מס' צפיות - 2460
דירוג ממוצע -
הדוגמניות פרק 7- להתבגר.
המאפרים של המשימה אולי אומרים שהם מעצבים את הגבות של הדוגמניות, אבל התוצאה היא אותה תוצאה שתבוא משנתיים ללא מריטת גבות כשאת הבת של פיני בלילי. יש גבול לכל תעלול.
מאת: gabi2008 22/03/08 (06:59)

לפני הביקורת, רציתי להתייחס לשני דברים. הראשון הוא הפרסומת החדשה של הדוגמניות. הפרסומת נורא ארוכה, וכוללת משפטים כמו "הדוגמנית הבאה של ישראל צריכה לעמוד טוב בלחץ","הדוגמנית הבאה של ישראל צריכה להיות ניחוחה","הדוגמנית הבאה של ישראל צריכה להיות אינטליגנטית".

 

אני לא מבינה מה בדיוק הפרסומת הזו באה לפרסם, כי הדבר היחיד שאפשר להבין ממנה זה שהדוגמנית הבאה של ישראל היא לא אחת מאלה שמשתתפת ב"דוגמניות 3". אה, וגם שהתסריטאי שלה לא הכיר הרבה דוגמניות בחייו.

 

הדבר השני הוא הירידה ה"לא צפויה" של הדוגמניות ברייטינג. התחילו את העונה יפה, עם כ10%. לאט לאט יורדים, ושיא השפל היה עד עכשיו 7.3%. איך אפשר להגיד שזה היה לא צפוי? הפרומואים מדכאים, התוכניות ארוכות ומלאות בדברים שבריאליטי נורמלי היו מורידים בעריכה מייד, וגם הדוגמניות שם הן לא שיא הדברים שכיף לראות בטלוויזיה. אז במקום להתלונן, שיעשו משהו שהאומה תאהב. כמו להוריד את הסדרה מהמרקע לדוגמה.

 

 ולדובדבן של הקצפת.

 

האמת שכשהדלקתי את הטלוויזיה ופניתי לצפות בפרק הייתי אופטימית לגביו. אחרי הירידה גדולה ברייטינג הייתי בטוחה שהעורכים יעשו הכל בשביל לשפר קצת את הפרק. לצערנו/לשמחתנו-טעיתי. לא היה בו שום דבר שונה מפרקים אחרים. למה לשמחתנו? כי יש על מה לצחוק ועל איזו הפקה לרדת.למה לצערנו? כי כל אלה שצופים בתכונית נסיבות מאוד לא ברורות שוב צריך לסבול שעה וחצי של שיעמומון אחד גדול.

 

אני אוהבת את המשימות מהסוג של זו שהייתה בתחילת הפרק, תמונות תוך כדי תנועה. גלית מדברת על המשימה בקול כל כך דרמטי שכבר חשבתי שהן צריכות להקריב ריאה.

 

ונעבור לביקורת. כמו כל הדברים שקארין עושה, גם במשימה הזאת היא אובר מתאמצת. היא בטוחה שהתמונות יצאו סבבה וממול הצלם בטוח שהיא לא תהיה דוגמנית. זה מעולה שהוא מעביר בדיוק את המסר שהוא חושב לדוגמניות ככה שהן יודעות מה הן שוות. נפלא.

 

המלבישה מסתכלת על ריטה ואומרת שטווח הגילאים בין הבנות הוא 14-20. כשאני מסתכלת על ריטה אני יותר חושבת על טווח הגילאים בין 4-12, אבל ניחא.

 

כמו תמיד, הדוגמניות האמפטיות והנחמדות ממשיכות באתגר "כולם שונאים את צליל" והפעם קטיה מובילה את המהלך ובוחרת בה כמי שלא מגיע לה להמשיך בתוכנית, ובגלל זה גלית בוחרת בהן להצטלם ביחד במשימה הבאה. אלה סוף סוף מבינה שכל הבנות שם הן חבורת מושפעות טיפשיות ועוברת לצד של צליל. אחת שנהייתה קצת יותר חכמה, אני בטוחה שעד גיל 60 עוד אחת מהדוגמניות תבין עד כמה טיפשה היא הייתה. מי אמר שדוגמניות קולטות לאט?

 

המאפרים של המשימה אולי אומרים שהם מעצבים את הגבות של הדוגמניות, אבל התוצאה היא אותה תוצאה שתבוא משנתיים ללא מריטת גבות כשאת הבת של פיני בלילי. יש גבול לכל תעלול.

 

 

ריטה מתלוננת רוב הפרק על זה שהיא לא ראשונה בתור למגלשה. הבלוג מזדהה עם אלה, שאומרת שהכל שם זה כמו גן ילדים.

 

אמרנו גן ילדים? קיבלנו פריים של קטיה מנסה להוציא את היד של צליל מהמקום.אולי זה סוג של אסטרטגיה, להרוג את כולם ולהגיע לגמר. צליל מפתיעה ולא חופרת על זה שזה לא לערכים שלה להתנשק עם בנות בשביל צילומים.

 

על פי הפרומו, הפרק מתחיל במלחמה בין קטיה לצליל, ונגמר בנשיקה לוהטת. ניסיתי לראות איפה הלהט כשצליל נראית כאילו היא עומדת להקיא כל רגע וכשקטיה מקטרת לה על מר גורלה. טוב, לפחות זה מזכיר את הלהט של הצופים כשהם רואים את התוכנית. בדיוק, אפסי.

 

יאללה, חאלס עם משימות. גלית מתחילה להגיד עד כמה היום היה קשה, ואני מתחילה להבין עד כמה שהסבל שלי של לסבול את הדוגמניות שעה וחצי קטן לעומת הסבל של צליל שסובלת אותן ימים שלמים. אין צדק בעולם.

 

צליל מרגישה ש"יש סיכוי" שיבחרו בה כנכשלת המשימה.כן. "יש סיכוי". אבל ממש קטן. פשוט מזערי.

 

ולסיום, בפרק הזה הבנתי מה באמת כל אחת מהדוגמניות שם: קארין ערסית, ריטה וקטיה פרחות, נטלי וואנבי ערסית, צליל חכמה (מה שאומר שהיא לא דוגמנית אמיתית), אלה נחמדה וסשה סוג של פריקית.

 

הפרק היה גרוע כרגיל, אבל לפחות נתנחם בעובדה שלא נראה את קארין כהן עוד הרבה זמן.

הכותבת היא הכותבת היא gabi2008,שמבקרת כל פרק של "לרדת בגדול 3" ומתייחסת לרכילויות על היורדים וכל מה שקשור לנושא בבלוג שלה: http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=models3

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מה זה התמונה של הגבר הצ'וח הזה?? ל"ת
פרינססה 22.03.08 (23:25)
2.
זה פיני בלילי - כדורגלן+גבות ל"ת
23.03.08 (02:31)