מס' צפיות - 117
דירוג ממוצע -
התמונה הרחבה
המעיין בידיעות הזורמות מהתקשורת אודות "האביב הערבי", אינו יכול שלא לתהות באשר למתרחש לנגד עיניו. לכאורה, אין הגיון בניגלה לפנינו.
מאת: Aaron Roll 27/10/11 (06:03)

27 אוקטובר 2011

התמונה הרחבה

 

המעיין בידיעות הזורמות מהתקשורת אודות "האביב הערבי", אינו יכול שלא לתהות באשר למתרחש לנגד עיניו.  לכאורה, אין הגיון בניגלה לפנינו.

בפוליטיקה העולמית אין שולטת המקריות, כל צעד ולו הניראה חסר משמעות, מתוכנן לפרטי פרטים.  מנהיגים נוהגים לקדם את התזה בנוגע למקריות ארועים על מנת שיוכלו להציל עורם הפוליטי בבוא זמן חשבון הבוחר, אך לעולם המקריות אינה מכתיבה מהלכיהם.  ומכאן, עלינו להניח הנחת עבודה כי קיימת כוונה, תיכנון וביצוע מדוקדקים המנתבים את הארועים.  ואכן, "האביב הערבי" אינו יוצא מהכלל כאן.  דהיינו, את שניראה לנו כארוע חסר הגיון, התפרצות "ספונטנית" ו"אוטנטית" של ההמון הזועם, הינו אך מצג שוא מאחז עינים, מתוכנן, מובל וממומן להלל.  כמובן כי ההגיון קיים אך אין זה ההגיון של האדם הפשוט ברחוב אלא במקרים רבים המדובר בהגיון גלובלי המסתחרר הרחק מגבול תפישתו של האזרח הממוצע, הגיון חובק עולם ומשנה סידרי עולם במדה וצלח.

אין הכוונה לרמוז כאן כי ההמונים הדורשים דמוקרטיה (או "צדק חברתי" במקרה הישראלי), אינם חפצים בכך, הם כן, למרות שאין להם מושג ירוק מהנידרש מאזרח החי במסגרת המשטר הדמוקרטי, אלא שמנהיגי המחאות, העצרות, ההפגנות, אין להם דבר עם דמוקרטיה, לגבי דידם, ההמון המשולהב הינו אך צבר של "אידיוטים מועילים" הבאים לשרת את מטרתם האמיתית הניסתרת לחלוטין מעיני אותו המון.

התמיהות עולות ונערמות.  תוניס, מצרים, לוב, תימן וישראל (אכן כן, ישראל), היו כולן מדינות בעלות נטיה מערבית בולטת.  המערב - יבשת אירופה וצפון אמריקה - לא היה אמור להיות נטרד בגינן של מדינות אלו באשר הללו ממילא היו מונחות בכיסו על אוצרות הנפט האדירים החבויים באדמותיהם.  אך מעשה שטן, המערב בגד בדיוק באותן מדינות התומכות בו והיטילן למערבולת "האביב הערבי". בעוד שהתנהל ברכות וברפיסות מפתיעה כנגד מדינות איסלמיות קיצוניות כאיראן ולהבדיל, סוריה.

לאותם בנינו אשר פטרו המתרחש בליגלוג כי האירופאים והאמריקנים אינם יודעים את אשר הם עושים, טירונים פוליטים וכדומה, עלינו כאן להחזיר לתלם את המבקרים. האמריקנים והאירופים ידעו בדיוק לאן הם חותרים וכיוונו את הארועים בציניות ותועלתנות קולוניאליסטית אין קץ, למען הצרכים הלאומים שלהם עצמם.

לכל הנלהבים והמריעים, דמוקרטיה לא תהיה בארצות ערב לעת הזו באשר דמוקרטיה אינה שילטון המונחת מטעם שליט כלשהו על עמו כפי שהיו רגילים עמי המזרח משך אלפי שנים.  הדמוקרטיה מחייבת שינוי מצב נפשי אישי של כל המשתייך לדמוקרטיה כגון עקרונות מדינת חוק, איזון ביו רשויות, איזון בין זכויות הפרט לזכויות הכלל האזנה וכיבוד לדיברי האחר גם אם שונים ונוגדים דעתנו, חופש עיתונות, שוויון זכויות לנשים, הגנה וזכויות שוות למיעוטים וכדומה

 

בהתרחשויות האחרונות אנו מבחינים בשלשה רבדים המנתבים פעולותיהם של מדינות המערב בהקשר המזרח תיכוני:

1. מצג השוא של "הדמוקרטיה" הערבית או "האביב הערבי"

על מנת להסוות את הכוונות הקולוניאליות האמיתיות פצחו מדינות המערב במקהלה "דמוקרטית", כאשר הם מעלים על נס את הדמוקרטיה הצפויה לשטוף את המזרח התיכון וצפון אפריקה.  כל מהללי הדמוקרטיה המערבית הללו יודעים היטב כי המדובר בחלום עיוועים.  העולם הערבי אינו מוכן לדמוקרטיה עדיין וקרוב לוודאי כי "האביב הערבי" יהפוך ל"סתיו ערבי" ולאחריו בתוך שנים ספורות ל"חורף ערבי" דהיינו, באשר ליחסי הגומלין בין מדינות המזרח התיכון לבין העולם המערבי אנו צפויים לחוות בהקצנה איסלמיסטית אשר תעקוב אחר בחירות דמוקרטיות בהן.  הכוחות הפומדמנטליסטים האיסלמיסטים יטלו את הגה השלטון במדינות אלו ויכתיבו בהדרגה קו איסלמי אשר לא בהכרח יהיה פרגמטי.

 

 

 

2. הצורך הנואש של מדינות המערב המפותחות באוצרות הנפט המצויים במזה"תהתעוררותו המחודשת של הקולוניאליזם האירופיבגידת המערב.

באירופה מודאגים ובדין - רמת הפריון בצניחה (כ- 1.5 לידות למשפחה ממוצעת ברחבי מדינות האיחוד האירופי),  אשר תוצאתה היא התכווצות האוכלוסיה שם ללא סיכוי לחזרה ולהתאוששות דמוגרפית וזאת בטווח עשרות שנים מצומצם מזמננו.  מאידך, האוכלוסיה הנותרת מזדקנת וניצרכת לפנסיות ארוכות טווח וטיפולים מצילי חיים למישכי זמן התואמים את העליה המתמדת בתוחלת החיים.  לשם כל זאת נחוץ ממון, הרבה-הרבה ממון. 

יש להוסיף על הנאמר את האוכלוסיה האיסלמית האירופית אשר אמנם צעירה ופוריה יותר (כ- 2.5 עד 3.5 לידות למשפחה איסלמית ממוצעת - באירופה),  אך חלקה הגדול אינה יצרנית, נצלנית, סימביוטית וניתמכת סעד.  ומן העבר השני, אירופה הפרה את האיזון המתחייב שבין קפיטליזם לסוציאליזם לטובת הסוציאליזם ו"מדינת הרווחה החזירית" (בניגוד למדינת הרווחה הדמוקרטית, הקפיטל-סוציאליסטית המאוזנת אשר ישראל כה דבקה בה ובדין).  עובדות אלו מביאות את אירופה כיום למשבר כלכלי הניכר היטב לעין אשר ילך ויחריף ויגיע למצב בילתי ניסבל חברתית, כלכלית ופוליטית בפרוס חציה השני של המאה העשרים ואחת ואילך.  תוצאה אפשרית והגיונית תהיה פירוק האיחוד האירופי למרכיביו וזניחת הערבות ההדדית בין מדינות האיחוד. 

האירופאים מודעים למצבם ומחפשים פתרונות.  "האביב הערבי" בכלל וההתערבות הברוטלית בלוב בפרט מלמדים כי האירופאים אינם מכוונים לדמוקרטיה במזרח התיכון וצפון אפריקה, זו מעניינת אותם כעורבא פרח, את אוצרות המזרח התיכון הם חומדים אשר יאפשרו להם לטעמם, לצלוח את העתיד הכלכלי והחברתי האפל הממתין ליבשת זו.

אמנם ארה"ב עדיין לא נימצאת במקומם של האירופים אך גם הם צועדים בטוחות לאסון כלכלי בטווח הבינוני (החוב הלאומי האמריקני מגיע כבר ל 14 טריליון דולאר וארה"ב צועדת בנתיב עתידי של אפשרות לחדלות פרעון).  גם האמריקנים צריכים להבטיח ולאבטח את מקורות האנרגיה שלהם המצויים בחלקם הניכבד במזה"ת.

 

בהקשר זה מהווה התערבות מדינות אירופה בנעשה בלוב ותמיכתן הפעילה בהפיכה שם, יותר מתמוהה.  מזה 10 שנים שהתומך המובהק בטרור העולמי, מועמר קדאפי (המנוח) שינה אורחותיו, פרק מרצון את תוכנית הגרעין הלובית וקשר גורלו במערב.  אספקת הנפט הלובי לאירופה היתה ממילא מובטחת (הסינים אמנם מנסים מזלם בשדות הנפט הלובים אך עיקר אספקת הנפט משם היתה זורמת בכל מקרה לאירופה), מה עוד כי בוודאות רבה תהפוך לוב שלאחר ההפיכה לפרובינציה של טרור אל-קעידה והג'יהאד העולמי כדוגמת אפגניסטן ופקיסטן וכך,  חייב להיות עוד גורם נוסף הניסתר מאחורי הקלעים, שאינו צף ברגיל על פני השטח, אשר ניתב את מהלכי האירופים והאמריקנים בלוב.  ראה סעיף מס' 3 להלן להסברים אודות אותו גורם נוסף.

כל האמור לגבי לוב ישים גם לגבי מצרים.  זו היתה שייכת לגוש המערבי ממילא אך מעשה שטן, ארה"ב גילתה פעילות ענפה בייזום המהפכה המצרית.  מעשיה של ארה"ב קרוב לוודאי כי יגררו בטווח של שנים ספורות את מצרים למחנה הפונדמנטליסטי האיסלמי אשר בהחלט יהיה נוגד מדיניות וצרכי המערב.  שוב, ההסבר לכך להלן בסעיף מס' 3 .   מהלך הגיוני?  כמובן שלא, ושמא כן?

כך גם בתוניסיה ותימן.  שתי מדינות שהיו בכיסו של המערב וההפיכות שעברו מעמידות בספק את קשריהם העתידים, ארוכי הטווח עם מדינות המערב ובכל מקרה, הללו מהוות כר פורה לעלית טרור הג'האד העולמי, האחים המוסלמים ואל קעידה, תוך נהייה אחר קיצוניות איסלמיסטית.

כלל ההפיכות בעולם המערבי אינן הפיכות אוטנטיות הן יוזמו ומומנו ניכבדות בידי גורמי חוץ.  האמור כאן יפה גם לאשר התרחש במדינת ישראל בקיץ 2011 בתזוויג מקרים עם "האביב הערבי" אשר אינו כלל וכלל מקרי.  המחאה (מחאת האוהלים), בקודקודה אינה אוטנטית אלא מודרכת גורמי חוץ אשר מטרתם סילוק מפלגות הימין מהשילטון והמלכת מפלגות שמאל רדיקלי וערבייי ישראל הנוחים לשם יצירת משטר קומוניסטי, בשילוב "מדינת כל אזרחיה" בארץ ישראל וזאת כחלק אינטגרלי מהתשבץ המזרח תיכוני הכולל את "האביב הערבי".  מחאה זו נישענה על כיתפי אנשים קשי יום במקומותינו אשר מצוקותיהם אמיתיות ושימשו לכן כ"אידיוטים מועילים" בידי תועלתנים, שרלטנים צינים וקרי רוח, רובם שוטמי מדינת ישראל ואנטישמים מובהקים הן בישראל והן במדינות הים.

נכון להיום סוכלה הכוונה להפיכה שלטונית במדינת ישראל.  האם כך יקרה גם בעתיד? הפתרון מונח בידנו, הציבור הישראלי, שלא להניח לעדת זדים לקעקע את קיום המדינה היהודית היחידה בחלד.

ניתן להסיק מסקנה נחרצת מההתנהלות המערבית באשר להפיכות הערביות ומעשי מדינות המערב.  הללו מובילים למסקנה אחת ברורה, אל לה ישראל לבטוח בכל בעלת ברית שהיא באשר ברית זו תקבל תפנית שלילית לגבי ישראל אם כך יראה לקובעי המדינות במדינה מסוימת דהיינו, ישראל חייבת לסמוך רק על עצמה.  המערב בגד באופן מביש בבעלי בריתו במזה"ת (גם ישראל בגדה בבעלי בריתה מהצד"ל בלבנון), ומירב הסיכויים כי הדבר יישנה בהתאם לאינטרסים הצרים של אותה בעלת בריתנו, תהה זו אשר תהיה.

 

3. הסדר העולמי החדש -

עקרונות "הסדר" ניתנים למיצוי כדלקמן: הקמת ממשלה טוטליטרית עולמית ניבחרת בידי עצמה עבור עצמה, אשר תצמצם את מספר תושבי כדור הארץ משיא צפוי של 9 מליארד בני אנוש בסוף המאה העשרים ואחת, למספר נמוך במדה משמעותית - מליארד עד שלשה מליארד בני אנוש לכל היותר אשר ישרתו את השכבה השלטת.  מדינות הלאום תבוטלנה כליל, כוחות משטרה וצבא עולמים בשליטת הממשלה העולמית בלבד וכך תיווצר "נירוונה עולמית" אוניברסלית. עולם של אדונים ומשרתיהם.

אירגוני "הסדר העולמי החדש" (וקבוצת בילדרברג), הוא ההסבר, ברובד העליון ביותר, לכל המתרחש.   התזה, התורה המהפכנית אשר פותחה לשם כך עוד בתחילת המאה העשרים לפני כ- 100 שנים, גורסת כי יש ליצור לחץ מלמטה דהיינו, להלהיב את ההמונים, "האידיוטים המועילים" עבור מטרות צודקות, ובעזרתם ליצור מהפכה אנרכיסטית וכאוטית (המנוגדת בתכלית לרצון וכוונת האזרחים המוחים) התואמת את שאיפות אנשי "הסדר העולמי החדש".  ומן העבר השני יש ליצור  "לחץ מלמעלה" כלומר גופים בינלאומים אשר ידחפו, ידריכו, ינהלו ובעיקר יממנו את "המחאה" הלכאורה אוטנטית במדינות היעד.  המהפכה הקומוניסטית הרוסית המוצלחת הינה הדוגמה הראשונה לשימוש בתורה המהפכנית האנרכיסטית להשגת מטרות פוליטיות.  המהפכה הקומוניסטית מומנה בסכומי עתק בידי "הבנקאים הבינלאומים" המערביים, חברי ארגוני "הסדר העולמי החדש".  ללא מימון זה היתה המהפכה הקומוניסטית ניכשלת בוודאות.

לזה אשר עדיין לא השתכנע נזכיר כי "הבנקאים הבינלאומים" האמריקנים והאירופים מימנו בשווה ערך מוניטרי של היום המגיע לעשרות רבות של מליארדי דולארים, את היטלר והמפלגה הנאצית לפני פרוץ מלחמת העולם השניה (ההתחמשות הנאצית) ותוך כדי הקרבות המרים והמדממים של המלחמה עצמה.   הכוונה היתה זהה לנאמר כאן, יצירת אנרכיה וכאוס עולמיים אשר בסופם יתבקשו חברי "הסדר העולמי החדש" לשלוט ולהשליט סדר בעולם נטול גבולות ולאומים באמצעות ממשלה עולמית טוטליטרית.  הקמת חבר הלאומים והאו"מ אחריו עם תום הלחמה על ידי חברי "הסדר העולמי החדש", הינה המשך ישיר למימוש הכוונה לעיל.

הדברים אינם ניכתבים כאן משום שתואמים את המתרחש לנגד עינינו במזרח התיכון כעת.  דברים אלו נהגו ולוטשו, ניכתבו ופורסמו כבר לפני מאה שנים לערך בראשית המאה העשרים (עם שורשים עמוקים לעבר המאה התשע-עשרה), כאשר שמנה וסלתה של הקהילה הפיננסית העולמית, החולשת על טריליונים של דולארים, מחזיקה באידאולוגיות אלו, חברה באירגוני "הסדר העולמי החדש" באמריקה ו"קבוצת בילדרברג" באירופה ופועלת להכלתן עלינו כולנו.  המתרחש במזרח התיכון כיום, בפשטות עוקב אחר התורה המהפכנית בנוסך יצירת אנרכיה ומצגי "קריסה" בתוככי מדינת הלאום אשר תביא בסופו של יום שילטון קפיטליסטי של קבוצת ניבחרים (בעיני עצמם - אלו הבנקאים הבינלאומים), על ההמונים שנאנסו לקומוניזם של "הסדר העולמי החדש" וניראה כי אכן תורה זו מבשילה ונושאת פירות למחזיקיה בעצם ימים אלו.

לוז התוכנית הינה צירת מצב של קריסה ואנרכיה.  קבוצות "הסדר העולמי החדש" מכוונות ליצירת מצב כאוטי כה חמור, למלחמת הכל בכל, עד שאזרחי העולם לא יראו ברירה בידם אלא להסכים כי גוף דיקטטורי עולמי, ממשלה עולמית, היא שתבוא להצלתם, תמשול ותכוון את מהלך הענינים בעולם נטול מחיצות ושאיפות לאומיות ואישיות מכל סוג שהוא.  מעטים שתו ליבם, אך יצירת "חבר הלאומים", האו"מ ו"האיחוד האירופי", הינו יציר כפיהם של אנשי "הסדר העולמי החדש" האמריקני ו"קבוצת בילדרברג" האירופית אשר היוו רוב מכריע בין מקבלי ההחלטות על הקמת הגופים הללו.  לטעמם, היה זה הנתיב אשר יוביל למיסוד הממשלה העולמית האוניברסלית.  הם כשלו בכך מסיבות שונות אך בעיקר עקב עליית השאיפות הלאומיות הבדלניות בקרב עמים נישלטים ומדוכאים, שלאחר מלחמות העולם וכעת מנסים את מזלם שנית בהסתמכם על אי הנחת האזרחי הנובע מכישלון "מדינת הרווחה החזירית", הפזרנית החיה מעבר ליכולותיה, הסוציאליזם המנותק מהמציאות, שטוף התקינות הפוליטית והרב תרבותיות האסונית המקעקע את הסדר הנאות בעולם, מביאתנו לסיפה של אנרכיה גלובלית ומהווה לכן קרקע פורה לעלית הדיקטטורה האוניברסלית העולמית.

ניתן לראות התפתחות זו דרך עיניו של ג'ורג' אורוול בסיפרו "חוות החיות" דהיינו, אנו (חזירי החווה של אורוול), כושלים, לטעמם של אנשי "הסדר", בניהול עניני העולם, אך אל לנו לעשות הטעות הפטאלית  ולהתיר החלפתנו בשלטון חזירי אחר (אירגוני הסדר העולמי החדש) אשר בוודאות מצמררת יימצא להוותנו כחזירי כפל כפלים וגרוע עוד יותר.  קל לשער כי האמור כאן בשורות אלו עמד לנגד עיני אורוול כבר במחצית הראשונה של המאה העשרים.

 

אל לנו לשים יהבנו על הפיננסיירים האמריקנים והאירופאים או בשמם הנפוץ יותר "הבנקאים הבינלאומים".  הללו רובם ככולם משתייכים לאירגוני "הסדר העולמי החדש", חברים בו, ממלאי תפקידים בכירים ביותר ושותפים מלאים למגמות ייזום מהפכה עולמית, אשר תבטל את מדינות הלאום, גם הדמוקרטיות - בפרט הדמוקרטיות, ותקים ממשלה עולמית אחת השולטת על כלל מבואות ומוצאות האזרחים ברחבי העולם בנוסך קומוניסטי, אך בניהול גג קפיטליסטי של מתי מעט ניבחרים בעיני עצמם, בידי עצמם.  מטרתם של אנשים עתירי השפעה וכח אלו היא לחנוק את המערכת המוניטרית העלמית בכלל והאמריקנית בכלל על ידי יצירת חוב ענק (לגוף העצמאי, פרטי לחלוטין, הוא הפדרל רזרב האמריקני), אשר יצמית כל אפשרות של יוזמה להחלץ ממנו וישעבד  דורות של אמריקנים (וישראלים במדה ודעתנו תחלש ונתיר פריצת מסגרת התקציב כפי שדורשים האנרכיסטים ממחאת האוהלים - והם יודעים כמובן מדוע), להחזרי הריבית על החוב הלאומי תוך שיוצר החלשה ניכרת של ההשפעה האמריקנית בעולם ובכך, כניעה למטרותיהם האוניבסליות.  למותר לציין כי הנשיא האמריקני אובמה הינו חבר באירגון "סי.אף.אר." האמריקני של "הסדר העולמי החדש" וחבר מסונף ב"אירגון בילדרברג" האירופי.

 

הכוחות המרכזים הבוחשים בפוליטיקה הישראלית הפנימית אינם ישראלים בעיקרם אלא תועלתני חוץ המדריכים ומממנים את פעולות המחאה האחרונות בישראל אשר בתזוויג מיקרים שאינו אקראי, תואמים בדיוק נימרץ ל"אביב הערבי" המהפכני העובר על המזרח התיכון.

בהקשר זה יש לציין את ארגון "אוטפור" הסרבי אשר ערך סמינרים זה לא מכבר במהפכנות אנרכיסטית לגורמים אנרכיסטים מטעם "שתיל" בישראל (זו הזרוע הביצועית בישראל של אירגון "הקרן לישראל חדשה" שמושבה בניו-יורק).

"אוטפור" צמח באוניברסיטת "נובי סאד" הסרבית אשר בה לימדו באופן רשמי את יסודות האנרכיה והמהפכנות האנרכיסטית באיצטלה אקדמית.  ארגון "אוטפור" שנוסד על בירכי תורת המהפכנות האנרכיסטית המועברת כחוג לימודים באוניברסיטת נובי-סאד הסרבית פועל כיום (לדיברי מארגניו) ב-50 מדינות ליצירת והוצאת מהפכות אנרכיסטיות.

"אוטפור" הוא שאימן וחנך את המהפכנים הטוניסאים, הלובים, המצרים התימנים וכמובן גם הישראלים (ראה הקישור בסימוכין), דרך אירגון שתיל בישראל המהווה את הזרוע הביצועית של "הקרן לישראל חדשה" בישראל.

בחודש פברואר 2011 נערכה בישראל השתלמות מטעם "הקרן" ו"שתיל" לפעילים חברתים וקמפיינרים בישראל בשם "קולות של מחאה" אשר עסקה בתאוריית המחאה המהפכנית-אנרכיסטית בחברה דמוקרטית.  תכני השתלמות הינם העתק מושלם מתכני לימודי המהפכנות של אוניברסיטת "נובו-סאד" וכמובן ארגון "אוטפור" הסרבים. למותר לציין כי אותם משתתפים בהשתלמות המהפכנית לעיל הם אלו שהנהיגו את מחאת האוהלים בישראל בקיץ 2011 .

מה שפחות ידוע בציבור הוא כי "אוטפור" הינה הזרועה המהפכנית האידאולוגית החשאית של הסי.אי.איי האמריקני המקדם את האינטרסים של "הבנקאים הבינלאומים" ליצירת "סדר עולמי חדש" והנה כך ניסגר המעגל. 

מהתורמים הכבדים ביותר ל"אוטפור" ולשם אותה המטרה הינו מיודענו המליארדר "היהודי" האוטו-אנטישמי ג'ורג' סורוס, פעיל מרכזי וחבר בכיר באירגון סי.אף.אר. ויועץ קבוע לנשיא ארה"ב אובמה.  סורוס "שיילוק היהודי" מהווה את הזרוע הביצועית ל"פיתרון הבעיה היהודית" בישראל וארה"ב הטורדים מנוחתם ותוכניותיהם של אירגוני "הסדר העולמי החדש" ביבשת אמריקה.  נציין גם כי ג'ורג' סורוס הקים ומממן ניכבדות את אירגון "ג'יי-סטריט" "היהודי"-אמריקני על מנת להחליש את השפעת הלובי היהודי "אייפק" הוותיק ובעל ההשפעה העצומה על מדיניות ארה"ב כלפי ולטובת ישראל, תוך יצירת לחץ נגדי אנטי-ישראלי בממשל האמריקני, ותוך שימוש באידיוטים מועילים מבין צעירים יהודים אמריקנים התומכים ב"ג'יי-סטריט", בעודם נופלים קצר מלהבין כי הינם אך מריונטות בידי כוחות גדולים ונכלולים מהם.

לא במקרה, התומכים המרכזים בישראל של אירגון ג'-סטריט הינם מרבית חברי הכנסת ממפלגת האופוזיציה "קדימה" אשר נכחו כצוות בוועידת "ג'יי-סטריט" השנתית משך 2011.  זה כבר אינו מצחיק, הללו נותנים יד לחורבן ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי ובלבד שיוכלו לנכס לעצמם את השילטון באמצעות אנטישמיי חוץ.

 

ישראל נחשבת לאבן נגף עיקרית בהחלת והשלמת המהפכות במזרח התיכון ולכן יש לקעקע את משטרה לכיוון הקומוניסטי-סוציאליסטי-אוניברסלי הנוגד את הכיוון היהודי, הלאומי והממלכתי הנתפס כבדלני, של הממשלה הנוכחית

לא לחינם יצא ג'ורג' סורוס, אותו ארכי אוטו-אנטישמי (משתף פעולה וקאפו ידוע עם השילטון הנאצי בנעוריו), בהצהרה מצולמת כי ישראל היא המכשול העיקרי להחלת הדמוקרטיה במזרח התיכון.  כמובן שהוא מאחז עיני התמימים, הלה אינו מכוון ל"דמוקרטיה" אלא לכך שישראל בעלת האוריאנטציה הלאומית-ממלכתית הינה צוק הסלע, המכשול להשלטת האידאולוגיה האוניברסלית הכלל עולמית של אנשי "הסדר העולמי החדש" במזרח התיכון אשר סורוס נימנה על פעיליה המרכזים.  לטעמו, ופעולותיו מעידות, הרי ישראל חייבת לעבור אף היא "אביב ערבי" (ראה ארועי הקיץ - מחאת האוהלים), להתפרק מנוסח מדינת הלאום, לשטח את משטרה הדמוקרטי, להשליט משטר קומוניסטי "אוניברסלי", לקעקע את אופיה היהודי, ליצור מצב כאוטי ואנרכיה משתוללת דרך מצגי קריסה מתמשכים (סיכסוכי עבודה פראיים יזומים ומתוכננים לפירטי פרטים) ולהפוך אזרחיה לצבר חסרי זהות ייחודית, ללא הבדל בינם לבין שאר שוכני המזה"ת הערבים.

נציין כאן כי עשרות קובעי מדיניות ואנשים משפיעים במדינת ישראל הינם חברים מן המנין בשכר (אתנן) מופלג באירגוני "הסדר העולמי החדש" כגון סי.אף.אר. וקבוצת בילדרברג.  אנשים אלו אינם משרתים את בני עמם, הם משרתים מטרות גלובליות אוניברסליות הפועלות ישירות כנגד האינטרסים של מדינת ישראל ויכולת שרידותה.  לא נפרט שמות אך כל קורא אשר יאמץ זיכרונו באשר למעשים והתבטאויות "גלובליות ואוניברסליות" יעמוד מיד על זהותם. בניו ספייק אורווליאני התהליך מכונה גם "מדינת כל אזרחיה". כעת הקורא יזהה ביתר קלות מי ומי הוא בקושרים.

מהירי המחשבה ומטיבי הזיכרון בנינו וודאי יכולים ליצור זהות בין הנאמר כאן למסות, תזות, נאומיפ ורעיונות המופרחים באוויר של אנשי אקדמיה, שלטון, תקשורת ומערכת המשפט במדינת ישראל אשר בהחלט ולא במקרה נהנים מבור השומן הפיננסי של "הקרן לישראל חדשה" הממומנת בתנועות סיבוביות על ידי אותו ג'ורג' סורוס (כאיש חזית - מאחוריו ניצבים מאות מעשירי העולם המשפיעים ביותר), קרן פורד, הסי.אי.איי ועשרות קרנות אחרות אירופאיות הקשורות בעבותות אמיצות לחברי קבוצת בילדרברג האירופית.

 

למרות כי הכוחות העומדים מאחורי "הסדר העולמי החדש" הינם החזקים ובעלי ההשפעה בעולמנו, אנו מעריכים כי הם יכשלו שוב במילוי מטרותיהם ליצירת ממשלה עולמית דיקטטורית.  מאידך גיסא, הם ימשיכו במאמציהם לקיעקוע התרבות האנושית כפי הידועה לנו כיום ויגרמו יגון ודאבה, רצח ושמד כלל עולמים משך תהליך זה כפי שגרמו לאנושות משך 100 השנים שחלפו.  הללו כה בטוחים בעוצמתם עד כי אינם "סופרים" את אזרחי העולם ורואים בהם גושי בשר למילוי צרכיהם השילטונים.  אך הם אינם מעריכים את עוצמתה של רוח האדם אשר לחופש נולד.  אזרחי העולם תאבי החופש וההגשמה העצמית לא יתירו לאנשי "הסדר העולמי החדש" לנווט אותם לכיוון שלילת החופש האישי, התעסוקתי, הפוליטי והמקצועי, כמו גם הלאומי.  בסופו של יום הם ייכשלו שוב ושוב.

 

סימוכין:

ריכוז מרשים של מסמכים המעידים והתומכים בנאמר לעיל

http://rotter.net/forum/gil/22050.shtml

ראה הספר "משנאי החינם בנינו" לפרטים נוספים

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
כל מילה בסלע ל"ת
קרל מרקס 07.12.11 (16:41)