מס' צפיות - 89
דירוג ממוצע -
אנו מכשילים חיילינו
אמנם לא אהבתי את סירטון המתאר את סא"ל שלום אייזנר סמח"ט הבקעה המכה פרובוקטור דני, בצפיה ראשונה אך התחלתי להבין מעשהו בצפיה שניה
מאת: Aaron Roll 16/04/12 (08:00)

16 אפריל 2012

אנו מכשילים חיילינו

 

אמנם לא אהבתי את סירטון המתאר את סא"ל שלום אייזנר סמח"ט הבקעה המכה פרובוקטור דני, בצפיה ראשונה אך התחלתי להבין מעשהו בצפיה שניה

 למי ששם לב נערכה במקום פרובוקציה על ידי תושבי חו"ל, שמאלנים רדיקלים-אנרכיסטים העושים בשטחנו הריבוני כבתוך שלהם, שאין להם זכות ורשות להתעמת עם צה"ל וליצור פרובוקציות נגדו. היה ניכר כי לאחר המכה הנאמנה שחטפה האשפה השמאלנית הדנית פתאום נירגעו שם כולם וזה מביא למחשבה כי אנו, באזלת ידנו, בחוסר המעש שלנו, בכך שאנו בועטים קצינים טובים מצה"ל משום היותם לוחמנים אנו כורתים את הענף עליו אנו שוכנים (ע"ע יואב גלנט ואחרים מוכשרים שאינם פוליטרוקי שמאל ולכן ניבעטו החוצה מצה"ל). רבותי, אל תתלוננו כאשר יגיע היום וצבאות ערב יערכו מצעד ניצחון בתל-אביב כאשר גוויותיכם פזורות סביב. עם צבא אשר מסלק את קציניו משום נטיותיהם הפוליטיות שאינן שמאל ומשאיר את הבינונים משום נטיותיהם הפוליטיות השמאלניות, אין לנו תקומה.

 צה"ל הפך לצבא מסורס בכוונת מכוון על ידי פיקוד עליון שמאלני רדיקלי המגייס את המערכת המשפטית לשם מילוי גחמותיו הפוליטיות (ע"ע השמאל הקיצוני ובית המשפט העליון - אין חדש תחת השמש). אנחנו יצרנו מפלצת, לאסוננו "הקרן לישראל חדשה" יש לה צבא.  "הקרן" הבזויה הלזו, אולי הגוף המהווה את הסכנה האסטרטגית החמורה ביותר לקיום מדינת ישראל, יש לה צבא. לא החפ"שים והבד"א ודרגות הקצונה הבינוניות-הללו הינם הצבא האמיתי המגן עלינו - אלא מירב בעלי דרגות תת-אלוף ומעלה הינם שמאל קיצוני אשר "עייפו מלנצח" כמאמר איש "מחסום ווטש" אהוד אולמרט - זה "האיש בשחור" זיכרו לדראון עולם.

 ראו את הסירטון...האם מישהו יכול לומר מה קדם למכה? הרי הצרחות והזעקות לפני ארוע המכה מלמדות כי היתה פרובוקציה שטנית כנגד חיילים חסרי אונים אשר כל תנועה שלהם מצולמת על מנת להפיל את כלל משפטני הצבא הנכלולים, אלו המיעדים עצמם לתפקידי יועצים משפטיים עבור השמאל הרדיקלי המטורלל מטעם "הקרן לישראל חדשה" מיד עם שחרורם, על כתפי קצינינו ובנינו הנאמנים העושים תפקידם יומם וליל בהגנה על שלמות מדינתנו ומשפחותינו, על מנת לבזותם, להפלילם ולבעטם החוצה מהצבא תוך שמשאירים את התפוחים הרקובים בתחתית החבית הצה"לית.

אז נכון, סא"ל שלום אייזנר איבד עשתונותיו מאחר ולא יכול היה לשאת יותר את עלבונו של צה"ל. אפשר וצריך היה לשלוט בעצמו אך אנו "אל לנו לדון אותו עד שבאנו במקומו". יערך תחקיר ויגיעו למסקנות אלא ש"אשפת התקשורת" כבר חרצה גורלו, גורל קצין העושה ימים כלילות בהגנת אותם נבלות סרוחות מהתקשורת הקופצים כעת לגנותו. ועל כך נאמר כבר בכתובינו...."צדיק ורע לו, רשע וטוב לו.

מספר תובנות ואלו מחרידות.

המטס של עוכרי ישראל מהשמאל המטורלל האירופי השמיט את תאוות התקשורת האנטי יהודית וישראלית מידה.  הללו קיוו לדם, להתפרעויות לכאוס על מנת שיוכלו להכפיש את מדינת ישראל (כפי שהחלו כבר במלאכה קודם למטס), להכפיש את כולנו.  משזממם לא צלח בידם והמטס הפך לעכבר שאפילו לא שאג, התנפלה התקשורת כ"פבלוב" בעל רפלקס מותנה אחד בתאום מדהים, כזומבים מעוותים על נושא סא"ל שלום אייזנר סמח"ט הבקעה אשר עמד בפרובקציות קשות משך שעתים במקום הארוע אשר קדמו לאיבוד עשתונותיו והביאוהו להנחית מכה ניצחת לנבלה הסרוחה הדנית אשר , ואיננו מתכוונים להתיפיף, קיבל את המגיע לו אם היה חצוף דיו להפגין נגד ישראל בתוך ישראל, בלעומתיות כנגד קצין צה"ל בכיר, זו ישראל הצמודה לסוריה על 15,000 נישחטיה שם ממש ברגע זה.

מסיבת ההכפשות התיקשורתית היתה מקביסה ומלמדת על הרקב העמוק הפושה בתקשורת הישראלית אשר לוקחת צד עם אויבינו כנגדנו דהיינו, התקשורת הישראלית הנה אויבתנו, ללא כחל ושרק.

הבעיה השניה המרכזית היא ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון אהוד ברק והרמטכ"ל גנץ אשר רכיכותם, אזלת ידם, חוסר מעשם הוא הגורם לחיכוחים הללו.  מה חדלי האישים הללו קופצים...

הללו לא ביזבזו רגע בדיצתם לגנות המעשה.  למה הדבר דומה לגינוי שהוציאו האידיוטים הבכירים מצה"ל במקרה "א-דורה" בפרוס האינתיפדה השניה ברצועת עזה, לפני שטרחו כלל לבדוק את ההתרחשויות לאשורן. אם מתירים לנבלות הסרוחות מאירופה להגיע אלינו לשם פרובוקציה הרי שעל צה"ל להערך כיאות עם כוחות  מתאימים ומאומנים, כוחות להתערבות מהירה, לטפל בבעיות אזרחיות כגון דא משך כל השנה בשטחי יו"ש, המצויידים בערכות הגנה והתקפה בעצימות נמוכה כנגד אזרחים לעומתים כאלו אשר התעמתו עם חיילי צה"ל בארוע זה.

אם אין צה":ל נערך כיאות לטיפול באזרחי חו"ל שמאלנים קיצונים ממרים אזי אסור לשילטון הישראלי לאפשר כניסת אזרחי חו"ל לעומתים מאחר שאיש אינו ערוך לטפל בהם.

אלא שהאמבות העומדות בראשינו מנסות לתפוס המקל בשני קצותיו, גם להיראות "יפיופים", "נאורים" כלפי חוץ וגם שלא להכין את צה"ל כיאות.  צה"ל העמיד את סא"ל שלום אייזנר במצב בלתי אפשרי, אילץ אותו ואת חייליו לספוג עלבונות בלא שנתן בידו את האמצעים לטפל בהם כיאות והתוצאה יצאה אומללה.

"תדע כל אם עבריה כי הפקידה חיי בניה בידי המפקדים העליונים הפחות מתאימים וכשירים שיכול הצבא להעמיד".  ליבנו יוצא לאותם מפקדים ברמות הבינים והחיילים הנאלצים לספוג את הטימטום, אזלת היד, השיטנה כלפי יהודים של קציני מטכ"ל בכירים, חדלי אישים וכישורים בצה"ל.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
שקר מאוד חמור מה שאתה אומר
מיכה אקדמן 17.04.12 (13:24)