מס' צפיות - 86
דירוג ממוצע -
הבג"צ - סכנה קיומית לבית השלישי
הנה פועלים כוחות ההרס לנשל עוד יהודים מאדמת ארץ ישראל. ברשימות ההרס של הזדים נימצאים כבר ארבעה ישובים קיימים מבוססים וותיקים ו...שנויים במחלוקת.
מאת: Aaron Roll 18/05/12 (01:27)

18 מאי 2012

הבג"צ - סכנה קיומית לבית השלישי

 

הנה פועלים כוחות ההרס לנשל עוד יהודים מאדמת ארץ ישראל.  ברשימות ההרס של הזדים נימצאים כבר ארבעה ישובים קיימים מבוססים וותיקים ו...שנויים במחלוקת.  לפי פסיקות בג"צ יש להרוס עד 1 ביולי את שכונת האולפנה וגבעת אסף.  עד ל- 1 אוגוסט יש להרוס את מגרון ואת עמונה יש להרוס עד סוף השנה - 2012.  צחוק הגורל, כבר שיבטי המאיה במרכז אמריקה טענו כי סוף שנת 2012 היא שנת חורבן...הנה לנו.

 

האם בכך יעצר מכבש ההרס כנגד יהודים?  ספק רב.  הבה וניראה.... בכל מקום אשר בו החליט אי-מי מתומכי, משמשי ונירצעי הפלשתינים בנינו כי ההתישבות היהודית הינה לצנינים בעיניו כל שעליו לעשות הוא לאתר פלוני-פלשתיני, להבטיח לו שלמונים ניכבדים המגיעים בתנועה סיבובית מערב הסעודית, לתחוב בידיו ניירות בעלות על אדמה מפוברקים-מזוייפים-מעובדים, להגיש תביעה בשם "הכל שפיט" לבג"צ, זה אותו הגוף אשר באופן אוטומטי, בלא מחשבה שניה ובמצגת מאחזת עיני ישראלים תמימים, יפסוק תמיד, אבל תמיד-תמיד לזכות הפלשתיני ואפילו לא יתעכב לבקש בדיקה מעמיקה באשר למסמכים המוצגים (ע"ע התעלמות ממשפט בעלות קרקע הנערך בימים אלו באשר ל"גבעת האולפנה").

 

ברי כי ישנה כאן יד מכוונת הבאה טיפין טיפין, "דונם פה ודונם שם, רגב אחר רגב" לסלק את היהודים משטחי יו"ש באמצעות הבג"צ, אשר במתכונתו הנוכחית ועדי יוחזר לעשתונותיו, הינו משרת עניני הפלשתינים ו"הסדר העולמי החדש", זה הבג"צ אשר בטעות פרוידיאנית נחשב לבג"צה של מדינת ישראל...איזו בדיחה עצובה.

 

אלא ש"הבדיחה" האומללה טומנת בחובה את האפשרות כי תהפוך ליללה מרה, לבכי תמרורים.  שהרי הפלשתינים רואים בכל שטח ישראל שטח כבוש.  הם אינם מסתירים זאת, הם מחצרצים כוונותיהם להשליכנו כולנו לשחיה מרעננת בים של עזה.  מאחר שמשתפי הפעולה הישראלים עם הפלשתינים הינם עושי דברם הנירצעים לדבר-עברת-גרוש יהודים, המגיעים מהעמותות החוץ פרלמנטריות הידועות לשמצה ומאחר שהבג"צ גם הוא משתף פעולה אדוק עם הענין הפלשתיני ונגד יהודיי מדינת ישראל ומכאן מה ימנע מחר את מחזיקי המפתחות של 500 הכפרים הערבים של לפני 1948 להציג מסמכים, אמיתים או מזויפים לנפנף במפתחותיהם (שוב, אמיתים או מזויפים), בבואם בתביעה המונעת וממומנת בידי העמותות הישראליות, לקבל חזרה את שיח' מוניס למשל, זה אותו כפר ערבי אשר תושביו נימלטו בזמן מלחמת השחרור לארצות ערב ועל חורבותיו ניבנתה אוניברסיטת תל אביב.  שהרי בתביעת-ראי לבעלות יהודית בשכונת שמעון-הצדיק כבר פסק הבג"צ כך שמאפשר לו, תוך שימוש בתעלול יצירתי משפטי, להביא בעתיד את מדינת ישראל לגבולות החלוקה של לפני 1947, בכך שיכיר בתביעות הפלשתינים בתוככי הקו הירוק.  שהרי מין המפורסמות הוא כי המעוול יהפוך קרוב לוודאי למעוול-סידרתי אשר לא ישלוט ביצרו להתמיד ולעוול בכל שטחה של ארץ ישראל.  וכי יכולים אנו לבטוח בחוק כי יעצור את הבג"צ?  שהרי לטעמו, הבג"צ מעל החוק, הבג"צ הוא שליטה הטוטליטרי של מדינת ישראל, הבג"צ הוא החוק ומכופפו כראות עיניו, ללא פיקוח ובקרה, הוא ואפסו עוד.

במהלך הענינים ד'היום, ניתן לשער כי יוציא הבג"צ האוטו-אנטישמי צו המורה להרוס את אוניברסיטת תל אביב מאחר שניבנתה על אדמה פרטית פלשתינית.  וכי מה ההבדל בין מגרון או אוניברסיטת אריאל לאוניברסיטת תל-אביב?  נישמע מופרך? הזוי? לא מניה ולא מקצתה.  אולי נישמע הזוי היום אך יהפוך למציאות זוחלת מחר.  וכי מי יעצור את הבג"צ אשר שם עצמו לשליט יחיד טוטליטרי על מדינת ישראל, מי?  נתניהו הרכיכה הזגזגנית?  מי?  אהוד ברק הרוקד על הריסות היהודים בעודו מחלק סוכריות לעוברים ושבים כל אימת שיהודי מגורש מביתו? מי? הכנסת שלא בטובתה ולא לרצונה התפרקה מכל סמכויותיה על ידי אותו החתול שנועד לשמור על השמנת, הוא בית המשפט העליון בשם שרלטנות "שילטון החוק" ו"זכויות אזרח" ערטילאיות ומצוצות מהאצבע?.

 

מחר תוגש תביעה באשר למעלה האדומים, אריאל, בית אל, גוש עציון....מי יעצור את הבג"צ מלחרב את המקומות הללו, המהווים את החומה המגינה על אזרחינו בשפלת החוף ולאחר מכן את בתי היהודים גם בתוך הקו הירוק?  שהרי תמיד ימצא פלשתיני אוטנטי, מומצא או מזוייף שיהיה מוכן תמורת שלמונים סעודים נדיבים להצהיר על בעלותו על הקרקע...וכי מדוע שלא יעשה כן שהרי הינו סמוך ובטוח כי "היהוד האידיוטים" יתנו לו מבוקשו ללא חקירה ודרישה (א-פריורי), גם אם הדבר שומט הקרקע מתחת לרגליהם.

תושבי ישראל רובם עיורים למתרחש, אינם משיגים את חומרת המצב.  הם אינם משיגים כי שוב אינם ריבונים יותר על מדינתם, הם אינם חשים כי הופכים לאיטם לפליטים בארצם, כי החליפו גלות בגלות.  כוחות הרס חיצונים מסתוללים באין מפריע ועושים בריבונות הישראלית כבתוך שלהם.  אנו, האזרחים, דומים לאותו קיסר רומי נירון, אשר הפולקלור מספר לגביו כי כאשר רומא בערה הוא ישב בחלונו ופרט בקתרוסו.  כל מעשי ההרס המתוכננים כבר כיום, גרוש מאות יהודים כבר השנה מבתיהם, תוך רמיסה גסה של זכויות האזרח האלמנטריות שלהם, שהרי הללו יזרקו לטרשים (ע"ע תושבי גוש קטיף), הינו הקדימון לאשר עומד להתרחש במדינת ישראל בשנים הקרובות.  זה המדמה בנפשו כי הדבר אינו נוגע בו , כי המדובר רק "בהם שמה", ב"מתנחלים" והוא שוכן ספון לבטח במחסה הקו הירוק, הריהו כשם יהבו על קרן הצבי.  עוולות הבג"צ תגענה לכל אחד, רק תנו להם מספיק זמן.

כוחות האופל של הסדר העולמי החדש ושליחיהם, "הקרן לישראל חדשה" וכל עמותות השיטנה הפנים ישראליות ומנהיגינו אשר בשלטון אשר הפכו עורם והינם משת"פים במגמת ההרס הזו.  ישראל הפכה ל"קריה זונה" בה אירגוני שיטנה מבפנים בחסות הבג"צ ממוקדים במחשכים, מאחורי גבינו, למען הרס מדינת הלאום היהודית והפיכתנו לעוד מדינה ערבית במזרח התיכון.

מנהיגינו כדרכם בקודשם-המזוייף מחלצים ישבניהם מתאי הליזול של השב"ס בכך שמוכרים את כולנו בנזיד עדשים לבוסים הגדולים מעבר לים.  עשה זאת שרון בגרוש קטיף, תוך שחילץ את ישבנו ממאסר עקב פיאסקו האי היווני.  עשה זאת אולמרט אשר מכר את מדינת ישראל לפלשתינים (מזלנו כי הם היו טיפשים לא לענות), בתמורה אפשרית לחילוצו מתוצאות מעשי שחיתות (לכאורה), מזעזעי אמות הסיפים.  עושה זאת בנימין נתניהו מחשש התפרצות מגפת ה"ביביטורס" והדבקתו בה (בין שאר הסיבות).  עושה זאת ברק שאיש לא שכח לו עדיין את פרשת מיליוני הדולארים שניתרמו באורח פושע לכאורה לבחירתו וכמובן עדיין קיים נושא שדה הגאז העזתי ועשרות מליוני הדולארים שקיבל לידיו לכאורה כדמי תיווך.

כל השרשרת המושחתת (לכאורה - אשרי המאמין כי אין עשן בלי אש), כולם ללא יוצא מהכלל, הסגירו, ברמות אלו ואחרות את מדינת ישראל, טיפין טיפין אך בהתמדה, לידי אויביה בעוד אנו, האזרחים מתנהלים ומתהוללים משל כי אין מחר.

אוי לביזיון.  ממשלתו של בנימין נתניהו מוכיחה קבל עם ועדה כי הינה כה "לאומית וממלכתית" עד כי כבר זכתה ביושר בתואר "ממשלה-הרסנית" וזאת בצד השגים לא מבוטלים בתחומים אחרים אשר ראוי לציין לזכותה.  רוצה לומר, ממשלה זו ניכשלה בבניה ומצטיינת בהריסה.  כמובן, בל נישכח היוצא מהכלל והם 150.000 המיבנים הבילתי חוקיים במגזר הערבי, בעוד שאין הדיוט קופץ בראש לאומי וממלכתי ועז נפש אחד הבא ממנה המעז לגעת בהם מחשש עינא-בישא.  וכמובן, כאשר מדובר בפורעי חוק ערבים הרי שהבג"צ המופקד על החוק, מתיצב כחומה בצורה מאחורי קיעקוע החוק מאחר שאין צורך לאכפו שהרי המדובר בערבים ולא ביהודים.  כלומר, חוק אחד לערבים (או העדרו המוחלט) וחוק אחד ליהודים (ואכיפתו המוחלטת).  התהפכו היוצרות במקומותינו, הערבים הפכו ליקירי השלטון והיהודים למשיסתו.  מצב נורמלי בכל מדינה ערבית באזורנו, אך פתולוגי במדינת היהודים.

 

רק ראו את ניבחרינו בכנסת, מרביתם עומדים איתן כנגד הריסת בתי יהודים הזוחלת ומתקדמת לאט אך בבטחה לעבר תל-אביב, חיפה, באר-שבע...לכל מקום ומקום, אך הללו אינם מצליחים לעצור ולו הרס של בית יהודי אחד לרפואה.  הם, נציגי הריבון, נציגינו שלנו, חסרי אונים ואנו בעקבותם חסרי אונים.  הם לוקים באימפוטנציה שלטונית כנגד רצונם ואנו בעיקבותיהם.

מה בצע לנו בתרגילי דחק כנגד הסכנה האיראנית.  וכי משנה כבר מאיזה כיוון יגיע האסון על ראשינו.  האם משנה אם האסון יגיע בראש טיל איראני או בצווי הרס של הבג"צ?  שהרי כך או כך ניכחד ממילא.

ונניח היפותטית כי קיימת הצדקה לפינוי (גרוש, טרנספר) של יהודים.  ובכל זאת, מה החיפזון?  מה קרה, מי מת?  מדוע מתרחשת מכירת החיסול היהודית הזו?  מי רודף אותנו לגרש ולפנות יהודים כעת או בכל זמן שהוא?  האם אנו נימצאים במשא ומתן עם הפלשתינים והדבר מחויב עקב המשא ומתן?  האם נשיא ארצות הברית לוחץ עלינו דווקא כעת לקראת הבחירות בארה"ב?  האם אנו כלל על סדר היום של האיחוד האירופי הנילחם על קיומו-הוא ואנו בראש מעייניו כעת כשלג ד'אשתקד?  האם מעשי ההרס של ממשלת הליכוד יצברו עבורנו נקודות בדעת הקהל העולמית שמימלא בחלקה מקובעת בדעתה כנגדנו?  האם תם החורף הערבי והעבים הקודרים התפזרו מעל שמי המזרח התיכון?  האם הוברר סופית כי ממלכת ירדן הינה יציבה כסלע ולא תהפוך למדינה פלשתינית?  אם כך מדוע להרוס כעת?

 

מחר או מחרתיים אפשר כי ניכנס שוב למשא ומתן עם הפלשתינים בגיבוי לעומתי של האמריקנים והאירופים ונאולץ שוב "לחזק את אבו מאזן".  אזי עם מה "נחזק", עם בית הבימה במרכז תל אביב?  אולי עם כיכר רבין ובית עריית תל-אביב? ואפשר גם עם מרביתה של העיר חיפה?  עם הערים יפו, רמלה, לוד?  עם מה?  מי רודף כעת אחר נתניהו וברק הניראים עולצים ומפזזים בעונג רב להרוס בתי יהודים ולהפכם לפליטים בארצם?  אנו במו ידינו יוצרים את האסון העתידי הקרב ובא על מדינת ישראל מאחר שמנהיגינו אינם מושכלים, כשירים וחריפים דיים להבין כי הינם מסגירים לידי אויבינו את נכסינו האסטרטגים החשובים ביותר, וזאת אף ללא תמורה, אותם נכסים שאין לנו קיום יהודי לאומי בלעדיהם, את אדמת ארץ ישראל.

ובינתים, נהנה נתניהו מכתבה מפנקת במגאזין "טיים" בה הוא מכונה בתואר המפוקפק "המלך ביבי" כתבה אשר מהווה ככל הניראה התשלום הראשון עבור פעולות הרס ההתישבות ועידוד לפעולות נוספות של גרוש יהודים המתוזמנות על ידי הבג"צ תוך שיתוף פעולה פורה של "המלך ביבי".

ואפילו אם מכין נתניהו מהלך מדיני עם הפלשתינים מאחורי גבו של עם בישראל האם הוא באמת ובתמים מאמין כי פינוי מספר אלפי דונמים וגרוש מאות מתישבים ביו"ש ישביע את את רצון הטורף הפלשתיני אשר לא יסתפק בפחות מאשר נמל תל-אביב?  האם שוב חוזר נתניהו על המשגה הקולוסאלי של שרון שפנה לגרוש חד צדדי של יהודי "קטיף" בלא הסכם וללא תמורה?  הוא, שרון, מנמנם ואנו משלמים ונשלם על שגיונותיו ועוד לשנים רבות נוספות.  האם ניסתר מעיניו כי "הצורך להיות יצירתי" כמו גם "ללכת לקראת הפלשתינים" (שוו בנפשכם, הרי זה שעשינו עד עתה ללא לאות ובלא תוצאות), הינה מנטרה נכלולית הבאה להכשיר פירוק ישראל מיכולותיה הקיומיות לעתיד בעבור פיסת נייר הנידפת ברוחו של "החורף הערבי"?

 

חברי כנסת ישראל האיכפתים חייבים להתעשת, חייבים להבין כי במדה ולא יעשו מעשה הרי שאפשר כי לא תיוותר כנסת, כי לא תיוותר מדינת ישראל עוד בחיינו ובוודאי שלא בחיי צאצאינו, אשר תאפשר להם את מנעמי השלטון.  אותם חברי כנסת חייבים לעשות מעשה, להתפטר ביוזמתם, מתוך עצמם, כגוף אחד מהכנסת.  הם חייבים לנו זאת.  יוכיחו הם לכולנו כי אמונתנו בצדק אינו אך חלום הזוי באספמיה.  אנו בחרנום והרמנום מעם, נתנו בידם את מנעמי השלטון וכעת הגיע תורם להוכיח לבוחריהם כי לא פסה הרוח היהודית והציונית מקרבם, כי עדיין קיים זיק של מוסר בנפשם, כי עדיין הינם שליחי ציבור ומחויבים לציבור בוחריהם.

יש להצמית את שלטונו של בית המשםט העליון על מדינת ישראל וגורלה ולהשיבו לממדיו הטיבעיים יחדיו עם שאר הרשויות השלטוניות, כי בנפשנו הוא.  ניראה כי אך פעולה קיצונית, שהינה כה בילתי מקובלת, של עשרות חברי כנסת אשר יקומו כגוף אחד יכריזו כי היגיעו מים עד נפש, כי מלאה סאת סבלנותם, סבלם וכאבם וכגוף אחד יצעדו החוצה משערי הכנסת ויחייבו את "המנהיגים" השרלטנים או מוטב אחרים וראויים מהם, לעשות מעשה אמיץ פעם אחד בחייהם, לא אומץ של שדה הקרב, שם כולנו היינו צעירים ואמיצים, מגודלי בלורית ועזי התואר, אלא אומץ אזרחי הדורש מונים רבים של תעוזת נפש, להאזין לרחשי לב הציבור ולפעול בהתאם.  אותו האומץ אשר נידרש על מנת לקעקע עולם ישן ומושחת, לצעוד לעבר שחר יהודי לאומי חדש, "להקים מחדש את סוכת דוד הנופלת".

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר