מס' צפיות - 272
דירוג ממוצע -
הצד החיובי של אביגדור ליברמן
בעבר כאשר דובר על אביגדור (איווט) ליברמן דובר על איש ימין אשר ראה את העולם בשחור ולבן. כלומר: בדומה לנשיא רוסיה פוטין גם ליברמן נבנה על הכוחנות שלו אשר לוותה בדיבורים חדים וברורים (כאשר הנקמה תמיד מוגשת קרה). אין ספק,שאחרי זיכויו במשפט הבין ליברמן שכשר החוץ עליו להיות גורם ממתן,מאזן,ומאחד את הקואליציה הימנית של ראש-הממשלה נתניהו.
מאת: רועי אורן 10/02/14 (00:01)

בעבר כאשר דובר על אביגדור (איווט) ליברמן דובר על איש ימין אשר ראה את העולם בשחור ולבן.

כלומר: בדומה לנשיא רוסיה פוטין גם ליברמן נבנה על הכוחנות שלו אשר לוותה בדיבורים חדים וברורים (כאשר הנקמה תמיד מוגשת קרה).

אין ספק,שאחרי זיכויו במשפט הבין ליברמן שכשר החוץ עליו להיות גורם ממתן,מאזן,ומאחד את הקואליציה הימנית של ראש-הממשלה נתניהו.

הפרשנים הפוליטיים מעריכים שהסיבה לטוב-הלב ונופת-צופים הבוקע מגרונו של ליברמן נובעת מכך שהוא די תקוע.

ליברמן נחשב כמוקצה מחמת מיאוס בליכוד, מפלגת "ישראל ביתנו" כבר אינה מפלגת עולים (כפי שהייתה בעבר),וגם האמירות שלו כנגד ערבייישראל לא עושים רושם על אף אחד.

אך צריך לתת קרדיט לליברמן אשר בדומה לאולמרט,שרון, נתניהו ,בגין שהוא מבין שכדי להיות ראש-ממשלה צריך לשבור לכיוון המרכז (שם נמצאים רוב המצביאים הפוטנציאליים).

לכן, זוהי כנראה הסיבה שהוא מתקוטט עם בנט,מחזק את עמיתו מזכיר המדינה האמריקאני קרי ,ומנסה להוביל פיוס היסטורי עם טורקיה בתנאי שארדואן ישנה את החוקה ולא יאפשר למשפחות טורקיות לתבוע בכירים ישראלים .

בכל אופן צריך לחזק את ידיו של ליברמן על שהוא מתחיל ללכת בכיוון הנכון (גם אם זה כנראה זמני).

 

 

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר