את ריטה אי אפשר להגדיר בתוך קבוצה מסוימת. אז נביא ציטוט לדוגמה שתבינו לבד. בפרק עם הראיון אצל ליאור שליין היא אמרה:"אמרו לנו להיות מי שאנחנו,ואני הייתי מי שאני". אז היא הזאת שמקללת מנחים, קוטעת כל מי שמתחיל לדבר, מברברת יותר מדי, ומתנהגת בפרחתיות מוגזמת. וואלה.

 

סשה טפטיקוב

 

כשסשה מביטה על התמונות היא שותקת כרגיל. בפלאשבק מראים אותה ביציאה הכי מוצלחת העונה:"הייתי גופה. הייתי מצטיינת. הלכתי לראות גופות כי היה לי משעמם". יצאה גדולה.

 

אסטרטגיה: אדישות מוגזמת במשימות וחוסר מוטיבציה, אבל בפוקס היא תמיד מצליחה.

 

סשה היא הדוגמה החיה לפיצול אישיות. מצד אחד היא ממורמרת ואדישה, מצד שני היא שמחה וקופצנית.

הממורמרת כמובן מצליחה פחות. היא דמות מעוררת רחמים ומתחבבת על כולם, ככה שהדבר היחיד שהם אומרים כשהם שומעים את השם שלה זה:"לגמר, לגמר, לגמר". אז יאללה כבר, לגמר לגמר לגמר.

 

יום שני. חצי הגמר. אל תשכחו. או שעדיף שתשכחו.

 

ארוואר.

 

ביקורות על פרקים של הדוגמניות וכל הסובב להן:
http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=models3

הכותבת היא הכותבת היא gabi2008,שמבקרת כל פרק של "לרדת בגדול 3" ומתייחסת לרכילויות על היורדים וכל מה שקשור לנושא בבלוג שלה: http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=models3

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר