מס' צפיות - 1987
דירוג ממוצע -
הדוגמניות פרק 8- הטרגדיה.
אלה מאיימת על החבר שלה שאם הוא לא יירד למטה היא נפרדת ממנו. האוויל לא מבין את ההזדמנות הגדולה שנכרה בדרכו ויורד למטה. מאחורי כל דוגמנית מטומטמת עומד גבר מטומטם.
מאת: gabi2008 29/03/08 (08:09)

האמת שכל פעם אני מופתעת מחדש מעד כמה מהר עוברת העונה של "הדוגמניות". בקושי שמנו לב, רק 8 פרקים עברו וכבר חצי הגמר קרוב מתמיד. בניגוד להישרדות, שהעונה נמשכת שלוש חודשים ו40 פרקים, העורכים של הדוגמניות מנסים (ובצדק) להיפטר כבר מהעונה המשעממת הזאת. ועל זה נאמר תודה. אם זה היה יותר מ-20 פרקים אני לא חושבת שהייתי שורדת עד הסוף.

 

חוץ מזה, ממילא אף אחד לא מתעניין באמת בדוגמניות. אפשר לראות את זה כשכל אתרי הרכילויות מלאים בהישרדות ובמה קורה לכוכבים שם, ואני לא מצאתי אפילו פיסה קטנה של מה שקורה למתמודדות מחוץ לאחוזה. אין סקופים לבלוג, אין תמונות חדשות. נאדה, כלום, יבש. בדיוק כמו המוח של הדוגמניות.

 

הפרק מתחיל בטרגדיה. הדוגמניות נדרשות לארוז את הבגדים ולעזוב את האחוזה. את ריטה זה מפחיד, וכל השאר עצובות ולחוצות. גם אני עצובה ולחוצה כי הפרק רק התחיל ויימשך עוד שעה וחצי.

 

מכסים לדוגמניות את העיניים וגוררים אותם למשאית שמסיעה אותם לנתב"ג. ריטה מספקת כמה דקות של טלוויזיה טובה וטוענת שבשבילה זו הפסגה. טוב, בשבילי זה ממש לא הפסגה. חור ענקי ומלוכלך במרכז הארץ שלעלות על מטוס או להגיש דרכון לוקח משהו כמו 3 שעות. אבל היא דוגמנית, אז לכו תבינו איך פועל המוח שלה. אם כבר ריטה, אז באתי לפרק עם רעיון מיוחד. החלטתי שבכל פעם שריטה תגיד משהו פרחי, אני אתלוש דף ממחברת. בקצב שאני בו עכשיו, אני הולכת לפתוח בקרוב בית דפוס.

 

הבנות רואות את גלית גוטמן. גלית גוטמן משמע משימה. אני לא מבינה למה כל הבנות ששונאות משימות לא הורגות את גלית וזהו.המשימה ממשיכה את מסורת הטרגדיה של הפרק.משהו כמו בנות שנמלטות מהחוק כי הן מבריחות סמים. זו המשימה הכי דפוקה שהייתה להן עד עכשיו. בגלל זה נטלי מתאימה לה בול.

 

קטיה יושבת עם הבגדי כיפה אדומה שלה ואומרת "אנחנו נכבוש את העולם בלוק המדהים". נו באמת, אפילו הזאב נראה יותר טוב ממנה. קישור ללוק המדהים.

 

סשה מתלוננת על כמה דברים היא צריכה לעשות בבת אחת. גם לנשום וגם ללכת. אמרתי לכם שהפרק הוא טרגדיה אחת גדולה.

 

ריטה ממשיכה להגיד שטויות ואמרות של פרחות, אז אני מעבירה מהר קדימה כדי שלא יקרה מצב שבו אני לא אשאיר לי אפילו לא מחברת קטנה אחת לרפואה.

 

לפני הטיסה יש להם 3 שעות לראות את החבר והמשפחה והאיגואנה ולצרוח.

 

תחנה ראשונה. בית של אלה. היא מאיימת על החבר שלה שאם הוא לא יירד למטה היא נפרדת ממנו. האוויל לא מבין את ההזדמנות הגדולה שנכרה בדרכו ויורד למטה. מאחורי כל דוגמנית מטומטמת עומד גבר מטומטם.

 

סוף סוף יוצא לנו לפגוש את ההורים הדוקטורנטים לחינוך של צליל. אחד מהם עומד ומנגן בגיטרה והשנייה מחזיקה ציורים של ילדה בת 3. למשפחה שלה יש ערכים. להצטלם כמעט בעירום? לא. להצטלם כמו ילדים קטנים ולעשות צחוק מעצמם? כן!

 

קטיה מדברת על כמה היא אוהבת את החבר שלה. ממול הוא מדבר על זה שהוא לא רוצה להתחתן איתה ושהיא לא נראית טוב בשיער קצר. בן אדם מקסים וביישן.

 

מופע פרחנות (נו,פרחות) של החברות האחיות של ריטה. אני מגלה את נפלאות היס מקס ומעבירה מהר קדימה. מהצד אחי מוחה בקול ומעביר חזרה. אני נאלצת לשמוע שחטיף זה החתיך החדש ולתלוש את כל המחברת בשני דקות. אין צדק בעולם.

 

סשה אומרת שאחותה בגיל של "העולם נגדי ואני נגד העולם". אני זורקת נעל על הטלוויזיה וצועקת: "מי שמדברת!". אבל בעדינות.

 

רק חמישה יזכו בכרטיס טיסה לחצי הגמר.אני החזקתי אצבעות לארבעת החתולים והכלבים של סשה ולאיגואנה של נטלי.

 

בסוף אין הדחה בכלל וכולן טסות לפריז. כל כך מיותר. העורך לומד יותר מדי מהישרדות.

 

רות עבור, סוף.

הכותבת היא הכותבת היא gabi2008,שמבקרת כל פרק של "לרדת בגדול 3" ומתייחסת לרכילויות על היורדים וכל מה שקשור לנושא בבלוג שלה: http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=models3

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הדוגמניות ל"ת
סער 29.03.08 (14:17)
2.
הדוגמניות ל"ת
סער 29.03.08 (14:17)