מס' צפיות - 898
דירוג ממוצע -
מוקדש לכל מי שלא שמע...
אנחנו בפני סכנה קיומית היותר מוחשית מהגרעין האיראני! מאת: דוד דרזי
מאת: קולנוען 07/03/12 (02:04)

 

אנשים במדינה עדיין לא מבינים לא קולטים לא מודעים לא מעקלים את הסכנה המאיימת על קיומנו בבית פנימה (ראו הסכנה החרדית) ישנם במדינה 4 זרמי חינוך, ממלכתי, ממלכתי דתי, חרדי וערבי. שניים מהם הינם אנטי ציוניים במובהק והדתי לאומי הולך ונעשה משיחי. כך שביום פקודה כאשר חוקי ההלכה יעמדו מול חוקי המדינה הם לא יהססו וישמעו לפקודת הרבנים! הנטל על מיגזר האוכלוסיה התורם, גדל והולך ואילו המיגזר בעל ההשכלה החסרה וחסר היכולת לדאוג לעצמו מחוסר הכשרה מתאימה, הולך וגדל עקב ילודה גבוהה. בכל מועצה מקומית או אזורית, בכל עיר, יש רב אשכנזי ורב ספרדי שמקבלים מהמדינה משכורת גבוה מאוד. כדי לפרש לנו את ההלכה (כולל הדרת נשים וכל היוצא מכך) ואנו אחר כך כועסים למה אמרו כך, הם מקבלים כסף מכם כדי להגיד לכם מהי ההלכה! בנוסף בזבוז כספי המדינה על עירוב (ראו ויקיפדיה) על לימודי תלמוד שאין בהם כל תכלית פרודוקטיבית. צריך לעשות לזה סוף. הציבור הזה גדל וגדל והנטל על כתפנו מכביד והולך. מה גם שהחרדים מתעצמים ומתרבים והדמוגרפיה תנצח את הדמוקרטיה כוחם בכנסת מעצים את גל החקיקה הלאומנית דתית. לא ירחק היום בו נגיע לנקודת האל חזור (ראו סרטון יחסית אופטימי זה - לא נשאר הרבה זמן) ההקצנה הדתית פורחת הזלזול בחילוני גדל עד כדי התבטאות בפומבי על מלחמת אחים. (ראו קישור זה) חילוני ממוצע בגיל 27 מביא 2 ילדים הם בתורם 4 נכדים והם בתורם 8 נינים ואם יזכה החילוני להגיע לגיל 108 יראה 8 נינים במזל טוב! החרדי הממוצע בגיל 18 מביא 10 ילדים 100 נכדים ו1000 נינים החרדי זוכה במזל טוב בגיל 72 לכ-1000 נינים!!! (לפי נתוני הלמ"ס 2010) בקצב הזה לא יהיה קיום למדינה לנאורות ולהשכלה שהם איסור וכפירה בעיני החרדי! (ראו סרטון זה החילונים יצרו את השואה)


אני חשבתי לתומי להרים ידיים ולהתכונן לסוף המר עד ש... נתקלתי באדם שמו ירון ידען רב ראש כולל שחזר אל חיק הנאורות והשתחרר מהבל האמונה הדתית! שחשף לי את מלאו כיעורה וסכנתה של הדת (בידיים הלא נכונות) ושאמרתי לו טוב מה הבעיה תגיד את מה שאתה אומר לי לשאר הציבור!!! ואז שמעתי דבר שהפחיד אותי ירון היה בתכנית פופוליטיקה אורח ואז החרדים איימו שאינם רוצים בו יותר ולכן לא הוזמן שוב! בתואנה של כיבוד הדת. ירון הוציא לאור ספר על הדת אבל חלק מהחנויות לא הציגו אותו! בתואנה של כיבוד הדת. ירון הוזמן להרצאה בחברת החשמל אבל בגלל שאדם דתי אחד! לא הסכים בוטלה ההרצאה בשם "כיבוד הדת" ואז נודע לי כוונתו לרוץ לכנסת וכשראיתי את המצע חשבתי שיש קצת דמיון למר"צ. כאשר בדקתי ראיתי שאכן יש דמיון רב בין המצעים של מר"צ ואור. אבל מבחינת פרטים אין במצע מר"צ למשל, הפסקת מימון הכוללים הישיבות והאברכים שתורתם אומנותם. ישנם שני הבדלים משמעותיים. ההבדל העקרוני הוא שמר"צ שמה בצד את האג'נדה של יחסי דת מדינה והעלתה למקום הראשון את עניין השלום עם הפלסטינאים. הפעילות של ניצן הורוביץ בנושאים הללו (ההקצנה, חרדים, תחבורה..) היא אופורטוניזם פוליטי, הוא פשוט רוכב על הטרנד של הסלידה מהחרדים לצורך הישגים אישיים. [בסוד אגלה לכם שהיחסים בינו לבין זהבה אינם יחסי אהבה ויותר מסביר שהוא יבעט החוצה ממר"צ בבחירות הקרובות וזאת הסיבה שישראל חופשית קיימת. למקרה שלא ידעתם מאחורי ישראל חופשית עומד ניצן וזאת אמורה להיות הפלטפורמה עליה ירכב לכנסת הבאה. בשיחה בינו לבן דוד סלע (מספר 2 באור) כאשר הובהרה לו עמדת מפלגת אור והצביעו לו על חומרת המצב ועל כך שאנחנו צועדים לאבדון, תגובתו הייתה נפנוף מבטל של ידו ואמירה אהה אתם מגזימים. כלומר הוא לא ממש מפנים את חומרת המצב]. ההבדל השני הוא שירון ידען הוא האדם היחיד בארץ שכשהליטאים בכנסת רואים אותו רועדות להם הברכיים. הם בפירוש פוחדים ממנו כי אין להם אפשרות למכור לו לוקשים ששמים בפינה לכל ח"כ חילוני מצוי. השינוי שתחולל אור בתחילת הדרך לא יהיה בחקיקה שכמו שאומרים תכשל בגלל מיעוט קולות. השינוי יבוא קודם ברמת ההסברה והחשיפה והיידוע של הציבור לגבי מהותה של הדת היהודית והנזקים שהיא גורמת למדינה מן הבחינה הערכית והממשית גם יחד. לח"כ יש נגישות לכל כלי התקשורת ולכלים מחקריים דבר שכאנשים פרטיים נבצר מאיתנו. אחרי קדנציה בה ייחשף הציבור למלוא האינפורמציה (וחקיקות קטנות שינגסו בתקציבי החרדים אט אט) סביר שכוחות הנאורות בכנסת יקבלו ייצוג גדול יותר ויוכלו להתחיל לחולל שינוי עמוק יותר באמצעות חקיקה. לכן לדעתי צריך את ירון בכנסת קודם לחשיפה והכרה של המצב ובעתיד לקבל כוח ויחד עם מפלגות וחברי כנסת נוספים לסחוף 61 חברים ולעשות מהפך במדינה זה לא יהיה באבחה אחת זה מצריך הרבה עבודה וירון ומפלגתו מפשלים שרוולים. אם אתם מסכימים איתי ומבינים את גודל השעה אשמח בתור התחלה קטנה ללייק בדף מפלגת אור בפייסבוק והפצה של כתבה זו לכל מקום אפשרי!


נ.ב בכדי להבין את המצב לאשורו מומלץ להיכנס לכל אחד ואחד מהקישורים בכתבה זו להכרות עם ירון ומהי הפרדה לחצו "הפרדת דת מהמדינה"  לחצו פה לשמוע את דעתו של "הרב פינטו בעד ההפרדה"

 

הכותב הוא חובב קולנוע מושבע, חוקר קולנוע וחובב חידושים טכנולוגים. סטודנט לפילוסופיה ופסיכולוגיה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 14 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אותי שכנעת!
אני אתכם שלום למר"צ 07.03.12 (10:56)
2.
מפחיד
רמי 07.03.12 (11:19)
3.
הגיע הזמן שנביט ליהדות בעינים בלי למצמץ
א.מרגוליס 07.03.12 (11:26)
4.
החרדים עושים עבודה טובה!
שי 07.03.12 (11:27)
5.
זה לא רב!
עומרי 07.03.12 (11:36)
6.
בושה!
נחמן 07.03.12 (11:46)
7.
זה רוב הרבנים! - למה להתבייש?
דוד דרזי 07.03.12 (14:21)
8.
ל 7 דוד
נחמן 08.03.12 (07:45)
9.
לנחמן
דוד דרזי 08.03.12 (11:39)
10.
על תדאגו חילונים סופכם יגיע!
יחיאל 08.03.12 (12:08)
11.
לקדם זהות יהודית חופשית
sharon 08.03.12 (20:53)
12.
ליחיאל ודוד
נחמן 08.03.12 (22:56)
13.
לנחמן - תודה
דוד דרזי 10.03.12 (16:22)
14.
קישור למאמר שכתבתי בוואלה יהדות
דוד דרזי 10.04.14 (04:05)