מס' צפיות - 945
דירוג ממוצע -
מסעות ביבי בעולם - מרצה ונהנה
מאת: יובל בן-יעקב 22/03/08 (23:32)

ביבי נתניהו הוא איש תקשורת ומסבירן בין-לאומי . בזה אין מה להתווכח, בתור כזה הוא היה יכול להעלות קרנה של ישראל באו"ם ובעולם בלי בעייה, אך יש בעייה כלכלית, והיא שהוא נוסע באותו זמן גם למטרת תענוגות עם אשתו שרה וילדיו.

 

ריח הבחירות , סכינים נשלפות

מה רוצים מנתניהו?

 

מאחר והיה ראש ממשלה בישראל, הוא מקבל שומרים, שמגדילים את יוקר העלות של השהות שלו במלונות בחו"ל, ולא סתם מלונות, מלונות היוקרה היקרים ביותר באותם מקומות שהוא נמצא.

 

קראתי שהוא ביקש מיו"ר או מהנשיא של הבונדס, איש מפלגתו דווקא, שיארגן לו הרצאות במלון שהוא נמצא, וע"י כך ישלם חצי מהשהות במלון. נוצרה בעיה שכנראה באותו מלון לא היה ניתן לבצע את ההרצאה אך נתניהו הוסע למלון אחר, בסוף השהות במלון, דרשו הוא ואשתו ממנהלת המלון שיוותרו להם על סכום שסוכם. היה ויכוח גדול ומביש עם מנהלת המלון, בסוף נתניהו נאלץ לשלם ועזב את המלון בכעס. (יש להניח שבפעם הבאה יעדיף ללכת למלון אחר)

 

אבל זאת לדעתי ממש חוצפה מצד הזוג המלכותי הזה שלא מתבייש ללכת לבתי המלון היוקרתיים ביותר בעולם, ולבקש מהבונדס שישלם חצי מסכום השהות במלון תמורת הרצאות הסברה על ישראל, אולי נשיא הבונדס היה צריך להגיד לנתניהו , סלח לי אבל אם אתה הולך עם אשתך לבתי המלון היקרים ביותר, תשלם מכסך, הבונדס צריך את הכספים שלו לעזרת ישראל ולא לממן לביבי את השהות בבתי מלון האיכותיים ביותר באירופה או בארה"ב,  גם אם בנאומיו נתרמים מיליון ויותר ש"ח או דולר, זה ממש נשמע שחיתות של האליטה בכנסת מול הצורך לממן את המיגונים לאשקלון ושדרות.

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר