מס' צפיות - 139
דירוג ממוצע -
הקברניטים בספינות פאר ואנחנו בדוגיות
מאת: kalligula 03/11/11 (21:00)

יש אנשים שהחיים ממש מחייכים להם, וכי על מה יש להם להתלונן?

אז קודם כל תודה לכולכם על החיים היפים והנוחים שהענקתם,  שאני יכול להרשות לעצמי לערוך מסיבת פאר מפוארת כיד המלך בעלות של 20000 שקלים, להזמין את חבריי לחגוג את נישואי בני ללא קשר ליום החתונה עצמה שאולי אותה מסיבה תגרום להם לפתוח את ארנקיהם ולהעניק לבני חיים מפנקים, תודה.

אני מודה גם על כל אותן נסיעות פינוקוים בחו"ל, טוב זה היה   לעניני עבודה אעלק, אבל בישראבלוף הכל לוקח , רושמים נסיעת עבודה ונוסעים לכייף במלונות פאר במקומות הכ קסומים שרק אפשר לחלום, מסובבים את הגלובוס עוצמים עינים והיכן שהאצבע נופלת לשם נוסעים, טוב בכל זאת מלבד מקומות שאין אשרה לישראלים איזה באסה.

ובכלל אם אפשר לצרף ידוענים שיקדמו את עניני ויפארו את שמי ופועלי ויעשו נפשות על בסיס חודשי ולהפכם לעובדים מן המנין בשרותיי מה עוד ניתן לבקש?

והכי כייף לי שאני יכול לתגמל את כל אלה שפועלים כנגד שונאיי לתת להם תשורות ומענקים רק כדי שיפגעו בכל חורשי רעתי, ביכולותיי להחזיק צבא שכירי חרב ושמישהוא יעיז לצאת נגדי, אוח איזו תחושה אני ממש מרגיש כבר כמו מלך.

ובממלכתי שאותה יצרתי אני מסוגל לערוך משתאות כיד המלך, להזמין לביתי את כל חבריי ועושי דברי ולפנקם בארוחה דשנה ולהשקות אותם ממיטב יינות העולם עד לשוכרה ולהביאם לשפוך באוזניי את כל סודות הממלכה אותה בניתי בעמל רב, אין טוב ממני לנצל את אותה אימרה ממקורותינו "נכנס יין יצא סוד".

אז נכון כדי לתחזק ולשמר את צבא שכירי החרב שלי אני נאלץ להגיע לאין ספור אירועים פרטים שמזמינים אותי, בעיקר  כל מלחכי הפינכה הסובבים אותי, ואני משתדל לפנק  את  מזמיניי במתנות מתגמלות ובצ'קים שמנים, כנאמר הדרך ללב מגיעה דרך הכיס,ואם זה המחיר שעליי ל"שלם" מידי פעם אז בסדר.

היש חיים טובים ומפנקים מכל אלה?

ועכשיו אספר לכם סוד קטן, אתם חושבים שכל ההוצאות שמניתי כאן יוצאות מכיסי שלי? חחחחחחחחחחחח

אתם, אתם אלה שממנים את כל תענוגות חיי, הרי כבר מזמן נאמר שפריארים לא מתים הם רק מתחלפים, עכשיו אתם מבינים עד כמה אתם מטומטמים?

כל הנאמר לעיל הוא פחות או יותר מה שמופיע בדוח מבקר המדינה על התנהלות המפלגות בישראל והשימוש שהן עושות בכספי ציבור על גבו של משלם המיסים.

בש"ס מימנו ארוחת שבע ברכות לכבוד נישואיה של ביתו של יו"ר המפלגה אלי ישי, ארוחה שעלותה היתה 20000 ש"ח, חילקו תיקים לתלמידים ועוד תשורות מכל הבא ליד בסכום של 49000 ש"ח.

בליכוד ערכו ארוחה לחברי הסיעה ובני משפחותיהם כ120 אורחים בארוחה לכבוד השנה החדשה, שעלותה היתה 44000 ש"ח כ366 ש"ח לסועד.

בישראל ביתנו מימנו אין ספור נסיעות לחו"ל ובעיקר למדינות חבר העמים, ושכרו את שירותיו של הזמר אריק סיני תמורת 10000 ש"ח ובסה"כ כ150000 ש"ח בכולל, וואלה שווה הבחור.

במד"ע מחלקים מתנות לחתונות בסכומים  שמגיעים ל29000 ש"ח ומחלקים תיקי לימוד לתלמידים ועוד כהנה וכהנה.

בתע"ל מממנים נסיעות של חברי הסיעה, בעיקר למדינות השכנות הסובבות אותנו ירדן ,מצרים ועוד.

אחד הדברים המקוממים יותר שנעשו על חשבוננו  היה מטעם מפלגת רע"ם, אותה מפלגה שחילקה מגני הוקרה מנחושת בעלות 5000 ש"ח האחד לכל משתתפי המשט ההוא על המרמרה בניצוחה של חברת הכנסת זועבי והשייח ראאד סלאח. בכנסת ישראל יושבת מפלגה שמחלקת תשורות על פעילות כנגד המדינה ופגיעה בחיילי צה"ל וכל זאת מכספנו שלנו !!! אם היה מדובר במפלגת ימין כבר היינו שומעים את הקריאות בענין הסתה, תג מחיר והשד יודע מה , לערביי ישראל אנחנו סלחנים ,סלחנים מידי.

ונקנח במפלגת קדימה, כן אותה מפלגה שחרטה על דיגלה יושר, נקיון כפיים וכו', אז אם בליכוד ערכו ארוחה ב40000 ש"ח ל120 משתתפים, בקדימה רצו להוכיח שלהם יש גדול יותר ושם ערכו ארוחה בביתה של ציפי ליבני ל60 סועדים בעלות של 57000 ש"ח שהם 950 ש"ח לסועד !!! למישהו יש מושג האם מדובר בבני אדם בעלי קיבה אחת או בבהמות בעלי 4 קיבות? מפלגת קדימה מסתבר גם נורא חברתית והיא חילקה חבילות מזון לניצולי שואה בעלות של 243000 ש"ח, אמנם מטרה ראוייה אבל הריח שנודף ממנה מריח יותר כשוחד בחירות ובקניית קולות, אני לא רוצה לחשוב  מה היה קורה אם דבר כזה היה קורה בישראל ביתנו או בליכוד.

מפלגת קדימה גם נקנסה בסכום של חצי מליון ש"ח כי בניגוד לשאר המפלגות היא בכלל לא מנהלת ספרים ולא מנהלת מעקב על כספי מימיון המפלגות, טוב אחרי שר אוצר גנב מטעמה מה כבר אפשר לצפות מגזבר אותה מפלגה שכבר נחקר על פרשיות שחיתות כאלה ואחרות והפך להיות השעיר לעזאזל של אותה מפלגה, גברת ציפי היקרה אם הגזבר שלך מסובב אותך אז את רוצה שניתן לך לנהל את כספי במדינה? בפעם האחרונה זה נגמר עם שר אוצר בכלא.

מתחיל כבר להיראות כמפלגת מגנט למושחתי המדינה. לא יאומן.

הגרעונות של מפלגות ישראל הוא

מפלגת העבודה 53 מליון ש"ח

קדימה 43 מליון ש"ח

הבית היהודי 32 מליון ש"ח

הליכוד 29 מליון ש"ח

מר"צ 10 מליון ש"ח

אני לא מדבר על הבונוסים ששולמו למנהלי החשבונות במפלגות השונות על הכנת הדוח הכספי של המפלגות למבקר המדינה שערוריה בפני עצמה ואחסוך ממכם את הסכומים.

כך נראים פניהם של נבחרי הציבור, מצד אחד מזדהים עם המוחים, המפגינים, תומכים במחאה הציבורית , ביד אחת נושאים שלטים בעד המחאה הציבורית ומבכים את יוקר המחייה וביד השניה לא מתבישים לדחוף את ידיהם עמוק עמוק לכיסנו שנממן את כל ענינהם שהקשר שלהם לניהול המדינה הוא לא קיים כלל וכלל.

מביש.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר