מס' צפיות - 575
דירוג ממוצע -
הצעצוע של אולמרט: מפלגת ש"ס
תדמיתו של אהוד אולמרט לא בשמיים כבר זמן רב, אבל איזה מזל שיש את מפלגת הצעצוע ש"ס, ששכחה שהיא בעצם מפלגה חברתית.
מאת: טור אורח 17/03/08 (01:40)

מאת: דן בונבידה

 

ראש ממשלת ישראל אהוד אולמרט שורד בחסד ולא בזכות. אחרי ששרד את ועדת וינוגרד (שהייתה ועדה ממשלתית שניקתה אותו מהאחריות למלחמה) חזר ראש הממשלה לכותרות וסחב איתו את תנועת ש"ס, שמוכיחה את עצמה כמפלגת הפוסטר לביטוי"אובדן הדרך החברתית " שעליה היא מטיפה כל הזמן. זוהי תנועה חסרת חוט שדרה לגמרי שנלחמת אך  ורק בשביל עצמה ומאיימת שוב ושוב ושוב ושוב...שתפרוש מהממשלה. אבל אז אולמרט נהיה רומן אברמוביץ ', שולף את פנקס ההטבות - וש"ס שוכחת שהיא נשבעה להילחם למען העניים, ולהילחם נגד העלאת מחירי הלחם (שעליה התעקש שר התמ"ת ויו"ר התנועה אלי ישי שתתבטל, אך הפלא ופלא: הלחם עלה וש"ס נשארה בממשלה).

 

ש"ס התנועה החברתית, שהייתה אמורה להיות (לפי מצעה והתבטאויותיה) החומה של השכבות החלשות, התקפלה כליל, ועל זה היה אומר פרשן הספורט יורם ארבל "ככה לא בונים חומה". חברי ש"ס: אתם בניתם חומה אבל את החומה פורץ כל פעם ראש הממשלה אהוד אולמרט שמקפל אותכם השכם והערב, ויחד עם הקיפול מתקפלת לה גם האידיאולגיה שלכם שאומרת שלא יחולק שום חלק ממדינת ישראל. להזכירכם, ראש ממשלת ישראל לשעבר אריאל שרון חילק כבר שטחים בתוכנית שנקראת "תוכנית ההתנקות", ואתם כמו כל תושבי מדינת ישראל ראיתם את המראות הכואבים של עקירת היהודים מבתיהם. ומה עשיתם ?כלום, שום דבר.

 

להזכירכם, בגלל הטרור שהכה בישיבת  מרכז הרב, הופסק המשא ומתן על הסדר קבע עם המרצחים הפלסטינים שפגעו גם במקום הקדוש ביותר ליהדות ורצחו יהודים בעת לימוד תורה וכך קיימו את הפסוק מתוך ספר תהילים פרק עט שאומר "מזמור לאסף אל הים, באו גוים בנחלתך טמאו את היכל קדשך שמו את ירושלים לעיים".ירושלים טומאה גם בפיגוע של מרצח שפל וגם על שולחן המשא ומתן , ש"ס - נגמרו התירוצים. צאו מהממשלה!.

 

למאמרים נוספים: אתר סקופ

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר