מס' צפיות - 1929
דירוג ממוצע -
ביקורת הצגה - עקיצה טבעית, צוותא
מופע צעיר ורענן. אתה יוצא מהמופע ומתחשק לך לראותו פעם נוספת שניה ושלישית ביחוד כשידוע לך מראש שכל פעם יש שוני בקטעים ואקטואליה.
מאת: elybikoret 21/03/08 (17:23)

אנסמבל ציפורלה המציג את "עקיצה טבעית" מורכב מבוגרי הסטודיו למשחק ניסן נתיב 2005 שיסדו אותו בתום לימודיהם. המופע המהוה ערב בידור מקסים, מוצלח, מרענן המשחרר אנרגיה כבויה ומשב רוח רעננה מורכב מ 16 קטעים שונים ללא קשר ביניהם. זהו מופע של שובבות צעירים, סלפסטיק  וקסם מתפרץ המוגש בחן וכישרון ויש בו משחק, ליצנות, תנועה, מוסיקה, שירה, פנטומימה, תום נעורים ובעצם הכל.

  

הכל נכתב, בוים ונערך ע"י המשתתפים כשכל אחד תרם למוצר השלם במידת יכולתו וכישרונו שהם רבים. כנאמר לי, אין שני ערבים זהים כי המופע מתאים את עצמו לאירועים, לחגים, למקום, לקהל בהתאם לנסיבות.יש בו קטעים סטיריים על אנשים ומעמדים סטריאוטיפיים, ציניות מסוימת ולא פוגעת, קטעים קומיים, הכל עשוי בחן רב, בצורה עדינה כשמטרתם לא לפגוע אלא לשעשע ולהעלות חיוך ורעמי צחוק בקהל.

 

זהו הומור עדין מרומז ואתה נהנה מכל רגע. הכל זורם, הכל קיצבי, מהיר, מרוכז, מסוגנן. יש בו תיאורים של מעשי יום יום שאתה נתקל בהם ומחייך ונהנה כשאתה נזכר בהם.

 

היופי במופע שאין בו סיגנון קבוע ואחיד ,כל קטע שונה .כל קטע מציג לך פן אחר של התיאטרון. המשחק ברוב הקטעים הבעתי, מוגזם, לפעמים גם קרקסי ובכל זאת הכל מתקבל יפה, כמובן מעצמו וכנחוץ. ברור שאתה כצופה כדי להנות חייב להיות פתוח לדברים שונים, לא מקובלים, חריגים, ועם רוח צעירה ושובבה בנשמה.

 

תשעת השחקנים מגלמים עשרות דמויות, לפעמים שונים שוני רב והשחקנים הצעירים המוכשרים עוברים מדמות לדמות בקלות ובאיפיון מדוייק של כל טיפוס. פניהם של חלק מהשחקנים כבר הפכו מפורסמות מהופעתם בסרטים, טלויזיה, הצגות בתיאטראות מקצועיים וכו'.

 

אפרת אביב המשתתפת גם בהצגות הבימה כבר זכתה השנה בפרס שחקן הצעיר המבטיח מטעם התיאטרון. ראיתי את המופע בערב פורים ושולבו בו קטעים מתאימים לחג בתלבושות פורימיות וכמובן רעשנים.

 

ראויה לציון התוכניה המיוחדת והנהדרת העשויה גלויות דואר עם צילומי השחקנים ופרטיהם הכתובים בסגנון המופע.

 

לראות או לא לראות: אתה יוצא מהמופע ומתחשק לך לראותו פעם נוספת שניה ושלישית בייחוד כשידוע לך מראש שכל פעם יש שוני בקטעים ואקטואליה.

הכותב הוא הבלוג יעסוק בביקורת שלי ורשמים אישיים שלי של הצגות תיאטרון מופעים אופרה בלט קונצרט וכו הכל קשור למוצג על בימותינו כאמור הכל רשמים אישים בלבד אשמח לקבל רשמים של אחרים

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר