מס' צפיות - 85
דירוג ממוצע -
היעד - הרס הימין האידאולוגי
דבר אינו קיים במקומותינו כפי הנגלה לעינינו. כוחות אופל חזקים ועצומים פועלים בקירבנו מתוך שמאמינים כי אנו נוחים ללישה אידאולוגית, כי איננו כשירים להבחין את שאכן מתחולל סביבנו,
מאת: Aaron Roll 16/05/12 (05:59)

16 מאי 2012

היעד - הרס הימין האידאולוגי

 

דבר אינו קיים במקומותינו כפי הנגלה לעינינו.  כוחות אופל חזקים ועצומים פועלים בקירבנו מתוך שמאמינים כי אנו נוחים ללישה אידאולוגית, כי איננו כשירים להבחין את שאכן מתחולל סביבנו, אנו עוברים מערכה של אחיזת עינים מתוזמרת כדבעי, ממומנת ומודרכת אנטישמיי-העולם העושים בתוכנו כבשלהם.

 

כאשר השמאל הרדיקלי והאנרכיסטי מקדם את המחאה הקיצית החברתית (מס' -2) הוא אינו עושה זאת מטעמים אלטרואיסטים.  "מחאה חברתית", "צדק חברתי"?  נא לא להצחיק את הנהגת מוחי הכיכרות.  מונחים אלו הם שומרים אך עבור "האידיוטים המועילים" בנינו.  

נידבכים רבים לה למחאה, שכבה אחר שכבה הבאות כולן לאחז עינינו ללכסות על מטרותיה האמיתיות. על פניו וכמצג שוא, מדובר בקידום התזה כי יש לפנות את המאחזים "הבילתי מאושרים" בלבד.  אלא כי זה הינו אך הנידבך הראשון. הנדבך השני הוא הפלת ממשלת הימין והמלכת ממשלת שמאל קיצוני עד רדיקלי ואנרכיסטי בשיתוף הדוק עם "חובבי ציון" מערביי ישראל.  הנידבך השלישי עקירת ההתישבות היהודית כולה משטחי יו"ש בלא שייוותר שריד ופליט יהודי שם.  הנדבך הרביעי והחשוב ביותר, חיסול ("צימצום" אליבא ד'לונדון) של מספר אנשי הימין במדינת ישראל, דיכויים והפיכתם לווסאלים כנועים לכוחות הקידמה של השמאל האנרכיסטי.  הנידבך החמישי הוא הסגרתה של מדינת ישראל לידי הכוחות האוניברסלים, כוחות "הסדר העולמי החדש"  והנידבך השישי הוא חיסול המדינת הלאום היהודי בארץ ישראל באמצעות זכות שיבה לפלשתינים והפיכתה למדינת כל אזרחיה הפלשתינים.

שני נושאים אשר הקורא הנבוך היה מצפה למצוא בין נושאי המחאה ואין סיכוי כי ימצאם כפשוטם הם "צדק חברתי" ו"אותה מילה משונה ה"שלום".  אלו אמנם נימצאות על השלטים הנישאים בהפגנות השמאל הרדיקלי - צדק חברתי ושלום - אך מילים אלו הינן וירטואליות, אינן נימצאות בלבבות המפגינים.  הן נישאות אך ורק על מנת למשוך עוד ועוד "אידיוטים מועילים" לתמוך במאבק מאחז העינים עבור מטרות שאיש מבין הנהגת המפגינים אינו חפץ בהן לאשורן.  לאלו "שלוחי השטן" ישנה משנה סדורה וזו אינה כוללת צדק חברתי לשכבות החלשות ושלום עם שכננו אלא הללו משתמשים במושגים אלו באורח נכלולי, מאחז עינים.  המטרה האמיתית בתחתיתה הניסתרת והבואשת של החבית הישראלית היא הרס הימין האידאולוגי בארץ ישראל ועליתו לשלטון של הקומוניזם הדורסני במקומותינו או בשמו המרוכך, המכובס ומאחז מוחות נילושים, הוא "הסוציאליזם".

 

אליה וקוץ בה.  שאיפות ההרס וההכחדה הללו נישענות כולן על אמצעים בילתי דמוקרטים, פשיסטים וטוטליטרים במהותם, בוגדנים והרסנים לעצם ישיבתנו בארץ ישראל.  השמאל הרדיקלי חובר בנפש חפצה לאויבי ישראל הגרועים ביותר בעולם אשר מטרותיו זהות ומשלימות את מטרות האנרכיסטים בנינו.  וכך אנו חוזים בבריתות הזויות בין האנטישמים הגדולים בעולמנו אשר חרטו על דיגלם את חיסוול מדינת ישראל החוברים לשמאל הקיצוני הישראלי לשם אותה המטרה בדיוק.  וכך, אנו גם עדים לחבירה בוגדנית של שמאל רדיקלי עם פונדמנטליסטים איסלמיסטים אשר חרטו על חרבם את חיסול ישראל, ממש כפי השמאל הישראלי הרדיקלי.  כל האמצעים כשרים להשגת המטרה והרשות נתונה.

השמאל הרדיקלי והאנרכיסטי אינו מכוון ופועל למען חילופי שילטון, מגמה מובנת בקרב משתתפי המשחק הדמוקרטי הלגיטימי.  השמאל כאמור מנסה להשמיד את מתנגדיו הפוליטית מכל וכל.  אם נעסוק בהיפוטזה, הרי שבמדה והשמאל הרדיקלי יעלה לשלטון אנו נחזה בשיתוף פעולה ברמות כאלו ואחרות ב"השמדה", "צימצום", "ניקוי אתני" של יהודים המבוצע במשותף בידי ערבים ואנשי שמאל רדיקלי אנרכיסטי.  לא כולם יהיו שותפים בכך אך בוודאי חלקים נירחבים מהם יתנו ידם לרצח, לגרוש או שניהם יחדיו של יהודים.  הסיבה ברורה.  לטעמם הם עצמם אינם יהודים, הללו רואים עצמם בני תרבות יוון ורומי, עובדי כוכבים ומזלות.  הינם מתעבים יהדות ויהודים בכל נימי נפשם וכל חבירה לשם רצח יהודים אינה עבורם רצח אחים אלא רצח של אויבים, ואז לפתע הכל כשר.  נישמע מופרך?  כתר נא זעיר....

גולש בשם ארי רוטר קרא בדף הפייסבוק שלו "לעשות שואה לחרדים והוסיף: "חבל שהיטלר לא סיים את העבודה איתכם".  והוסיף: "הרי ידוע שרק בגללכם היתה שואה ואני עומד מאחורי כל מילה שלי".

לפני חודש, גולש בשם שי אריה מזרחי, העלה לרשת החברתית "פייסבוק" תמונה של סמח"ט הבקעה סא"ל שלום אייזנר עם צלב קרס.  הגולש אף הוסיף והתפייט: "אייזנר הוא נאצי מתועב וראוי שימות כמו שאביו מת ( לא ענין גדול, האב "רק נירצח בשואה".)

לפני ארבעה חודשים פירסם רועי פיליפסטל, באתר פייסבוק "מי בא/ה לתקוע לכצל'ה-מנגלה כדור בראש בשביל הכיף?".

ברק אדרי, חייל בשירות סדיר, המשרת כצלם בחיל האויר, פרסם השבוע בפייסבוק הסתה חריפה נגד החרדים. בפרסום נכתב "מוות לחרדים! מי בא איתי להחריב את בני ברק?". 

ולאור מבחר זעיר עדכני אך מייצג זה מתוך מאות הסתות לרצח של אנשי שמאל כנגד אנשי ימין עדיין קיים אי-מי החושב כי הנאמר לעיל הינו מופרך?  נעיר כי כמובן (כמובן) איש לא הועמד לדין בעבור הסתה לרצח כפי שמחייב החוק (הם הלא מאנ:ש).  כמעט שכחנו, בשם האיזון הקדוש ניכלאו אנשי "תורת המלך" בעוון הסתה.  אופיני לפעולות ישראל בתקופה האחרונה.  פלשתינים ויהודים שמאלנים רדיקלים מתנכלים ליהודים והשלטון שלנו (?) מעמיד היהודים המותנכלים לדין.  זהו צדק ישראלי, זו מדינת חוק, זה הינו שילטון החוק, אלו שופטיך ישראל.   גם לצחוק כבר אי אפשר, הבטן כואבת.

 

מספרם האפשרי כיום של מחסלי יהודים בכוח (עדיין לא בפועל) בידי יהודים בנינו אינו גדול יחסית ולכן עדיין שוקטים על השמרים אלא שמספרם גדל ומקצין בהתאמה ככל שהימין האידאולוגי הישראלי מתעצם למחוזות חדשים לבקרים.  אנו חוזים כי בטווח זמן סביר נגיע למאסה קריטית אשר תיצור חבירה הדוקה בין ערביי ישראל ושמאל קיצוני ישראלי לשם מטרה משותפת והיא חיסול מדינת ישראל (הנהגות האנרכיסטים הישראלים חברו למטרה זו למחבלי חמאס ביו"ש-סניף שכם כבר ב- 2010 על מנת להוציא אינתיפדה רצחנית משותפת שלישית).  התהליך אינו הפיך (בשלב זה וללא התערבות השלטון הישראלי), השמאל הרדיקלי כבר בוגד בציבור הישראלי מזה שנים בחוברו לאנטישמיי העולם לשם השמדת ישראל היהודית והשמאל הקיצוני יעשה את הצעד הגורלי כהמשך טיבעי לתהליך בגידתו בנו ויחבור לערביי ישראל לשם אותה המטרה בעתיד הניראה לעין.  האקדח הישראלי-אנטישמי והאוטו-אנטישמי אשר הופיע במערכה הראשונה יירה ללא כל ספק במערכה השלישית.

 

כמובן כי עדיין לא מאוחר לטפל בגורמים עוינים אלו בתוכנו.  אלא שכנסת ישראל וממשלת ישראל הנוכחית טומנים את ראשם בחול, מקווים לשקט תעשייתי במשמרת שלהם. ניראה כי הללו עברו עיקור בעיגולדיהם התחתונים.

נוח לניבחרינו להאזין לסוכני "הקרו לישראל חדשה" השורצים כמחלה ממארת בפרקליטות המדינה, המאימים באורח שיקרי ומעוות באמצעות חוק ומשפט בינלאומי כי במדה ויפעלו הניבחרים כנגד הצוררים מבפנים יאלצו לעמוד בפני טריבונל בין לאומי בהאג באשמת פשעי מלחמה.  כמובן הכל שקרים מצוצים מהאצבע, משפטנים בעלי שם רבים כבר עמדו על הפירכות אותם מפזרים סוכני "הקרן לישראל חדשה" בתוככי פרקליטות המדינה על מנת לאחז עיני השרים והממשלה להאמין בשקרים בוטים אלו.  משפטנים רבים מעידים על השקריות הניבזית הקיימת בדיברי משפטני פרקליטות המדינה, אלא שהשפעתם זניחה יחסית מאחר שפרקליטי פרקליטות המדינה מהווים חלק ממארג כלל עולמי אדיר אמצעים המנותב ממומן ומודרך על ידי "הבנקאים-הבינלאומים" המרכיבים את אנשי הסדר העולמי החדש ומטרתם זהה לחלוטין למטרת "הקרן לישראל חדשה" מממנת פרקליטי המדינה שהינה שלוחתם, דהיינו, חיסול מדינת ישראל כיהודית.

כך מונע נתניהו באורך רציף ובהתמדה יוזמות הבאות לשים מחסומים בפני האשפה שבתחתית החבית הישראלית, אלו חברי העמותות החוץ פרלמנטריות, בעודו נופל קצר להבין כי הינו נותן יד לנסיונות השמדת מדינת ישראלח היהודית.  כל המטען האידאולוגי הנאות לכאורה של ראש הממשלה כמוהו כעורבא-פרח בהתנהלותו זו.

 

למה דומה הדבר, לאריאל שרון לדוגמא, שזכויות רבות לו בייצוב וקיום מדינת ישראל והנה כרעם ביום בהיר חירב את כל שבנה עשרות השנים קודם לכן בכך שהחריב את גוש קטיף מסיבות שאינן לענין וניזק את מדינת ישראל באורח בלתי הפיך.  כמוהו כנתניהו.  כל מעשיו הטובים של נתניהו וישנם כאלו, לא יעמדו לו באחרית הימים.  ביום פקודה אכן יובהר ללא ספק כי היה לאל ידו לחסום את שיטנת ישראל מבפנים ולא עשה זאת מטעמים שאינם לענין ובכך נתן ידו לערעור קיומה של מדינת ישראל.  נתניהו צועד בביטחה לעבר הקביעה כי שמו יזכר לדראון עולם בהיסטוריה היהודית לצד שמותיהם של אהוד אולמרט ואריאל שרון כראשי הממשלה אשר זיקנתם מבישה את בחרותם, אשר פעולותיהם גרמו טיפין טיפין להשתלטות השמאל הרדיקלי על מדינת ישראל הן בסתר והן בגלוי וסימנו בכך את ראשית חורבן הבית השלישי.  על נתניהו יאמר כי "דרכו לגהנום, היתה רצופה כוונות טובות", אמירה אשר אינה באה ללמד לחיוב דווקא יכולותיו באשר לנחישותו, כישוריו וחוכמתו של אדם.

שמו של אריאל שרון לא הועלה כאן בכדי, שרון אותרג על ידי השמאל בעיסקת חליפין דהיינו, מחיקת פיאסקו שחיתות "האי היווני" בתמורה לטרנספר דמוני של 10,000 יהודים טובים למחנות פליטים מגוש קטיף וצפון השומרון.  גם בענין נתניהו אנו חווים את המקבילה השרונית.  ניראה כי בתמורה לעיכוב, השהיית תיקי "ביביטורס" כנגדו בידי היעץ המשפטי לממשלה, מחויב נתניהו לעיסקות חליפין הכרוכות בטרנספר של מתישבי מאחזים ביו"ש.  כך או כך ניראה כי ראשי ממשלה בישראל ניסחטים על ידי הפקידים שלהם אנשי שמאל קיצוני ומשרתי גורמי חוץ אנטישמים באמצעות "תיקים באפלה".

 

הכתובת הינה על הקיר.  ההתישבות ביו"ש "מתיבשת", הולכת ונהרסת, חלקה באורח יזום על ידי "הקולגה" אהוד ברק, המקושש קולות וצוברם על גבי הריסות הבתים של מתישבים תמימים ביו"ש, מלח הארץ האמיתי ובידי נתניהו התומך במעשה ובמחדל בנכלולי אהוד ברק.  אל לנו לתמוה, שהרי ניראה כי החברות מ"הסיירת" חשובה מקיום העם היהודי בארץ ישראל עבורו.  האירגונים החוץ פרלמנטרים בראשות "הקרן לישראל חדשה" חודרים במחשכים, כמוהם כתאים ממאירים בגוף החי ונתניהו, המודע היטב לחומרת הבעיה, עדיין מונע באורח פעיל כל פעולה כנגדם.  כיום כבר איננו יכולם לבטוח באושיות-חסינות לכאורה מהעבר כגון צמרות הממשל, הפיקוד של צה"ל, השב"כ, המשטרה.  ואלו נוספו על פרקליטות המדינה, בית המשפט העליון, האקדמיה, התקשורת ומשרדי ממשלה מסוימים.

רבותי, אוכלים לנו את המדינה מבפנים ואנו מתהפכים בכורסא ומזפזפים לתוכנית הריאליטי הבאה.  כבר לא נותר גוף שילטוני אחד שהאזרח תם הלב יכול לסמוך על יושרו וכנות מניעיו.  מדינת ישראל הופכת בביטחה לוואסאל של אירגוני השיטנה הגרועים בעולמנו.

גם לכנסת ישראל היגיע הרקב.  70 חברי כנסת חתמו על המלצה למנות את השופט שפירא למשרת מבקר המדינה.  11 חברי כנסת בלבד תמכו בבחירתו של ריבלין מבית המשפט העליון (זה "הנכון לשעתו" הבזוי, זוכרים?).  בתוך ימים ולאחר מכבש לחצים אדיר של סוכני "תיקים באפלה" מחונטת הפרקליטות ובית המשפט העליון ניבחר לבסוף שפירא ברוב דחוק (בהשוואה לחתימות התחיליות) של 68 לשפירא לעומת 40 לריבלין.  ללמדך עד כמה רבה וחמורה השפעתם של שופטי העליון על חברי הכנסת המוכנים, למצער חלקם, למכור גם הם את מדינתם בנזיד עדשים.  ועל כך נתמהה "הגם אתם נציגנו, הגם אתם ברוטוס?".

רבים בנינו איבדו את בלמי הזהירות שלהם.  רבים מאמינים כי "חובבי ציון" משקלם עולה מונים רבים על משקלם של "עוכרי ציון".  אלא שארוע אחר ארוע מצביע על כך כי יתרונם של "חובבי ציון" אינו יציב, הינו יותר משאלת לב מאשר עובדה קיימת ולכן סכויי שרידותה של מדינת ישראל הינם יותר משאלת לב מאשר עובדה מוצקה וקיימת.

כוחם של כוחות האופל, כוחות השחור, שליחיהן של השטן האוטו-אנטישמי והאנטישמים הינו רב יותר משמתארים לעצמם רבים במדינת ישראל.  כוחם נובע מחולשתנו הנובעת מפלגנותנו.  רק ראו הכיצד עשרות אלפי פעילי העמותות חוץ הפרלמנטריות (ע"ע עשרות עמותות גולדסטון ודומותיהן) פועלים מתוך ישראל, כנגד מדינתם בעבור תשלומי אתנן, שוחד לכל דבר וענין.  הכסף מעוור עיני ישראלים (יהודים?) רבים מאחר שהתפרקו מערכים אידאולוגים ומוסרם היהודי ופנו לעבר החומרי, הנהנתני והאנוכי.  רבים בנינו הינם יהודים במוצא אך מתיוונים בהוויה.

 

בניגוד לרואי השחורות המנסים בכוונת מכוון לרפות את ולהוכיח לנו כי אין בידינו לעשות דבר להבטיח קיומנו, הרי גורלנו הינו בידינו.  אנו העם, הריבון, בידנו לשנות את מהלך ההיסטוריה הישראלית, בידנו לחסום את הדרך כנגד "משנאי החינם בנינו" ובדרכים דמוקרטיות להלל.  כל שנידרש מעימנו הוא לא להחשות, להרים קולנו או מקלדותינו.  כל שנידרש כי הדמוקרטיה תחרב, הוא שאנשים טובים יחשו, הא ותו לא.

כל אחד מעמנו הוא פרט בודד חלש ביחס.  אלא כי אנו, הציבור, העם, כולנו כצבר הפרטים יחדיו, דבר לא יכופפנו, אנו יחדיו ניקבע גורלנו.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר