מס' צפיות - 83
דירוג ממוצע -
קו השבר החברתי והלאומי
האם טרנספר "גבעת האולפנה" הינה גזרה שאין מוצא ממנה? הלב נחמץ שוב להיווכח כי מאות יהודים יהפכו לפליטים בארצם, בידי בני עמם.
מאת: Aaron Roll 06/06/12 (01:28)

5 יוני 2012

קו השבר החברתי והלאומי

 

האם טרנספר "גבעת האולפנה" הינה גזרה שאין מוצא ממנה?  הלב נחמץ שוב להיווכח כי מאות יהודים יהפכו לפליטים בארצם, בידי בני עמם.

שלא תהיינה אי הבנות, הבטחות לחוד ומעשים לחוד.  פתרון מגורים למגורשים לא יימצא יש מאין, הם יושלכו לכלבים כפי שתושבי גוש קטיף ניבעטו ללא פיתרון על ידי השמן המושחת והמנמנם.

 

נתניהו כשל אומללות כטירון בן יומו.  הוא התחייב לאובמה ולמרקל בנוסך ""יצהר תמורת בושהר" וצוללות גרמניות תלויות על בלימה כאשר לא היה כלל צורך בכך.  הגרעין האיראני ממילא הפך לענין כלל עולמי ולא רק ישראלי ואין כלל תלות בינו לבין ההתישבות ביו"ש. הצוללות הגרמניות לישראל הינן צוללות מכה גרעינית שניה כנגד איראן ומציאותן בידי ישראל הינה אינטרס של המערב כפי ישראל.

וכדי להוסיך חטא על פשע בא חבורת המתיוונים היושבת בבג"צ ומאחזת את עיני הציבור בדבר "סופיות הדיון" כאשר תקדימים לפתיחת "סופיות הדיון" קיימים לאורך ולרוחב.  שופטי הבג"צ מבצעים "תרגיל שליטה" על גב הממשלה והכנסת ויהודים טובים מגורשים מבתיהם עקב כך.

ומה עושה נתניהו, מגרש יהודים אשר קיבלו את כל האישורים הדרושים להתישבות על קרקע שנירכשה מידי הבעלים הערבי (ולא נירשמה כחוק מחשש לחיי המוכר הערבי).  אותם יהודים רכשו בכספם את הבנינים בהם מתגוררים ומשלמים משכנתאות (אשר חייבות להיות משולמות גם אם יהרסו הבתים).

אלא שהריסת בתי "שכונת האולפנה" אינה סוף פסוק, זו רק ההתחלה.  כעת יקומו כל השדים, הרוחות והזדים במדינת ישראל מעמותות השיטנה הישראליות וייתלו בתקדים "הרס שכונת האולפנה" לגרש עוד אלפי ועשרות אלפי יהודים מבתיהם וזאת יחדיו עם פרקליטות המדינה ושופטי הבג"צ אשר מפריחים זיקוקים ויוצאים בשמחה ובששון לחלק סוכריות ברחובות כל אימת שיהודי מגורש מביתו על ידי יהודים.

 

נתניהו מאיים בפיטורין כנגד כל שר שיצביע בעד "חוק ההסדרה" מחר?  יש בכך סיכון רב אך גם סיכוי לא מבוטל.

במדה ואך שר אחד יצביע בעד חוק ההסדרה הרי שיפוטר לאלתר.  אלא שאם עשרה (10) שרים יצביעו בעד חוק ההסדרה, נתניהו הוא שיפוטר, או למצער יושב לממדיו הנאותים והנכונים, יוחזר לעשתונותיו.

שהרי נתניהו לא יעז לפטר עשרה שרים מאחר שפירושו ממילא נפילת הממשלה.  במדה ויפעיל קומבינת הפרד ומשול ויפטר חלקם של המצביעים בעד וחלקם יותיר על כנם, הרי שכל שנידרש מכל עשרת השרים, כולם כאחד לקום ולהודיע על התפטרות קולקטיבית.  התוצאה תהיה כי איש לא יפוטר, חוק ההסדרה יעבור, יהודים לא יגורשו ושלום על ישראל.

שרי ממשלת ישראל....קיימת בציבור אי נחת גדולה ואף תעוב מתפקודכם (חלקו גם באשמת ממשלות עברו).  אתם נתפסים בציבור כנהנתנים, משרתי עצמם, הדבקים לכורסות עור הצבי סביב שולחן הממשלה ובורשים את צרכי הציבור בבוז מעליכם.  הנה ניקרתה בידיכן ההזדמנות להוכיח לכלל הציבור במדינת ישראל כי קורצתם מהחומר הנכון, כי הנכם משרתי ציבור לאמיתם ולא "עלוקות ציבור".

במדה ותצביעו עבור חוק ההסדרים, קניתם עולמכם באחת.  מרביתו המכרעת של הציבור ישא אותכם על כפים ביום הבוחר.  בכך שתצביעו "הן" , תרמתם לשלטון מדינת החוק, לשלטון הצדק ולמען כלל עם ישראל.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר