מס' צפיות - 575
דירוג ממוצע -
עזה כמוות - "עז עיוורת"
סבא שלי אומר: "כל כניסה שלנו לעזה משולה היא עד היום לקטיעת זנב הלטאה. בכל מיקרה הוא יצמח מחדש. הגיע היום שניכנס לשם שוב.
מאת: בעז לביא 04/03/08 (13:05)

עין אופטימית, עין פסימית.

 

זה בערך כמו הכוס החצי מלאה. הפוליטיקאי (ונניח שידיו כבולות, נניח) רוצה להשאר "חביב הקהל", הוא רואה לעולם את חצי הכוס המלאה (להלן עין אופטימית),"נכון" הוא יאמר "שאתם חוטפים טילים ללא הכרה, אינכם יכולים להוציא אף החוצה, שלא לדבר על יציאה לעבודה בשטחי החקלאות ובמפעלים, אבל לפחות תקציב למיגון רציני נתנו לכם, מיסים הורדנו לכם, פטורים הענקנו, בתי ספר מיגנו, אפילו שלחנו את גידמאק לאוורר אתכם קצת על הדשא בפארק ובחוף זיקים, (נכון עברנו עכשיו לפלמחים, כי הגראדים נכנסו לפעילות, אבל בסוף גם נגיע לשפיים, הכי טוב). אל תדאגו הרגנו בהם עשרות ולא נרפה מה"שיטה", נומו לכם בבטחה.

 

"...הרגתם אלף" יאמר מויאל מהמועצה, אבל הטילים עדיין עפים, אז מה הואילו..., פתחנו כאן שלוחה של מכון וויצמן לחקר הלם קרב, כל כך הרבה "שפני נסיון". 7 שנים, ואתם מדברים על מיגון הייטק, ומערכת "כפת ברזל" עוד שנתיים (נו טוב 7 עברנו, מה זה כבר עוד שנתיים).

 

קופץ לו ילין מאשכול, "ואת הקסאמים בישובי גוש צוחר ושלום בכלל לא ספרתם, ואת הצליפות מהעבסאנים ? נו כן התקשורת אומרת "לא סקסי", מעט מדי אנשים על שטח גדול ? אין מסה של היסטריה". הוא וקודמו בני העין הפאסיבית חצי הכוס אצלם תמיד ריקה.

 

ויגיע איזה עוזר 'זריז' של רה"מ, "מה אתם חושבים, שהוא אינו יודע שמי שמכתיב שם את האג'נדה היומית לתושבים זה החמאס?" ויגיב ילין מייד ויפנה שאלה "עסיסית" לנער, "אבל האם אינו מבין אדונך, כי אינו מממש את ריבונותו בעוטף עזה, אלא החמאס? הם קובעים מתי יצאו.

 

אנשי נתיב העשרה לחממות, מתי יקטפו תפוחי האדמה בעין השלושה, ובאיזה בוקר ישבתו ילדי שדרות מלימודים, לא ראש הממשלה?" "נכון" עונה לו הצעיר הבלתי נבוך, אבל זה רק לעוד זמן קצר, בקרוב תבוא המכה!"  וממלמל לו מויאל "7שנים יא נער, 7 שנים, בקרוב תבוא" (עאלק)...כאילו שאנחנו נמצאים בזמן "בין כוכבי", שמע, יש לך ראש ממשלה אופטימי.

 

"אופטימי כן" יאמר העוזר מיד, "אבל יש לו נסיון" !ואנחנו הלא מבינים, שאופטימי עם נסיון זה בעצם פסימי.

 

 

 

 

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר