מס' צפיות - 629
דירוג ממוצע -
מה רוצים מנתניהו?
אני בטוחה שהתקשורת הייתה מרוצה אם הזוג נתניהו היו אוכלים פיש אנד צ'יפס בפינת הרחוב, אם שרה'לה הייתה עושה קוקו/קליפס, לובשת טייטס וחולצת טריקו ונועלת כפכפים. אני בטוחה שהתקשורת הייתה מרוצה אם מר נתניהו היה טס בטיסת צ'ארטר לבוש בג'ינס וגופיה, חובש כובע קסקט ונעל נעלי אצבע.
מאת: רינה 17/03/08 (16:52)

מרגיז אותי ומקומם אותי העליהום של התקשורת על בנימין נתניהו ועל הבזבוז כביכול סכום שבו אפשר לקנות דירת שני חדרים באיזו צ'כונה זנוחה. מה התקשורת רוצה בדיוק ממר נתניהו? מה כואב להם, חוץ מזה שכאשר הוא ייבחר לראש ממשלת ישראל לא יהיו להם הרבה שחיתויות לפרסם כמו שהיו להם בימי אולמרט ואולי ימכרו פחות עיתונים.

 

מר נתניהו יצא ללונדון כדי להסביר את עמדת ישראל בימי מלחמת לבנון השניה, משהו שהוא לא היה צריך לעשות אם אולמרט ראש הממשלה הטיפש לא היה מתחיל את המלחמה הכי מטומטמת בתולדות המדינה, מלחמה שבה גם הובסנו וגם כל החטופים שהיו העילה לפרוץ המלחמה, לא חזרו.

 

על מה בדיוק מלין ערוץ 10? שמר נתניהו ורעייתו טסו במחלקה ראשונה, היה נחמד יותר אם היו לוקחים טיסת צ'ארטר או טסים במחלקת תיירים? אז הם התאכסנו במלון יוקרתי, האם ערוץ 10 היה מרוצה אם היו לוקחים אכסניה? או חדר עם באד אנד ברקפסט? זה היה יותר מוסרי מבחינת התקשורת?

 

הם אכלו במסעדות יוקרתיות, הם ראו הצגות תיאטרון יקרות, שרה'לה ביקרה אצל מעצב שיער וכביסת הבגדים שלהם עלה שלושת אלפים וחמש מאות שקל. אני בטוחה שהתקשורת הייתה מרוצה אם הם היו אוכלים פיש אנד צ'יפס בפינת הרחוב, אם שרה'לה הייתה עושה קוקו/קליפס, לובשת טייטס וחולצת טריקו ונועלת כפכפים. אני בטוחה שהתקשורת הייתה מרוצה אם מר נתניהו היה טס בטיסת צ'ארטר לבוש בג'ינס וגופיה, חובש כובע קסקט ונעל נעלי אצבע.

 

אז אני אסביר, ראש האופוזיציה מר בנימין נתניהו טס ללונדון עם אשתו כדי להסביר את עמדת ישראל לעולם אדם במעמדו לא יכול לטוס במחלקת תיירים, אדם במעמדו לא יכול להתאכסן באכסניה. אדם במעמדו לא יכול לאכול פיתה שקונים בפינת הרחוב ואני בטוחה שאדם בשיעור קומה של מר נתניהו הלך להצגות תיאטרון כדי לנקות את הראש אחרי יום של הסברה, שאלות קיטבג ושיכנוע של כל המפקפקים בעמדת ישראל. נכון שהוא היה צריך לקנות כרטיסים בעמידה, אבל הוא בטח לא חשב על זה שערוץ 10 ירד לקטנוניות כזאת.

 

רעייתו הצטרפה אליו, מין הסתם בגלל שהם נשואים. בדרך כלל הרעיה מצטרפת לבעל. זה שהיא מוזרה קצת, היא אישה. כל הנשים מוזרות. אני מכירה אישה שחבטה בבעלה כי נכנס הביתה עם נעליים ואני מכירה עוד אישה שכמעט הרגה את בעלה במכות כי נפל לו אפר מהסיגריה על שטיח שעלה להם מאה ושישים שקל. אם לא היינו, השכנים ואני נחלצים לעזרתו, הוא היה מת.

 

אז המוזרויות של שרה'לה הם משהו טבעי שקיים בכל אישה. זה שהוא לא ביקש אישור מועדת האתיקה של הכנסת כדי לצרף אותה אליו, אני לא חושבת שהיה צריך לבקש. הוא לא ביקש אישור מועדת האתיקה גם כשהחליט להתחתן איתה, ומאז היא איתו, בטוב וברע. למה אף אחד לא מזכיר את רעייתו של אהוד אולמרט? גברת שחברה בשמאל הקיצוני ועויינת את צבא הכיבוש? היא יותר מוצלחת?

 

זה שהם הוציאו כל-כך הרבה כסף על כביסה, נובע אולי מכך שהיא והוא לא לבשו גופיות וחולצות טריקו עם טייטס וג'ינס שאפשר לזרוק למכונת כביסה אוטומטית מופעלת במטבעות. הם לבשו בגדים יוקרתיים שמצריכים ניקוי יבש וגיהוץ מיוחד כדי שיוכלו להופיע בפני קהל. אז על מה כאן הכעס?  

 

הכסף הזה, מאה שלושים ואחד אלף שקל, זה כסף קטן לעומת הכסף שעלתה לנו המלחמה שבה הובסנו, מלחמה שאם אולמרט לא היה מתחיל אותה, אלא נושא ונותן בעניין האסירים הביטחוניים כדי להחזיר את החטופים, אז מר נתניהו לא היה צריך להסביר שום דבר בלונדון והסכום הזה לא היה מככב היום בכותרות הראשיות של כל העיתונים.

 

אם התקשורת הייתה משקיעה את כל האנרגיות שלה בהשמצת אולמרט כמו שהיא משקיעה בבנימין נתניהו, אז אולי הוא כבר מזמן היה עף מהממשלה ולא גורם לנו לכל-כך הרבה אכזבות ומפח נפש. על סכומים קטנים מאלה נפלו ממשלות, על סכומים ועל שחיתויות גדולים מאלה קמו ראשי ממשלה (ע"ע אולמרט) אולמרט היה מושחת הרבה יותר מביבי והנה הוא בכל זאת ראש ממשלה.

 

אל תשקיעו אנרגיות בלחפש את המטבע מתחת לפנס. בנימין נתניהו הוא שגריר מעולה ומסביר מצויין. אני לא יודעת אם הוא יהיה או לא יהיה ראש הממשלה הבא, אבל הוא עושה את העבודה ותבוא עליו הברכה, הוא מוצלח יותר מברק שלא הייתי מעסיקה אותו כמאבטח בתחנה המרכזית והרבה יותר, פי הרבה יותר מאולמרט שחוץ מנזקים, חלקם בלתי הפיכים לא עשה כלום למען המדינה.

הכותבת היא אחת שאיכפת לה מכל מה שקורה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אני אסביר לך את העניין, רינה
ענת 17.03.08 (17:22)
2.
נתניהו דווקא יכול, זה לא העניין
שלומית 17.03.08 (17:57)
3.
כתבה יפה ונכונה! ל"ת
17.03.08 (18:13)
4.
נתניהו זה נכס
גיא 01.05.08 (18:07)