מס' צפיות - 114
דירוג ממוצע -
הסרטן המקנן בגופנו
כפי שמדע הרפואה מכיר מספר סוגי סרטן בגופנו, למצער זו הדעה המקובלת בין רופאים שאינן טורחים להתעדכן תדיר בחידושי הרפואה, כך גם נושאת מדינת ישראל מספר סכנות פנים אשר ניתן להמשילן לסרטן בגוף האנושי.
מאת: Aaron Roll 28/05/12 (05:14)

28 מאי 2012

הסרטן המקנן בגופנו

 

כפי שמדע הרפואה מכיר מספר סוגי סרטן בגופנו, למצער זו הדעה המקובלת בין רופאים שאינן טורחים להתעדכן תדיר בחידושי הרפואה, כך גם נושאת מדינת ישראל מספר סכנות פנים אשר ניתן להמשילן לסרטן בגוף האנושי.

לאלו התוהים מדוע הדגשנו "הדעה מקובלת" נבהיר אנקדוטאלית כי מחקרים חדשים מורים כי למצער כל או מרבית סוגי הסרטן האנושי מתפתחים מהחטא הקדמון, הם הנגיפים והווירוסים התוקפים את גופנו כאשר בתחילת פעילותם, תאי הסרטן הינם זהים בכל גופנו ועם הבשילם, ניתקים ונודדים במחזור הדם תוך שהופכים הם לסרטן מסוג יעודי בהתאם לאיבר בו הינם מקננים לבסוף.  רובם המכריע  מודבר על ידי המערכת החיסונית בעודם באיבם וחלקם חסינים (או עקב כשל המערכת החיסונית) ומקננים  בנו תוך שמזים רעלניהם משך שנים ארוכות עד לשלב הנזק התאי, הסלולרי, היא מחלת  הסרטן.

 

התאור לעיל כבר מורה על הכיוון בו עלינו לכנות את סכנות הפנים לעומת גורמי הסיכון במדה וברצוננו להשתמש במונחים מעולם הרפואה.  ובכן , כפי שלא הסרטן גורם לעצמו יש מאין, כך לדוגמא מסתנני העבודה האפריקנים אינם ראויים לתואר "סרטן".  אלו בני אנוש אשר כל ענינם הוא רווחתם האישית וניתן להבינם בכך גם אם לא לקבל זאת. 

 

ומההגדרות למהות.  אנו התרענו מזה מספר שנים וחוזרים ומתריעים בדבר היד המכוונת הדואגת להאביס את מדינת ישראל בפורעי חוק (מסתננים, גונבי גבולות), בעלי אוריאנטציה של כל דבר נוצרי ואיסלמיסטי למעט יהדות לשמה וזאת מהטעם הפשוט כי בדומה לדוגמאות כה רבות בו עושים "משנאי החינם בנינו" את "זכויות האזרח-אדם" מאחזות העינים כקרדום לחפור בו את שנאתם ליהדות, יהודים ומדינת ישראל יהודית, כך עושים כל שביכולם לדלל, למהול דמוגרפית את סקטור היהודים על ידי הזרקת דם רע, "אידיוטי אפריקני שימושי".  אלו הם מסתנני העבודה המשמשים שלא לרצונם, בלא ידיעתם ובתמימותם כלי, מכשיר הרס מכוון כנגד כלל תושביה היהודים של מדינת ישראל.

 

טיפין טיפין מצטברות עדויות ההופכות לשיטפון עז המלמדות כי כוונת המכוון המדריכה פעילי "זכויות האדם" הישראלים העוסקים בקידום שיטפון האפריקנים לתוכנו היא לבצע תהליך של "השבחת גזע" דהיינו יצרת גזע חדש של שעטנז אפרו-יהודי אשר עם חלוף הזמן יהווה את הקאדר של הבוחרים לשמאל הרדיקלי הישראלי וינציח רוב מוצק זה לעולם ועד.  הדברים הללו נאמרו כבר בשיחות סגורות רבות על ידי פעילים ומנהיגי פעילי "זכויות" רבים העוסקים בטיפול בעלובים האפריקנים.

