מס' צפיות - 97
דירוג ממוצע -
ויפול רשע תחתיו
מזה זמן שעמלים חובבי ציון לחסום את המימון האנטישמי המושפע על מקעקעי ציון דהיינו, העמותות חוץ הפרלמנטריות המהוות סכנה ברורה ומוחשית, סכנה אסטרטגית לקיומה של מדינת ישראל.
מאת: Aaron Roll 04/01/12 (08:37)

4 ינואר 2012

ויפול רשע תחתיו

 

מזה זמן שעמלים חובבי ציון לחסום את המימון האנטישמי המושפע על מקעקעי ציון דהיינו, העמותות חוץ הפרלמנטריות המהוות סכנה ברורה ומוחשית, סכנה אסטרטגית לקיומה של  מדינת ישראל.  עד עתה, העלו חובבי ציון חרס בידם ולא מעט בזכות יפי נפש נגועי התקינות הפוליטית, השטופים באימת איבוד כיסאותיהם, דווקא מהיושבים סביב שולחן הממשלה.

 

אלא שנפל דבר בישראל.  בפרקליטות המדינה החליט מי שהחליט כי יוגשו אישומים בריגול כנגד מספר מתישבים אשר ניסו למנוע את הרס בתיהם על ידי צה"ל ומפקדיו הפוליטרוקים באמצעות מעקב אחר תנועותיו.    גם הדמוקרט הפנאטי ביותר אינו יכול להשאר אדיש לנוכח יגונו ונחצו של אדם היודע כי ביתו עומד לההרס.  סביר הוא כי יעשה ובדין כל שביכולתו למנוע זאת ואך הרשעים בנינו יעלוזו לנוכח תחושת החורבן, היגון והאנחה המתלווים לאובדן ביתו של אדם ביד אלימה.  אל לנו לדון אותו לכף חובה עדי נגיע אנו עצמנו למקומו.

לכאורה מעשה אווילים משרישים מצד פרקליטות המדינה אשר מאז שני עשורים רמתם המקצועית של אנשיה מתדרדרת לתהומות מסוכנים עקב המונוליתיות האידאולוגית השורצת במסדרונותיה תוך הדרת מרבית הכשרונות המשפטיים בעם.  הדבר בולט לעיני כל שעיניו בראשו לנוכח אשמת הריגול הפרובוקטיבית, המומצאת, הפוליטית, מעשה הבולשביקים הרוסים, כנגד שמונת הנאשמים בה.  פעולת ואשמת ריגול הינה פעולה הבאה לנזק את כוחותינו באמצעות העברת מידע לאויבי המדינה.  כמובן שיסוד זה אינו מתקיים במעשה המתישבים שהרי הם אינם אויבי המדינה, הם בשר מבשרה, מבשרנו.

כמובן, אנשי השמאל הרדיקלי-האנרכיסטי מתייגים את מתישבי איו"ש כ"אויבי המדינה" אך הללו הם עצמם ציבורים זניחים והזויים אשר מירב הציבור הישראלי ממילא כבר הקיאם מקרבו והוא המתייגם כ'אויבי-המדינה' הכמה לחורבנה האידאולוגי ולהקמת מדינה פלשתינית על חורבותיה.  ברי הוא כי המתישבים אינם אויבים אלא חובבי ציון לאשורם הרואים בטובת מדינת ישראל, ביצורה וחוסנה את מטרת חייהם כך שלא מקעקעי ציון, אלו אנשי השמאל הרדיקלי-אנרכיסטי-מטורלל ילמדונו מי הוא אויב ומי הוא אוהב.

 

אלא שהנה כרתה פרקליטות המדינה באיוולת אנשיה את הבור אשר לתוכו נשליך וגם נכסה ונהדק היטב (מטפורית) את עשרות אלפי הסוכנים הזרים, אלו ה"יהודים" על סף השמד, מתיוונים לכל דבר וענין, משרתיה הנמבזים של ממלכת הסלווקים מצפון לנו, אופס... מדינות האיחוד האירופי וממשל ארה"ב, תמורת בצע כסף, שלמונים לכל דבר.

 

אותם שמונה מתישבי יו"ש הנאשמים "בריגול" לכאורה, ישמשו את עם ישראל, החובב ציון, כמקפצה לחיסול הנגע הנורא של הסוכנים הזרים, "משנאי החינם בנינו" המוצצים את לשדה של האומה ויביאו במוקדם מהמאוחר לכליונה.  המתישבים, אנשי השמיניה יהיו אותם אשר יעלו וירטואלית על קידוש השם (ויסלחו לנו כל חברי השמיניה, ליבנו עמם בכל הקורות עמם), יצילו את עם ישראל מלפיתת חנק "משנאי החינם בנינו" אלו הם מקעקעי ציון.

 

הבה וניראה.  חבורות 'הסוכנים-הזרים', חברי העמותות חוץ הפרלמנטריות "עמותות גולדסטון" ועוד מאות נוספות כגון בצל"מ, "שלום אכזב", אירגוני נשים שמאל רדיקליות, "נשים (שנשמתן) בשחור", "מחסום ווטש", "שוברים שתיקה", "רופאים (לקיעקוע) זכויות אדם", "מוסאווה", "במקום", "סיכוי", "תעיוש", "זוכרות", "שומרי משפט",  "מרכז אדוה", "גוש שלום", "איתיג'אה", "הטלוויזיה החברתית", "גישה", "אין דין", "קשב", "עיר עמים", "אין גבול", "מרכז פרס למלחמה", "הפחדנות לסרב", "עדאללה" ועוד רבים ורעים אחרים, הללו עוסקים, תמורת אתנן ושלמונים המושפע בנדיבות מצד אויבי ישראל המרים ביותר, אנטישמים מובהקים (המתגדרים באיצטלת "ידידים"), במסירת מידע, מעשי ריגול ללא כחל וסרק כנגד יהודים אזרחי ישראל וממשלתה הנבחרת, אשר נישלחו להתישב מטעמה בשטחי יהודה ושומרון.

כאן נחפר הבור אליו אנו, חובבי ציון,  נשליך הבוגדים בעם.  כל אותם סוכנים-זרים הפועלים כנגד מדינת ישראל כמרגלים בשרות ממשלות זרות.   שמונת המתישבים אשר פעלו מטעמים מובנים מסרו מידע גלוי השווה לכל נפש,  הם לא ריגלו במחשכים, הם תיצפתו ומסרו מידע ליהודים אחרים העלולים להפגע מפעולות הצבא, להכינם כנגד אולי הגרוע ביותר שמדינת ישראל יכולה להשית על אזרחיה, גרוש והרס בתיהם.

 

ולכן, איננו מיחלים לשמינית נאמני ארץ ישראל לצאת חייבים בדין, מהפן האישי, אך מהפן הלאומי הרי הם כשוכבים על הגדר עבור כלל עם ישראל אפילו ובעל כורחם.  הם, הינם המעטים המקדשים את השם למען הרבים וזאת תהווה עבורם מעין נחמה פורתא.  חיובם בדין יהווה את המסמר הראשון וודאי גם אלו בהמשך בקיעקוע, בחיסול התופעה הסרוחה של בוגדים ומרגלים בעם ישראל מתוך עם ישראל על ידי "עמותות גולדסטון" למיניהן.  חיסול התופעה המבישה של "משנאי החינם בינינו". אלו אותם "היהודונים" המקביסים הכורעים בעפר רגלו של הפריץ, המהווים פצע-רקב מבאיש בגופה של האומה אשר חייבים אנו לטהרו ולחטאו למען יטוהר המחנה.

אנו אמונים על מושגי "הגנה מן הצדק" אך במקרה דנן אנו ניצטרך ל"אשמה מן הצדק" כנגד השוטמים בעם ולהפעילה בנחישות וללא רחם כנגד "משנאי החינם בנינו" עד כלותם הווירואלי. אנו נעשה שימוש במערכת המשפט בעל כורחה ונגד רצונה לטהר את המחנה.

 

הטריזים העמוקים, הפירוד, השנאה והשטנה ההדדית אשר הבוגדים בעם, תמורת אתנן שלמוני-פיגולים, מעמידים בספק את יכולת העמידה של העם בישראל כנגד הקמים עליו להשמידו מאחר ואך ורק אחדות העם כנגד צריו השקולה כנגד דיוויזיות טנקים ולהקי מטוסים רבים, היא הערובה למצער היחידה ליכולת העמידה של מדינת ישראל.

 

אנשי הפרקליטות חלקם הניכר בוגרי "תוכנית המשפטנים" השטנית לחורבן ישראל של "הקרן לישראל (פלשתינית) חדשה", רצו לקלל ויצאו מברכים.  לא רק "משנאי החינם בנינו" יוכחדו בעקבות פסק דין המאשים את "השמיניה" אלא גם כל אותם גורמים "ועוזריהם" המסיעים להם כגון גורמי פרקליטות המדינה, בית המשפט העליון, התקשורת, כולם, כל אשר יד לו ורגל במחול השדים סביב שמיניית "המרגלים המדומים", כל האחראים לכך יאלצו לשלם המחיר הציבורי והמשפטי לאחר ש"השמיניה" תימצא חייבת בדין במשפט המכור פוליטית בעליל.  אכן, תיבת הפנדורה פתוח תיפתח לרווחה.

 

כל שנידרש לכשיגיע יום ההרשעה המופרכת הזו הוא להגיש "תביעות ראי" (פלילית ואזרחית), ברצף, ללא הפסק כנגד מנהיגי ומובילי "עמותות גולדסטון" ודומיהן באשמת ריגול, אותה האשמה ומאותם טיעונים בדיוק אשר בה מואשמת "השמיניה" מיו"ש.  זו משימה פשוטה יחסית לעורך דין מן השורה וכאלו וטובים ונאמנים קיימים בנינו לאלפים.  בתי המשפט לא יוכלו להתעלם או לברוש הצידה תביעות ראי מעין אלו דהיינו, תביעות "אשמה מן הצדק", ולא יעלה העם על הבסטיליה המשפטית השקועה בצדיה חריפה וינתצה, כך או אחרת.

התעלמות מערכת המשפט מתביעות הראי תביא לבטח את המהפכה החוקתית השלטונית למען דמוקרטיה תקינה וכהילכתה אשר תובל בידי העם וניבחריו (על נשותינו הסורגות...) והפעם מכל הסיבות הנכונות שבעולם.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר