מס' צפיות - 603
דירוג ממוצע -
ממשלה ירוקה , אזרחים חנוקים
ממשלת ישראל הנוכחית ממש אבל ממש לא אוהבת את אזרחיה ולא שומרת עליהם ועל בריאותם, אם נוסיף זאת למחדליה בנושא בטחון אזרחיה בשדרות, אשקלון, ועוטף עזה, מתקבלת תמונה עגומה ביותר.
מאת: טור אורח 31/03/08 (01:30)

מאת: kaligula

 

ממשלת ישראל ניהלה היום את ישיבת הממשלה לא בכנסת, אלא הצפינה עד הגן הלאומי בבית שערים הקדומה בסמוך לטבעון. במסגרת שבוע האהבה לטבע ולסביבה יצאה ממשלת ישראל בהצהרות שהיא נורא נורא אוהבת את הטבע ובכוונתה לשמר אותו ולעודד שמירה עליו.

 

היא אפילו החליטה להקציב מיליוני שקלים לטובת מסלולי אופניים, לשקם חניונים קיימים, ולהוסיף להם 12 נוספים, לטובת המטיילים והנופשים.

 

בית שערים - צילום מלמעלה. צילם: בן הטבע

 

כמובן שכל כלי התקשורת הוזמנו לגן הלאומי בבית שערים ע"מ שיוכלו לסקר את הארוע שמצטלם יפה, ועושה הרבה רושם ומציג את ממשלת החידלון באור כ"כ יפה שפניו לטבע ולסביבה.

 

עד כאן הכל טוב ויפה, ממשלת ישראל זכתה לחשיפה ותמונות האתר הלאומי בבית שערים סוקרו ע"י כל כלי התקשורת ללא יוצא מן הכלל, סביר להניח שהיו ממשלות שהיו זוכות להערות ציניות בגין אקט שכזה, מה שלא תופס לגבי ממשלות "האתרוגים".

 

באותו היום ממש בו ממשלת ישראל מכריזה על אהבת לטבע ולסביבה, בכנסת ישראל ניסו להעביר את חוק "האויר הנקי", חוק שעבר כבר בקריאה ראשונה לפני 5 שנים!!! ומאז מתעכב בגלל עצלנותם וחוסר אכפתיות של משרדי הממשלה השונים, ועובדים עליו כבר 3 שנים. היום הובא החוק להצבעה ומי הכשיל את העברת החוק החשוב הזה?

 

ממשלת ישראל שרק היום הכריזה על אהבת לטבע ולסביבה!!!

 

חוק שקיים כבר מעל 30 שנה בארה"ב ובאירופה שאנחנו כ"כ מנסים להידמות להן.

 

אילו היו חברי הממשלה הנכבדים נוסעים 5 דקות מערבה מהיכן שהם קיימו את ישיבת הממשלה היום, היכן שנפרס כל עמק זבולון על כל מפעלי בתי הזיקוק שפולטים טונות של זיהום על כל הסביבה. לו היו עוצרים בדרך ושואלים את תושבי טבעון שאירחה אותם היום הם היו מגלים שמחירי הדירות באזור ירדו פלאים בשנים האחרונות אחרי שהתברר שאחוז מקרי הסרטן באזור הוא הרבה מעל הממוצע הארצי והרי טבעון טובלת בצמחיה עשירה וענפה.

 

אז יתכן שממשלת ישראל אוהבת את הסביבה או לפחות על כך מצהירה, על דבר אחד אין ויכוח ממשלת ישראל הנוכחית ממש אבל ממש לא אוהבת את אזרחיה ולא שומרת עליהם ועל בריאותם, אם נוסיף זאת למחדליה בנושא בטחון אזרחיה בשדרות, אשקלון, ועוטף עזה, הפקרתם של מעל מליון תושבים במהלך מלחמת לבנון השנייה, והפקרתם של חטופי צה"ל הן בידי חיזבאללה והן בידי החמאס מתקבלת תמונה עגומה על אהבת של ממשלת ישראל את אזרחיה.

 

פורסם בבלוג של kaliguka

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ה א מ ת !!!
בר אש 03.04.08 (10:05)