הבה ונזכיר נישכחות מעברנו.  אנו היהודים, אותם ניצולי השואה בנינו, כבר מנוסים בנושא השבחת הגזע.  מורינו הניבזים היו הנאצים הגרמנים אשר ערכו על עשרות אלפים מבני עמנו ניסויי השבחת גזע תוך עינויי תופת ומוות מחרידים.  הנאצים ביצעו את "תוכנית השבחת הגזע הארי" בראשותו של מפקד הגסטאפו היינריך הימלר ואף נתנו לה שם חביב דהיינו "די-לבנסבורן" או בתרגום לשפתנו: "מעיין החיים". טיפוסים יצירתים היו הנאצים הללו, ג'ורג' אורוול היה וודאי גאה בהם.

עלינו לחדול מלכבס מילותינו.  אלו המכונים "פעילי זכויות אדם" והפועלים ל"השביח" את הגזע היהודי באמצעות האפריקנים גונבי הגבול הינם בני דמותם, תעתיקיהם של הנאצים הגרמנים משביחי הגזע הארי.  לא גונבי הגבול האפריקנים הם הסרטן המקנן בגופנו אלא הישראלים, "פעילי זכויות האדם" ממומני ומוכווני "הקרן לישראל חדשה", הם-הינם הסרטן המקנן בנו.  הם מרוויחים כינויים זה ביושר מאחר שהנאצים היו שדים-מישחת תת-אנושים ו"פעילי זכויות האדם הישראלים" גם הם כמוהם תתי-אדם משביחי גזע ולכן מרוויחים את כינויים כסרטן ביושר.  לעומתם, גנבי הגבול האפריקנים הינם בני אנוש לאמיתם, כצפיחית בדבש בהשוואה, אין בליבם כוונות רעות כלפינו למעט כוונות טובות ומובנות למען קיומם ושרידותם האנושית.  לוואי והיינו מדינה בגודלה של מצרים ירדן, עירק או ערב הסעודית (לא כמו סוריה - תודה רבה), שאז וודאי היינו קולטים את  רוב רובם של מהגרי העבודה כאזרחים במדינתנו עד רף מוסכם עליון כלשהו.  אלא שהוויתנו הגאו-פוליטית, מיקומנו וגודלנו מונעים בעדנו מלהפוך לתומכי הגירת עבודה מסיבית אלא אך במינונים מדודים ובמשורה ואל לנו להתנצל על כך, ההכרח לא יגונה.

מי שיחפץ לראות במאמר זה כמאמר המשך למאמרי מסוף השבוע החולף "ואין שלום  - אשמת השמאל" יהיה וודאי צודק.  הנאמר כאן ובהמשך למאמרי ההוא, כי השמאל הרדיקלי עליו נימנים גם כל "פעילי זכויות האדם" במדינת ישראל אינו חותר לשלום בין המדינה היהודית למדינות ערב תוך שמירת זכויות כל צד, אלא חותר לקיעקוע זהותה היהודית של מדינת ישראל דרך "השבחת הגזע", והפיכתה למדינת כל אזרחיה הפלשתינים (הטיב לכנות זאת המנוח קד'אפי בשם "ישראטין"), תוך שהיהודים ישלחו קרוב לוודאי לצלילה מרעננת כמזון לדגים במצולות ימה של עזה.

 

פעילי האירגונים "המשביחים" כבר ניתלים בטרוניות "מושיעיהם" ממחלקת המדינה האמריקנית (משרד החוץ), אשר אינה מסכימה כמובן עם תיוגם של גונבי הגבול האפריקנים כמסתננים (גם אם הגדרתה נוגדת בתכלית את החוק הבינלאומי).  הפעילים יודעים היטב כי מחלקת המדינה האמריקנית היא שוטמת ישראל וותיקה עוד מימי ג'ון פוסר דאלוס הרואה במדינת ישראל יציר כלאים מיותר שיש לסלקו מהדרך על מנת לחמוס נפט זול יותר למערב וכמובן שמשרד זה תומך כפועל יוצא בהפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה.

כעת כבר מפמפמים מומחי "ההכנה המנטלית", אלו אשפת העם היהודי מגרוש גוש קטיף, הפועלים הדוקות יחדיו עם "פעילי זכויות האדם" והתקשורת הרדיקלית והאנרכיסטית הישראלית, מחצרצים מנטרה חדשה והיא כי ישראל הרי הינה "מדינת הגירה" וכך היכן הבעיה,  למדינת הגירה מהגרים כולם גם אפריקנים.  הם כמובן סומכים על זכרונם הקצר של הישראלים.  ישראל הינה מדינת "חוק-השבות" דהיינו, מדינת "עליה" ליהודי התפוצות מאחר שהינה מדינתו היחידה בחלד של העם היהודי בעוד שלמהגרי העבודה גונבי הגבול קיימות מדינות-אם משלהם ישראל אינה מדינת הגירה כללית ובאה לפתור במסגרת ממדיה הזערורים ויכולותיה המצומצמות ממילא אך את בעיית העם היהודי כפתרון היחידי הריבוני הקיים עבורו.  המסתננים כבני אדם זכאים לתנאי מחיה נאותים עבורם ועבור משפחותיהם.  מה חבל כי מדינת ישראל הזערורית אינה מסוגלת לספק כל זאת להם ואנו מאחלים להם מכל לב הצלחה במדינות מוצאם.

 

בל נישכח כי אותם אירגוני "זכויות אדם" הם שהגישו עתירות רבות לבג"צ, זה בן בריתם ש"מתחת לתבן" לנושא הפיכת מדינת ישראל ל"מדינת כל פלשתיניה", על מנת למנוע את החזרתם של המסתננים מבקשי העבודה לארצות מוצאם בתואנה השיקרית כי הינם פליטים (בעוד ש- 95% מהם הינם מהגרי עבודה , לפי עדותם שלהם).  בל נישכך כי הבג"צ למרות שהיה מודע להיותם של המסתננים ברובם מהגרי עבודה (כן-כן, בייניש הזכורה לשמצה ודראון) , שיתף פעולה עם "עוכרי ציון" בתוכנו ומנע החזרתם של גונבי הגבול בצורת "החזרה חמה", פעל בכך כנגד החוק הבינלאומי המתיר החזרת גונב הגבול מידית ובכך יצר את הסחי בו אנו שוחים כיום. 

אלא שהקוזק הניגזל ממשיך לזעוק.  פעילי האירגונים כמובן שלא יצביעו על עצמם ובג"צם כשורש הבעיה, הממשלה היא שאשמה לטענתם למרות שהם-הינם אלה שקשרו את ידיה דרך הבג"צ.  שוב ניכרת המגמה המניחה כי תושבי ישראל אווילים כולם ולא יחושו בשקר הצף על פני המים. 

מאידך-גיסא, אין באמור כאן לפטור את ממשלות וכנסת ישראל מאחריות לטיפול בבעית המסתננים ולו רק משום שישבו על הגדר ונימנעו באורח עיקבי ומשך שנים ארוכות לתת מענה לבעיה.  בל ניטעה, הקמת הגדר נגד המסתננים הינה מעט מדי ומאוחר מדי.  כמוה כסגירת שערי האורווה לאחר שהסוסים כבר ברחו.  ובכל מקרה הגדר לא תעצור ההסתננות באופן הרמטי בפני אנשים הנחושים לגנוב הגבול.

תושבי שכונות דרום תל-אביב, ערד ואילת הסובלים ממכת המסתננים חייבים לכוון טענותיהם וחיציהם כנגד פעילי "זכויות האדם" ובית המשפט העליון כאחראים הראשיים לאסונם ובו בזמן לדרוש מהממשלה והכנסת לפעול עמם לעשיית סדר באותם גופי אירגוני "זכויות" והמערכת המשפטית הקלוקלת. 

כל הפתרונות המוצעים על ידי אותם אירגונים "עוכרי ציון" כוללים העסקת המסתננים שהיגיעו ויגיעו לישראל בלא תנאים מגבילים תוך הענקת זכויות כעין אזרחיות דהיינו, מאחורי הקלעים הן מכוונים לאיזרוחם בישראל במוקדם ולא במאוחר.  משזה יקרה, ישמש הדבר איתות לכל העולם ואחותו לגנוב את גבולות ישראל (ושום גדר כאמור לא תמנע שיטפון כזה באופן הרמטי) וכאשר יכנסו פנימה אלו החדשים מיד יקומו כרורכיות "עוכרי הציון" בנינו ויזעקו מרה כי יש כבר תקדים (שהם עצמם יצרוהו) ובמדה וישראל לא תעקוב אחריו הרי אנו "היהודים" היננו גיזענים ומדינת אפרטהייד.  כמובן כי בו זמנית יסתחררו מקצה העולם ועד קצהו ויצרחו עד דלא ידע מנטרות אלו על מנת להכפיש וליצור דה-לגיטימציה, כפי שהינם נוהגים כיום, כנגד ישראל.

עד כמה סכנתם של עוכרי ציון גדולה לדמוקרטיה הישראלית ניתן לראות בתמונתה של חברת הכנסת מירי רגב אשר באורח לגיטימי הופיעה ואמרה דברה בהפגנת השכונות נגד המסתננים (שהפכה לפרועה בהמשך), אותה תמונה אשר פורסמה בפייסבוק אמש בידי "העוכרים" ובו מופיעה רגב במדי אס.אס.  ובמועל יד נאצי.  הפשיסטים "החומים" השמאלנים הרדיקלים מנסים לסתום פיות מתנגדים בכל אמצעי, גם פלילי.

האם לא די היה לנו בפרובוקציה הרצחנית של השב"כ כנגד הימין בהפגנת כיכר ציון המפורסמת, באמצעות סוכנם אבישי רביב (שמפניה) אשר הציג את תמונת יצחק רבין המנוח במדי אס.אס ובמועל יד?  האם מישהו חותר כאן לעוד רצח פוליטי של ח"כ רגב?  מפיץ התמונה וכניראה יוצרה כבר ידוע, פלוני מא-ר מנ---ון, האם יועמד לדין וירקב בכלא כמגיע לו? הבה נהמר כי מאחר שהתמונה "הרצחנית" מכוונת כנגד אשת ימין, אזי תתקוף את צמרת המשטרה השמאלנית רדיקלית שלנו מחלת השיכחה ואיש לא יעצר ולא יחקר.  לא היתה זו כוונתי לומר זאת, אך לאור ההסתה הפרועה נגד ח"כ רגב אומר לה - חזקי ואימצי, אמרי דבריך ואל תחתי (גם אם איני מסכים לכולם).

 

וכמו להוסיף "שוד על שבר", התיקון לחוק נגד הסתננות עבר שידרוג וריכוך משמעותי אך לפני כשבועים ימים בצורת מחטף והרחק מהעין הציבורית, אשר מוסיף חטא על פשע ויאפשר למעשה הצפת ישראל במסתננים נוספים באין מעצור תוך שמעמיד קשיים נוספים חדשים על גרושם.  חתמו על מחטף התיקון המרוכך לחוק ההסתננות מיודעינו נתניהו, ריבלין, אהוד ברק ושימון פרסקי.  את התיקונים ל"חוק הזרים" הכינה "הקרן לישראל חדשה" באמצעות נציגה בכנסת ניצן הורוביץ שנטל את ראשות ועדת הזרים בכנסת זה לא מכבר ולא איבד זמן להטיף רעלניו השמאל רדיקלים תוך שהכין מיד תיקון ל"חוק הזרים" המקל מאד על כניסת המסתננים לארץ ומקשה יותר על גרושם.  דהיינו, הרקב האנטי יהודי וציוני חדר גם לכנסת ישראל וחופר מחילות מלכודת מתחת לרגלי נבחרינו ובעקבותיהם לכל עם ישראל.

נזכיר כי בתקופת ממשלת נתניהו ובעיקר תחת אהוד ברק (כאחראי ישיר ראשי) חל השיטפון הגדול של מהגרי העבודה מסודן ואריתראה.  נתניהו נירדם בשמירה (עלינו) ואהוד ברק מדבר כרגיל בשני קולות, אחד מהם קולה של "הקרן לישראל חדשה" דהיינו, ברק המופקד על גבול הדרום הוא שפרץ אותו (כניראה במצוות אדוניו מ"הקרן"). 

בין התיקונים הרבים, העברת עיקר הסמכויות לגבי המסתננים ממשרד הפנים למשרד הביטחון (זה הנפוליאונצ'יק השמאלני האמור לשמור על השמנת) ומניעת חסימת פעילות "אירגוני זכויות האדם" שהם האחראים בין הראשיים לכל העובר עלינו כעת.  כאנקדוטה נעיר כי נתניהו גרס כי אינו מבין בענינים משפטיים ולכן חתם על השינוי מאחר והוטעה באשר לתוכנו.  נו טוף....מי שמאמין לטיעון האווילי הלזה שיקום. כלומר, ביד אחת נתניהו נישמע מחצרץ מחויבותו למניעת ההסתננות ופתרון בעית אלו המסתננים הקיימים כבר בנינו וביד שניה מקל על כניסתם וחוסם גרושם....וזה כבר אינו מצחיק.

ונקודה למחשבה....האו"ם הוקם על ידי ארגוני "הסדר העולמי החדש" לשם ביטול כלל הלאומים בסופה של הדרך והקמת ממשלה דיקטטורית נצלנית עולמית אחת.  ישראל ניתפסת באו"מ כמכשול להרמוניה במזרח התיכון בין מדינות איסלמיסטיות בעלות פוטנציאל לאיחוד איסלמיסטי תוך ביטול הגבולות (בראיית אנשי "הסדר").  אין הוציא מכלל אפשרות כי האו"מ מגדיר את אריתראה כמדינה שאין להחזיר אליה מהגרי עבודה על מנת "לתקוע" את ישראל עם עשרות אלפי המהגרים משם ולעודד בכך את הפיכתנו למדינת כל אזרחיה מהר יותר, אשר תשתלב כעוד מדינה ערבית במזרח התיכון..

 

להלן מספר פתרונות אפשריים להכלת בעיית מהגרי העבודה

1. יש לקבוע מיהו פליט ומיהו מהגר עבודה בהתאם למקובל בחוק הבינלאומי - אל לנו לסמוך על בתי המשפט הישראלים מאחר שחלקם, בערכאות הגבוהות עקב מורשת הבייניש, משתפים פעולה עם השמאל הרדיקלי ויפסקו כמובן כנגד האינטרס של כלל אזרחי מדינת ישראל.  חשוב לציין כי פליט חרב שעבר ממדינת היעד למדינה נוספת אינו נחשב עוד לפליט לפי החוק הבינלאומי.  כלומר, כל המסתננים לישראל היגיעו ממצרים וכך איבדו זכותם לפליטות בישראל, במדה וכלל היו כאלה, ויש להשיבם למצרים.

2. יש לקבוע מכסת גג מוסכמת מקסימלית אשר ישראל תהיה לפיה מוכנה לקלוט פליטי חרב.  ישראל תודיע ותתאם מספר זה עם הקהיליה הבינלאומית והאו"מ.  בנוסף תדרוש ישראל מהאו"מ להוציא מכסות בינים לכמות פליטי חרב מכסימלית שמדינה יכולה או אמורה לקלוט בתחומה בהתאם לגודלה ועוצמתה הכלכלית.

3. על המדינה להקים מחנה מעבר לפליטים בדרום הארץ בסמוך לגבול המצרי אותו גנבו המסתננים.  המחנה יהיה מחנה אוהלים עם תנאים הומניטרים חיוניים אך בהחלט לא מעבר לכך.  אל למדינת ישראל להעתיק את מתכונת נופשוני אסירי המחבלים הפלשתינים למחנה זה.

4. עלות אחזקתם של הפליטים במחנה המעבר לפליטים יקבע על ידי אמדנים מטעם משרד האוצר.  חשוב לספק לתושבי המחנה עבודה בעיקר בנגב ובערבה בשכר המותאם לאומדן כיסוי הוצאות אחזקתם במחנה ולכיסוי עלות שהייתם בישראל ותו לא (ולא שקל יותר). סכום הכסף שישתכרו המסתננים יעבור כולו בשלמותו למעט כסף כיס בסכום מינימלי, מידי המעסיקים לידי המדינה ואשר יכסה עלות שהייתם במחנה עד למציאת הפיתרון עבורם אם בהחזרתם לארצותיהם או במשלוחם למדינת צד שלישי. בל נישכח כי גם מחנה אוהלים עם תנאים הומניטרים מינימלים עבור עשרות אלפים יעלה בסופו של חשבון מאות מליוני שקלים החסרים כעת בקופת המדינה 

מתווה זה יפתור בעיות רבות וביניהן:

א. המסתננים לא יפלו למעמסה על כיתפי אזרחינו דרך תקציב המדינה, הם יכסו את הוצאותינו בהם שהרי הם, בגניבת גבולנו, הם יצרו את הבעיה עבור כולנו.

ב. אנו לא נעמוד בלחצי זמן עקב עלויות גבוהות של אחזקת הפליטים.  במדה וישיבת הפליטים במחנות הפליטים תתארך מסיבות פוליטיות, מדיניות ובינלאומיות אז שיהיה.  שהרי הם אינם עוד כריחיים על צווארינו.

ג. העסקתם המוגבלת תוך ציודם בכסף כיס בלבד ולשימושם בתוך המחנה בלבד תמנע חלק ניכבד מהיכולת והרצון לפשוע בינהם.

ד. המסתננים יהיו בלא אמצעים להעביר כספים למשפחותיהם וכך לא יעודדום לנסות לפרוץ גבולותינו להבא.

5. לכל המקטרגים בעולם אשר יטענו וודאי כנגד ישראל המחזיקה מהגרי עבודה גונבי גבולה משך שנים במחנה פליטים, כל שעל ישראל להזכיר למקטרגים את פליטי הפלשתינים אשר עד היום לאחר 64 שנים יושבים במחנות פליטים באין פוצה פה ומצפצף בקרב קהיליה הבנלאומית.  יתרה מזאת, זכותה של ישראל לדרוש מהאו"מ את תמיכתו בשוכני מחנה הפליטים בישראל במתכונת אונר"א לפלשתינים למשל.  כמובן שהאו"מ יסרב ואזי ישמש כל זאת כנשק תעמולתי רב עוצמה בידי ישראל להוכחת הצביעות הבינלאומית בנושא הפליטים כולל דרישת ישראל לפרק את אונר"א במדה ולא יענו דרישותיה.

6. והחשוב מכל, המסתננים יעלמו מחוצות הערים ולא יהוו יותר מעמסה אזרחית-חברתית על אזרחינו.

7. יש לזרז החזרתם לארצותיהם ללא שהי-ופהי תוצאת הסחבת המנהלית הישראלית המפורסמת ובמדה ולא יסתייע לשלחם לידי מדינת צד שלישי גם תמורת פיצוי כספי בגובה סביר.

 

מכיוון שהגדר כנגד המסתננים הוקמה על שטח ישראלי ריבוני בינינו לבין מצרים, כבר מכינים עוכרי ישראל מאירגוני "זכויות האדם" תביעות לבג"צ כי הגדר אינה יכולה למנוע כניסה לישראל מאחר שהמסתנן בכוח צעד על מספר מטרים מאדמת ישראל מהגבול הבינלאומי ולפני הגיעו לגדר וכך חלה על ישראל החובה לכאורה ולטעם "העוכרים" לקלטו (רק ראו עד להיכן מגיעים ניבזי "הזכויות" בניסיונותיהם להחריבנו).  חברי הכנסת הניכבדה, קומו והוכיחו לנו כי אינכם חדלי אישים וקדמו מיד חוק להסדיר בעיה זו.  אל תעקפו את בג"צ, אתם הריבון ומי שעוקף את מי הוא הבג"צ אותכם, הניחו לו להלעיג, להגחיך ולהשנין עצמו בנסיונותיו לעוקפכם.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר