מס' צפיות - 97
דירוג ממוצע -
אלי שמרני מידידי
באמשים הללו מנסים אנשי שמאל מתון כמו גם רדיקלי לערוך זהות בין השמאל הקיצוני ל"ימין" בכוונה להכפישו. קיימות פעולות מהצד הימין של המפה הפוליטית אשר ראויות לביקורת ולעיתים אף לגינוי אלא שאלו נעשות מתוך אמונה עמוקה בנצח ישראל.
מאת: Aaron Roll 07/05/12 (06:34)

7 אפריל 2012

אלי שמרני מידידי

 

באמשים הללו מנסים אנשי שמאל מתון כמו גם רדיקלי לערוך זהות בין השמאל הקיצוני ל"ימין" בכוונה להכפישו.  קיימות פעולות מהצד הימין של המפה הפוליטית אשר ראויות לביקורת ולעיתים אף לגינוי אלא שאלו נעשות מתוך אמונה עמוקה בנצח ישראל.  אם בעבר ניתן היה להעמיד אידאולוגיה מול אידאולוגיה והמאזניים היו ברגיל מעויינות, הרי שמשך העשורים החולפים התהפכו היוצרות, הימין הפך אידאולוגי מונים רבים מהשמאל המתון עד הרדיקלי.  למותר לציין כי אנו רואים את המהפך האידאולוגי "הימני" הזה בעין יפה ומאחלים גם לשמאל הישראלי כי ישוב לעשתונותיו האידאולוגים כקדם.

 

השמאל הרדיקלי נגד מדינת ישראל

ההבדל המהותי בין השמאל הישראלי הקיצוני לימין הקיצוני הוא בכך שהשמאל הקיצוני יחבור לאויבי עמו הגדולים ביותר על מנת שיסעו בידו להכפיף האידאולוגיה האוניברסלית שלו אשר הפכה רדודה עד נילעגת, על מתנגדיו מימין ומכאן כי חובר השמאל הקיצוני הישראלי לשמאל הקיצוני העולמי כמו גם לאיסלמיסטים ברחבי העולם בבחינת אויבו (האיסלם)של אויבי (הימין) ידידי. 

השמאל הקיצוני יחבור לאנטישמים הגרועים בעולמנו על מנת שיתנו תוקף לשאיפתו לעליונות על פני הימין הישראלי. ומהעבר השני לא יעלה על הדעת, בפשטות אין מצב, כי הימין הקיצוני הישראלי יחבור לימין הקיצוני האירופי או האמריקני.  הוא לא יחבור לגלוחי הראש ולאנטישמים הששים להשמידנו או לראות בהשמדתנו.  לטעמו של הימין הקיצוני הישראלי הרי אויבי עמי (שמאל וימין יחדיו) הם אויבי, כך בפשטות חד וחלק.

רבים הם אנשי שמאל המנסים ליצור משוואת שקול-כוחות אידאולוגי בין הימין הקיצוני לשמאל הקיצוני והגיע הזמן כי נעשה סדר בדברים.  סכנתו של השמאל הקיצוני הינה גדולה לעם ישראל ת"ק מונים, הינה סכנה אסטרטגית לקיומנו בעוד שהימין הקיצוני מהווה למצער וגם זאת במינון נמוך, סכנה טקטית דהיינו, סכנה שאינה קיומית לשלמות העם והמדיה..  השמאל הקיצוני חש כי בשם האוניברסליזם העולמי הוא "זכאי" לבגוד בעמו ובלבד שיצא ותאוותו האידאולוגית בידו.  לא אחיו היהודים הם שבראש מעייניו אלא סגידתו לדת האוניברסליזם הגוברת מונים רבים על רגשי הערבות ההדדית אשר התנדפו מראשו מזה זמן.

ראה את כל "עמותות גולדסטון", בית המשפט העליון, מרצים באקדמיה, אנשי תקשורת, כולם, אבל כולם מתרוצצים במעגלים בעולם כתרנגולת שחוטה חסרת ראש (תרתי משמע) על מנת לשכנע אויבי וידידי ישראל כאחת כי עליהם לאחד כוחות השמאל והאיסלם העולמים על מנת לכפות על מדינת ישראל את משנתם האוניברסלית השמאלנית רדיקלית.

 

אנו יוצאים תדיר כנגד האוניברסליזם העולמי מאחר שלטעמנו הינו מבטא את הרוע בהתגלמותו, ענן שחור ומפחיד הרובץ מאיים מעל כולנו והכוונה כאן הינה לאירגוני "הסדר העולמי החדש" (וקדם להם הקומוניזם הבינלאומי הרצחני) אשר אם נתיר לגביהם הרסן ונאפשר להם להשתולל הרי אנו ובנינו ובני בנינו עבדים ניהיה לסדר העולמי החדש עד קץ כל הימים, אנו נחזור וניבנה עבורם בעבודת עבדים מנוולת את פיתום ורעמסס המודרניות.  על מנת לסבר את האוזן הרי חשוב לציין כי הקומוניזם והנאציזם שניהם יצירי רוחם וכספם של אירגוני "הסדר העולמי החדש" ולא היו קמים, כמו גם עשרות מליוני הנרצחים שבעקבות פעולתם לא היו יוצאים מעולמנו לולי ניתמכו באופן כה מסיבי בידי אירגוני "הסדר".  נמשיך ונסבר עיני הקורא בכך שנזכיר כי "הקרן לישראל חדשה" הינה זרועה הביצועית של אירגוני "הסדר" לאזורנו לשם יצירת כאוס במדינת ישראל שתוצאתו (כך הם מקווים) תהיה פרוקה מנכסיה היהודים והקמת מדינת כל אזרחיה הפלשתינים על חורבותיה..

 

בוגדנות השמאל במולדתו

כל המרגלים הישראלים אשר מכרו מדינתם בנזיד עדשים למען הדת המשיחית הקומוניסטית, אשר נילכדו ונישפטו לתקופות מאסר והמדובר על עשרות מהם, הינם כולם אנשי שמאל עד שמאל קיצוני.  לא יימצא ולו חובש כיפה אחד ביניהם.

אמנם אנשי שמאל מחבבים להזכיר לשלילה את הסנטור מקארת'י והמקארת'יזם של ראשית שנות החמישים בארה"ב אך תמיד-תמיד נופלים קצר מלאזכר עובדת יסוד שאין עליה חולק כיום (לאחר שניפתחו גנזכי הנ.ק.וו.ד. והק.ג.ב. בשנות התשעים למאה הקודמת), כי מתוך 187 נאשמי מקארתי בריגול עבור הקומוניזם ובגידה במולדתם, נימצאו הוכחות ברורות ומגובות במסמכים הסובייטים אשר שוחררו לצפיה כי 150 מתוכם אכן היו סוכנים רוסים מקבלי משכורות ושווי ערך כספיים בתמורה לריגול כנגד מדינתם.  למותר לציין כי איש לא טרח להתנצל בפני מקארת'י גם לאחר מותו ואפילו 30 שנים לאחר מכן עם חשיפת העובדות לאשורן.  וכי מדוע יתנצלו? אותה תקשורת שמאל רדיקלית שהכפישה אז, מחזיקה במרבית בסיסי התקשורת גם כיום. לטאת התקשורת ממשיכה לשכפל עצמה.

 

ההבדל בין השמאל המתון לבין זה הרדיקלי הוא במינון, אך יתרה מזאת, גם במהות.  האידאולוגיה הינה משותפת כעקרון אלא שקיים הבדל מהותי והוא נעוץ בתזה האנרכיסטית של השמאל הרדיקלי.  בעוד השמאל המתון זהה לגוש הימין בגישתו הממלכתית למדינת ישראל ולא יעלה על הדעת כי יפנה לאויבי ישראל על מנת שיסיעו בידו לכפות רצונו - הר כגיגית על כלל העם (למעט חריגים, ראה מקרי ציפק'ה שפיצר וחיים רמון בנסיונם המוצלח לטרפד הסכם השלום עם הפלשתינים כפעולת נקם בנתניהו), כפי שאכן פועל השמאל הרדיקלי ובמרץ רב.  שהרי אלו הרדיקלים "ימכרו את אימם הצולעת" לכל המרבה במחיר על מנת למלא תאוותם הרעיונית.  

עבור השמאל הרדיקלי, הליכי הדמוקרטיה הינם חיונים עבורם עדי אותו זמן בו עדיין משרתים את מטרותיהם ומשאיבדו את השלטון הרי הינם מושכים ידם מהדמוקרטיה ומ-עמם שהרי לטעמם אם העם בחר בדרך דמוקרטית להעלות את יריביהם הפוליטים על פניהם אזי שיש להחליף את העם כמובן.  ובל ניטעה, אם היה לאל ידם להחליף את העם אכן היו עושים זאת.  אם היה לאל ידם לבצע חילופי אוכלוסין, היהודים לים ואילו הפלשתינים ייושבו בשטח מדינת ישראל מתוך כוונה כי יחברו לשמאל הרדיקלי הרי בהחלט וללא היסוס היו מבצעים זאת.  דהינו לא המסורת או ערכי הדת והמוסר היהודים הם המדריכים את השמאל הרדיקלי אלא ערכי דת משיחית אלילית, אוניברסלית. 

להוותם נולדו הללו כיהודים, אך לו יכלו לנתק את הקשר הגורדי עם הדת והעם היהודי מכל וכל ולהפוך לערב-רב מתבולל ומתיוון, היו עושים זאת בשמחה ובששון.  הם הינם מחוללי "הבעל והעשתורת" של העם היהודי לדורותיו החל מיציאת מצרים ועד עצם ימינו אלה (ע"ע ברל כצנלסון והקושיות אשר העלה גם הוא לגביהם)  ומכאן כי השמאל הרדיקלי והאנרכיסטי הינם גיס חמישי בקירבנו, יהודים במוצא ועובדי כוכבים ומזלות בחיי היום יום, אשר במדה ויעלה לשלטון בישראל, הרי שיעשה את אשר עשה לנו עמלק הנאצי, הם ישמידו אותנו כאויביהם הגרועים ביותר, יותר מהערבים, יותר מהפלשתינים. 

אלו אינם דברים בעלמא.  למעיין לאורך שנים באלפי אלפים מ"פניני הלשון" של מגיבי שמאל רדיקלי המאכלסים את עיקר מגיבי עיתון "הארץ" אינו יכול להחטיא את השנאה התהומית, את תאוות הרצח והשמד המלווים את תגובותיהם (ומאוויהם) של קוראי העיתון כנגד אויביהם בנפש מהימין, לא פחות.  התגובות נערכות מהבטן, ללא מחשבה שניה וללא תקינות פוליטית ומכאן חשיבותן מאחר שהינן אמיתיות, אוטנטיות ואכן כן - מחרידות.

הרושם המתקבל לאחר שנים של עיון יום יומי רצוף בתגובות שם הוא כי במדה ויכלו, היו קמים עלינו אותן אנשי שמאל רדיקלי ואנרכיסטים ומשמידים אותנו היהודים, חד וחלק.  רק קוצר ידם עקב מספרם הנמוך יחסית לעומת חובבי-ציון בנינו הוא העוצר בעדם עד כה.  לעומתם, תגובות אנשי ימין בעיתונים שונות לחלוטין.  אכן הינם מתעבים את האידאולוגיה השמאלנית האוניברסלית ומתייגים אותה כחסרת דעה, אך מתיחסים למחזיקים בה כחלק מהעם היהודי, כאחינו היהודים.  הדיסוננס למול גישת השמאל הרדיקלי נידמה למצער כבילתי ניתן לגישור.

העובדה כי חביביהם האיסלמיסטים ישחטו אותם ראשונים במדה ותיקרה ההזדמנות בידם מאחר שככל העמים , גם הערבים מתעבים בוגדים בעמם ויבואו עמם לכן חשבון ראשונים, אינה מעלה ואינה מורידה עבורם, הם בפשטות בנויים מחומר אחר, אפשר שמחומר פגום אשר התעפש בתהליך הייצור אשר אינו מאפשר להם לדבוק באינסטיקט הבסיסי ביותר של כל יצור חי, הוא יצר הקיום.

 

זרמים רעננים באקדמיה

פרופ' סטיבן פלאוט המכהן כמרצה בכיר בפקולטה למנהל עסקים שבאוניברסיטת חיפה (וכן במספר אוניברסיטאות באירופה וארה"ב), גורס במאמרי דעה כי קיימים שני סוגי שמאל ושניים בלבד והם "השמאל הטיפש" ו"השמאל השטני" (אלו המקבילה במאמרינו לשמאל מתון ושמאל רדיקלי, בהתאמה).  לטעמו, "השמאל הטיפש" נמנוונ את רובו, הינו כזה מאחר שחושב ומאמין כי יש להניח לאיראן ואז זו תוותר ביוזמתה על פיתוח הפצצה (??).  השמאל תומך במדינה פלשתינית לצד ישראל כך שתקדם את השלום (??), השמאל הינו נגד קפיטליזם מאחר שמאמין שאנשים מאושרים יותר תחת קומוניזם וסוציאליזם (??), הוא כנגד צה"ל מאחר שמאמין שאפשר להפיס דעתו של הטרור במשא ומתן בלבד (??).  הוא מאמין כי רוב הערבים שוחרי שלום, מתונים ומתנגדים לאלימות (??).  השמאל מאמין כי רוב הערבים מתקדמים וליברלים, הוא מאמין כי רוב הערבים נאמנים לארצות מושבם וכך אין להטיל עליהם מגבלות ומעקב (??), הוא מאמין כי ההתנחלויות הן מכשול לשלום וכי שורשי הסכסוך מקורם בנושאי אדמה וגבולות וזכויות אזרח לערבים (??).  השמאל מאמין כי ישראל היא מדינת אפרטהייד, הוא מאמין כי הציונות היא סוג של גזענות (??).  הוא תומך במרקסיזם מאחר שמאמין כי זה אינו אלים ואף פלורליסטי (??). 

לעומתם "השמאל השטני" (הרדיקלי במינוח שלנו) יודע בבירור כי כל ש"השמאל הטיפש" (המתון במינוח שלנו) מאמין בו הינו שטות מופרכת אחת גדולה וכמובן העובדות מלמדות אחרת אך תומך בתזות מופרכות אלו מאחר שקידום ותמיכה מסיבית באמונות מטופשות ותלושות מהמציאות אלו יקדמו את השמדת ישראל וקיעקוע העולם המערבי אשר כה שנוא עליהם.  זו היא מטרתם ולא השגת שלום ושקט אזורי ועולמי.  מאליו יובן מדוע אנו מתיחסים לשמאל הרדיקלי הישראלי כסכנה אסטרטגית לקיומו של העם היהודי בארץ ישראל.

לטעמנו פרופ' פלאוט מפריז בחוסר תחושת המציאות של השמאל המתון.  אלו המחזיקים באמונות מעוותות אלו מבין השמאל המתון נימצאים בשוליים ולא ירחק היום וממילא ינדדו לעבר השמאל הרדיקלי ובכך ינקו את המחנה השמאלי השפוי מנוכחותם המעיקה.  רובו של סקטור שמאל-מתון זה הינו חיובי ביותר, מחובר למציאות ורואה הדברים נכוחה.  רבים מהם אינם נבדלים מאנשי הימין המתון למעט מספר מצומצם של סוגיות ליבה לאומיות וחילוקי הדעות בנושאים אלו כגון העדפת יתר התערבות ממשלתית בכלכלה, צמצום ההפרטה, התנחלויות כמכשול אפשרי לשלום וכיוצא באלו. כולן הינן דעות לגיטימיות שיש, רצוי ואפשר להתווכח עליהן (גם אם אנו שוללים אותן מכל וכל) ואינן מעידות על רצון לקעקע קיומה של מדינת הלאום היהודית בארץ ישראל.

לעומתם, ואף לטעמנו, "השמאל השטני" (ככנויו בידי פלאוט) או הרדיקלי-אנרכיסטי כפי שאנו מכנים אותו הרוויח ביושר כל תואר לגנאי שקיים במילון העיברי.  העולם היה טוב יותר בהעדרם אלא שהם כאן כמסמר חלוד ללא ראש (תרתי משמע) ויש להכילם ממש כפי שמכילים חיות טרף מסוכנות דהיינו, מכניסים לכלוב, זורקים מעט בננות ובוטנים פנימה ומשליכים המפתחות לים של עזה.

 

בכוונת מכוון איננו מצביעים ומפרטים שמות ושייכותם למחנה זה או אחר.  אנו סמוכים ובטוחים כי האזרח המושכל והנבון יהיה מסוגל להתבונן ימינה ושמאלה ולאתר במי המדובר במדה לא מבוטלת של הצלחה, מה עוד שהאמת תמיד היא בעיני המתבונן (בניגוד לצדק שהינו אבסולוטי) ואנו איננו עוסקים במאמר זה בצדק אלא באמת.

 

הגנרלים והאדמירלים בדימ. כסכנה לכולנו

על מנת להמחיש לקורא את כוונתנו באשר לסכנה האסטרטגית הנובעת מהשמאל הרדיקלי לקיום מדינת ישראל נביא שתי דוגמיות מני רבות, עדכניות מעצם ימים אלו, המאששות ההנחה כי השמאל הרדיקלי כה תאב שלטון ומתעב יריביו האידאולוגים עד כי מוכן לפעול לחורבן ישראל במדה ולא ימלא חפצו ויעלה בה לשלטון. 

כל פושקי השפתים הישראלים המתואמים עם שוטמי ישראל בארה"ב (הממשל, סי.אי.איי.  ומחלקת המדינה האמריקנית), מטרפדים בכוונת מכוון את יכולתה המדינית של מדינת ישראל לשמר את האופציה הצבאית ובעקבותיה גם יכולת המכה הצבאית נגד איראן ובלבד שיפילו את הימין ונתניהו מהשלטון. 

במילים אחרות.  "הגנרלים והאדמירלים" הישראלים כמו גם ראשי ממשלות מסוימים לשעבר, הנתמכים ניכבדות בידי אויבי ישראל באיחוד האירופי ובארה"ב באמצעות ידם הארוכה הלא היא "הקרן לישראל חדשה", מקדמים מערכה כלל עולמית כנגד נתניהו והימין בישראל כאשר ברור להם למעלה מכל ספק כי הצלחת מערכה זו (אשר רושמת כבר השגים ניכרים), תאפשר לאיראן להשלים את פיתוח הנשק הגרעיני ולהטילו על מדינות ישראל לכשתחפץ. 

כמות השנאה הרוע והשטניות של אלו שהיו מופקדים על בטחוננו ובגדו כעת באמוננו, הינה מעבר לכל דמיון.  בכל מדינה מתוקנת בעולמנו, כולל כל הדמוקרטיות המערביות, היו פושקי שפתים מסוגם מועמדים לקיר ונורים כבוגדים ללא גינוני טכס,  או למצער מסימים חייהם בצינוקי תאי הליזול הממלכתיים (ע"ע פולארד).  כל מדינה מתוקנת דהיינו, חפצת חיים, היתה סותמת לפטפטנים הבוגדנים הללו פיותיהם בכל אמצעי שבידה עם או בלי זכות חופש הביטוי "המקודש".  זכות זו אינה מקנה את החופש לסכן באורח מקבארי, מוחשי וממשי את חיי שבעת מליוני הישראלים החיים בישראל. 

זכויות עבר של אותם "גנרלים ואדמירלים" פושקי שפתים, אינן מהוות היתר לחרב את מדינת ישראל בהווה אך משום מעשים נאים בעבר.  והמסקנה הנובעת מכל זאת, על העם בישראל לשנס מותנים ופיתקי הצבעה ולחסום, בכל אמצעי דמוקרטי שבהשג יד את עליתם של משנאי החינם הללו לשילטון עלינו.  כי בנפשנו הדבר וההכרח לא יגונה..

 

שלטון החוק - כדלת מסתובבת

והדוגמא השניה - תום תקופת מאסרו של חגי אמיר, אחיו של יגאל אמיר אשר נאשם והורשע ברצח יצחק רבין בשנת 1995 מציפה מחדש את תעובנו וסלידתנו העמוקה מרצח ראש ממשלה בישראל .   אלא שאותם אנשים מהשמאל המחצרצים השכם והערב את מנטרת דת כוהני ואיצטגניני "שילטון החוק" בכל האמור ל"טיפול" מערכת המשפט ו"שלטון החוק" במתישבים, בחרדים ותושבי הפריפריות (שנואי נפשם עד קבס), אלו העומדים על קוצו של יוד בכל האמור באכיפה כנגד מגזרים אלו (הסלקטיבית בהחלט, ע"ע מיגרון ובית האולפנה, ההופכת את "ההגנה מן הצדק" לחוכא ואיטלולא), לפתע אינם מקבלים את פסיקת בית המשפט בענינו של חגי עמיר ועוד בדיעבד, לאחר שחלפו כבר 16,5 שנים דהיינו, שלטון החוק הינו תקף כל עוד עונה על צפיותיהם, אך ראוי לבוז ומשיסה כאשר אינו עונה אל מאוויהם...ובכך סכנתם לכולנו. 

חגי עמיר שילם חובו לחברה.  16.5 השנים אשר שהה מאחורי סורג ובריח אינם דבר של מה בכך ועוד בעבור מחדל ולא מעשה (רוצחים רבים אשר שלא כחגי עמיר הוציאו כוונותיהם מן הכח אל הפועל ניכלאים לתקופות מאסר אף קצרות יותר).  שנזכיר, במדינת חוק מתוקנת יכול אדם להגג כל הגיג נאות או שלילי ואף פוגעני באחר, כאשר ידבנו ליבו ובלבד שלא יוציא זאת אל הפועל.  משעשה כן, הוציא כוונותיו מן הכח אל הפועל באורח פלילי, הריהו בר עונשין.  הפסיקה כנגד חגי עמיר התנודדה קשות על הגבול הדק של "משטרת מחשבות" וניזונה מרגשי נקם יותר מהגיון צרוף.  אך נניח לכך, זה חלב שגלש.

אלו היוצאים כנגד שיחרורו יוצאים כנגד שלטון החוק במדינת החוק.  לטעמם, הם מעל לחוק, החוק זה הם עצמם וקביעותיהם.  השופטים החליטו?  נו אז מה.  המורשע שילם חובו לחברה? לא מקובל עליהם.  הם חפצים בליטרת הלינץ' שלהם.  לפתע, אין יותר צורך בבית המשפט, בקביעות השופטים ושלטון החוק.  לטעמם, ההמון הניבער והמוסת הוא שיקבע בכיכר העיר את עונשו של נאשם.  בסיפור זה חסרות לנו רק נשות השמאל הסורגות בצל הגיליוטינות. 

שמענו הצעות ממורשע שחיתות אחד להוציא את חגי עמיר מהכלא בארון מתים (הסתה לרצח, כפשוטו).  שמענו מבן תעתיקו השעיר של "השימפנז העכשווי" לא לאפשר לו מחיה הולמת מעתה ועד עולם.  שמענו מעתונאית שנויה במחלוקת שהפכה פוליטיקאית ירקרקה כי יש לנדותו מכל וכל.  ברי כי כרוכיות השמאל מנסים להנשים באמצעות "חזון העצמות היבשות" נוסך השמאל את אותו "אדריכל אוסלו" שוכן העפר מאחר שזיכרו, עליו עשו קופה גדולה משך השנים, החל להתעמעם ויתרונותיו הפוליטים עבורם מתפוגגים.  לגבי דידם שילך החוק לעזאזל, שיתהפך שוכן העפר בקיברו ובלבד שתאוותם תמלא בידם.  ועם אנשים אלו אנו אמורים לבנות ולקיים מדינה....זו חדלה להית אף בדיחה טפלה

 

הערה:

גילוי נאות - פרופ' פלאוט הניזכר לעיל, ניתבע על ידי פלוני ד"ר נוה גורדון  איש השמאל הרדיקלי והאנרכיסטי מ"האקדמיה" (השמאל-השטני בלשונו של פלאוט), על כי פלאוט כינהו "יודנראט".  פרופ' פלאוט ניקנס באורח מופחת מאד בעירעור בשנת 2008, בסכום של עשרת אלפים שקל בלבד בבית המשפט המחוזי בנצרת. להערכתנו סכום הפיצוי המופחת מלמד כי פרופ' פלאוט ניקנס על המיתוג שערך לגורדון ולא בעבור המהות.  אנו כאן רואים עין בעין את גישתו של פרופ' פלאוט, גישה המתעבת "תקינות פוליטית" ותומכים בה.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר